пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Мікрофонних каналів
Процесор ефектів
Кількість AUX шин

Мікшерні пульти

5-канальний компактний мікшерний пульт з USB-інтерфейсом, 1 мікрофонний вхід + 2 стерео каналу.

Ціна:
3893 Грн.
Код товару: #20840

Ручний ІК пульт управління для PL-4

Ціна:
808 Грн.
541 Грн.
Код товару: #28278

Світлодіодна лампа Allen & Heath для підсвічування мікшерів (роз'єм - 4-х контактний XLR, кутовий)

Ціна:
2264 Грн.
1313 Грн.
Код товару: #24626

Мікшер компактний, 5 каналів

Ціна:
2476 Грн.
Код товару: #24813

Компактний трьохканальний мікшер (входи мікрофонний, інструментальний та лінійний). Універсальний аудіо інтерфейс для вашого комп'ютера, який перетворює аналогові сигнали від різних джерел звуку в USB Audio. USB MIX - це мікшер з вбудованим USB-інтерфейсом на три входи: мікрофонний, інструментальний і лінійний. Компактний пристрій дозволяє мікшувати аналоговий сигнал з більшості джерел аудіо-сигналу і передавати його на комп'ютер через USB-порт. При використанні з комп'ютером додаткове джерело живлення не потрібно. USB MIX стане відмінним стартовим інструментом для домашньої або мобільного звукозапису.

Ціна:
2714 Грн.
Код товару: #19286

мікшерний пульт, 1 мік / інстр. + 2 стереопари, фантом, стерео AUX In / Out, вихід для навушників

Ціна:
2761 Грн.
Код товару: #7655

Модуль протоколу AES3 для мікшерної системи dLive, 4 входи (32 192кГц), 6 виходів (44.1, 48, 88.2, 96 кГц)

Ціна:
2920 Грн.
Код товару: #24619

Мікшерний пульт 2 моно + 1 стерео. Частотний діапазон: 10Hz-45KHz S / N rate 98dB. Трьохсмуговий еквалайзер на кожному каналі. USB програвач.

Ціна:
3011 Грн.
Код товару: #18464

Мікшерний пульт 2 + 2, Delay, USB media player.

Ціна:
3295 Грн.
Код товару: #18081
Мікшерні пульти
Мікшерні пульти
 
Спеціалізований музичний інтернет-магазин УкрХіт пропонує великий вибір мікшерів від таких відомих світових брендів, як AKG, Allen@Heath, AltoProfessional, AmericanAudio, ART, Behringer, Beyerdynamic, Biema, HLAudio, JBL, Kaifat, Mackie, Peavey, Phonic, Shure, SoundCraft, SoundKing, Suntec і Yamaha. У нас в каталозі є мікшерні пульти, що призначені для звукозапису,сводки та концертного звукопідсилення. В основу мікшерного пульта закладена функціональність щодо забезпечення сводки звукових сигналів. Тут відбувається підсумовування звукуових сигналів від різних джерел і спрямування їх на один або кілька виходів мікшерного пульта. Такий, свого роду, маршрутизатор звукових сигналів досить активно використовується в професійній діяльності музикантів і звукорежисерів. В даний час випускаються цифрові і аналогові мікшерні пульти, які мають свої переваги і недоліки, що визначає, відповідно, і області використання кожного конкретного мікшерного пульта. Стандартний набір функціональності мікшерної консолі включає кілька вхідних і вихідних інтерфейсів, вбудований еквалайзер, а також високоточні і довгоходні фейдери або потенціометри в бюджетних моделях.
 
Також існують спеціальні діджейські мікшерні пульти, виділені в окрему категорію. Їх основна відмінність - в малій кількості входів, наявності кросфейдера і блоку звукових спецефектів. Зазвичай DJ-пульт має пару стереоканалов і мікрофонний канал. За допомогою кроссфейдера ді-джей може плавно зводити сигнали від декількох вхідних каналів. Крім цього, мікшерні пульти поділяються на активні і пасивні. У активних мікшерів є вбудований підсилювач потужності, що дозволяє їх використовувати там, де потрібно компактність і мобільність. Застосування мікшерів досить різноманітно в тих галузях, де необхідно провести якісне зведення звуку. Вони встановлюються на студіях звукозапису, використовуються в концертних залах, на радіостанціях для трансляцій і так далі. Для кожної сфери використання підбирається необхідний мікшерний пульт, виходячи з необхідних параметрів. Управління пультом мікшера може проводитися як в ручну, так і автоматично за допомогою програмного забезпечення. В автоматично керованих мікшерних консолях встановлені мікромотори на всіх регуляторах. Переваги цифрових мікшерних консолей у великих можливостях по обробці сигналу, збереженню пресетів і більшої компактності. Перевагою аналогових мікшерів є відсутність оцифровки звуку і, відповідно, менші втрати його якості. У нашому інтернет-магазині ви можете купити мікшерні пульти самих різних конфігурацій для вирішення поставлених перед вами завдань.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.