пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Мікрофонних каналів
Процесор ефектів
Кількість AUX шин

Мікшерні пульти

12-канальний компактний мікшерний пульт з вбудованим процесором ефектів і 4х4 USB-інтерфейсом, 4 мікрофонні входи + 4 стерео каналу.

Ціна:
9169 Грн.
7799 Грн.
Код товару: #20838

8-канальний компактний мікшерний пульт з вбудованим процесором ефектів і 2х2 USB-інтерфейсом, 2 мікрофонних входу + 3 стерео каналу

Ціна:
7363 Грн.
6299 Грн.
Код товару: #20839

5-канальний компактний мікшерний пульт з USB-інтерфейсом, 1 мікрофонний вхід + 2 стерео каналу.

Ціна:
5879 Грн.
4998 Грн.
Код товару: #20840

Ручний ІК пульт управління для PL-4

Ціна:
926 Грн.
620 Грн.
Код товару: #28278

Кріплення для установки пультів Yamaha в рек Підходить для моделей MG124C, MG124CX

Ціна:
1626 Грн.
Код товару: #10421

Світлодіодна лампа Allen & Heath для підсвічування мікшерів (роз'єм - 4-х контактний XLR, кутовий)

Ціна:
2597 Грн.
Код товару: #24626

Чотири вхідних канали, канали 1 і 2 мають парні симетричні моно входи (роз'єм RCA), в каналі 3 ви можете вибрати між парними симетричними моно входами (роз'єм RCA) або аналоговим входом (роз'єм 1/4 "джек), канал 4 має небалансний аналоговий вхід (роз'єм 1/4 "джек). 4 незалежних регулятора рівня, по одному для кожного каналу. Парні моно виходи (роз'єм RCA).

Ціна:
3137 Грн.
Код товару: #19282

Мікшерний пульт 5 моно + 1 стерео.

Ціна:
3485 Грн.
Код товару: #27525

Опис мікшера 4all Audio F7 4all Audio F7 - це доступний мікшер пасивного аналогового типу на 5 моно каналів і 1 стерео, який володіє вбудованим MP3 плеєром з механічними кнопками управління і LCD дисплеєм з підсвічуванням. Відтворення аудіо файлів здійснюється зі звичайного USB накопичувача.

Ціна:
3485 Грн.
Код товару: #29812

мікшерний пульт, 1 мік / інстр. + 2 стереопари, фантом, стерео AUX In / Out, вихід для навушників

Ціна:
3589 Грн.
Код товару: #7655
Мікшерні пульти
Мікшерні пульти
 
Спеціалізований музичний інтернет-магазин УкрХіт пропонує великий вибір мікшерів від таких відомих світових брендів, як AKG, Allen@Heath, AltoProfessional, AmericanAudio, ART, Behringer, Beyerdynamic, Biema, HLAudio, JBL, Kaifat, Mackie, Peavey, Phonic, Shure, SoundCraft, SoundKing, Suntec і Yamaha. У нас в каталозі є мікшерні пульти, що призначені для звукозапису,сводки та концертного звукопідсилення. В основу мікшерного пульта закладена функціональність щодо забезпечення сводки звукових сигналів. Тут відбувається підсумовування звукуових сигналів від різних джерел і спрямування їх на один або кілька виходів мікшерного пульта. Такий, свого роду, маршрутизатор звукових сигналів досить активно використовується в професійній діяльності музикантів і звукорежисерів. В даний час випускаються цифрові і аналогові мікшерні пульти, які мають свої переваги і недоліки, що визначає, відповідно, і області використання кожного конкретного мікшерного пульта. Стандартний набір функціональності мікшерної консолі включає кілька вхідних і вихідних інтерфейсів, вбудований еквалайзер, а також високоточні і довгоходні фейдери або потенціометри в бюджетних моделях.
 
Також існують спеціальні діджейські мікшерні пульти, виділені в окрему категорію. Їх основна відмінність - в малій кількості входів, наявності кросфейдера і блоку звукових спецефектів. Зазвичай DJ-пульт має пару стереоканалов і мікрофонний канал. За допомогою кроссфейдера ді-джей може плавно зводити сигнали від декількох вхідних каналів. Крім цього, мікшерні пульти поділяються на активні і пасивні. У активних мікшерів є вбудований підсилювач потужності, що дозволяє їх використовувати там, де потрібно компактність і мобільність. Застосування мікшерів досить різноманітно в тих галузях, де необхідно провести якісне зведення звуку. Вони встановлюються на студіях звукозапису, використовуються в концертних залах, на радіостанціях для трансляцій і так далі. Для кожної сфери використання підбирається необхідний мікшерний пульт, виходячи з необхідних параметрів. Управління пультом мікшера може проводитися як в ручну, так і автоматично за допомогою програмного забезпечення. В автоматично керованих мікшерних консолях встановлені мікромотори на всіх регуляторах. Переваги цифрових мікшерних консолей у великих можливостях по обробці сигналу, збереженню пресетів і більшої компактності. Перевагою аналогових мікшерів є відсутність оцифровки звуку і, відповідно, менші втрати його якості. У нашому інтернет-магазині ви можете купити мікшерні пульти самих різних конфігурацій для вирішення поставлених перед вами завдань.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.