пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Звукознімачі

Звукознімач для акустичної гітари, дерев'яний корпус, установка в розетку, колір - чорний

Ціна:
2311 Грн.
1981 Грн.
Код товару: #28660

Звукознімач для акустичної гітари, дерев'яний корпус, установка в розетку, колір - горіх

Ціна:
2311 Грн.
1981 Грн.
Код товару: #28661

Звукознімач для акустичної гітари. California Acoustic. Опір: 4.0k. Частота резонансу: 4600. Индуктивность: 1.3 Гн. Колір - чорний.

Ціна:
3877 Грн.
2327 Грн.
Код товару: #18508

У цій моделі є і "брудні" гармонійні обертони як у FRED®-а, і міць з піднятою серединою як у Tone Zone®. Запатентована технологія подвійного резонансу, використана також і в моделях FRED® і The Tone Zone® обесппечівает звучання, більш "гаряче" і об'ємне, ніж звучання будь-якого класичного хамбакера, але при цьому не настільки гучне, як у хамбакерів дисторшн-класу.

Ціна:
2376 Грн.
Код товару: #26732

PAF® Master Bridge - це дуже затребувана музикантами, що грають на вантажних PAF, модель - нешумящая, яскрава і дуже динамічна.

Ціна:
2494 Грн.
Код товару: #26697
Звукознімачі

Надійний звукознімач для гітари - важлива частина обладнання музиканта, яка просто необхідна електрогітар для отримання якісного і яскраво вираженого звуку. Крім того, звукознімач часто використовують і разом з акустичною або класичною гітарою, наприклад, під час звукозапису. Зараз існує величезна різноманітність видів і варіацій цього інструменту, і інтернет-магазин Hitonline пропонує вашій увазі великий набір моделей від знаменитих виробників: Dean Markley, DiMarzio, EMG, SoundKing, Seymour Duncan. У нас ви можете купити звукознімач для гітари як активного, так і пасивного типу за доступною ціною.

Якщо ви шукаєте звукознімач для електрогітари, вам слід в першу чергу визначити, який вид звукоснимателя вам більше підходить. Чіткий і чистий м'який звук можна отримати при використанні синглу - звукоснимателя з однією котушкою. Одним з недоліків синглу вважається поява сторонньої фону або шумів при грі, але в таких приладах, як EMG SX або Seymour Duncan STK-S1N CLASSIC STACK BK ця неприємна особливість була усунена виробниками.
 
Популярні хамбакери - двухкатушечние звукосниматели представлені величезною різноманітністю моделей, а їх конструкція дозволяє повністю нейтралізувати зайві шуми. Вибираючи хамбакер, слід звертати особливу увагу на характерні особливості серії і самої моделі. Так, звукознімач DiMarzio DP163BK підходить для гітар будь-якого виду з можливістю установки на будь-яку позицію на інструменті, EMG 81G Gold прекрасно підходить для музикантів, часто використовують швидкі переходи від ритму до соло. А Seymour Duncan SH-1B дає класичний теплий саунд.

Ті, хто збирається купити звукознімач для акустичної гітари, можуть звернути увагу на прості економічні варіанти типу «таблетка»: DiMarzio DP132BK, Dean Markley 3001 або випробувати більш високі за якістю звучання прибори Seymour Duncan D-TAR SADDUCER і DiMarzio DP136RW.

Ми пропонуємо вам вибрати і купити звукознімач для гітари відповідного вам класу, загальних і звукових характеристик. Ми зробимо доставку замовленого вами товару по всій території України, а також в міста країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.