пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Звукознімачі

Звукознімач для акустичної гітари

Ціна:
445 Грн.
Код товару: #35529

звукознімач зовнішній, для акустичної гітари з металевими струнами

Ціна:
515 Грн.
Код товару: #11767

Звукознімач з регулюванням рівня гучності та яскравості звучання

Ціна:
568 Грн.
Код товару: #33425

EQ-7545R з 4-х смуговим еквалайзером

Ціна:
694 Грн.
Код товару: #33426

Звукознімач для акустичної гітари

Ціна:
743 Грн.
Код товару: #35527

Якщо виникає потреба зробити з Вашої Акустичної гітари Електроакустичну, тоді цей п'єзодатчик це саме те, що Вам потрібно. Дуже часто буває так, що потрібно посилити звук, вивести його через комбопідсилювач чи колонки, наприклад, для концерту чи корпоративу тощо.

Ціна:
848 Грн.
Код товару: #33427

Звукознімач для акустичної гітари

Ціна:
1215 Грн.
Код товару: #35530

Активний преамп для акустичної гітари

Ціна:
1297 Грн.
Код товару: #34400

Активний преамп для акустичної гітари

Ціна:
1427 Грн.
Код товару: #34401

Звукознімач для акустичної гітари. California Acoustic. Опір: 4.0k. Частота резонансу: 4600. Индуктивность: 1.3 Гн. Колір - чорний.

Ціна:
4447 Грн.
2669 Грн.
Код товару: #18508

Звукознімач Lace Alumitone Single Coil (сингл). Опір: 2.5k. Позиція: недо, бридж, мідл. Колір - чорний.

Ціна:
2820 Грн.
Код товару: #18505
Звукознімачі

Надійний звукознімач для гітари - важлива частина обладнання музиканта, яка просто необхідна електрогітар для отримання якісного і яскраво вираженого звуку. Крім того, звукознімач часто використовують і разом з акустичною або класичною гітарою, наприклад, під час звукозапису. Зараз існує величезна різноманітність видів і варіацій цього інструменту, і інтернет-магазин Hitonline пропонує вашій увазі великий набір моделей від знаменитих виробників: Dean Markley, DiMarzio, EMG, SoundKing, Seymour Duncan. У нас ви можете купити звукознімач для гітари як активного, так і пасивного типу за доступною ціною.

Якщо ви шукаєте звукознімач для електрогітари, вам слід в першу чергу визначити, який вид звукоснимателя вам більше підходить. Чіткий і чистий м'який звук можна отримати при використанні синглу - звукоснимателя з однією котушкою. Одним з недоліків синглу вважається поява сторонньої фону або шумів при грі, але в таких приладах, як EMG SX або Seymour Duncan STK-S1N CLASSIC STACK BK ця неприємна особливість була усунена виробниками.
 
Популярні хамбакери - двухкатушечние звукосниматели представлені величезною різноманітністю моделей, а їх конструкція дозволяє повністю нейтралізувати зайві шуми. Вибираючи хамбакер, слід звертати особливу увагу на характерні особливості серії і самої моделі. Так, звукознімач DiMarzio DP163BK підходить для гітар будь-якого виду з можливістю установки на будь-яку позицію на інструменті, EMG 81G Gold прекрасно підходить для музикантів, часто використовують швидкі переходи від ритму до соло. А Seymour Duncan SH-1B дає класичний теплий саунд.

Ті, хто збирається купити звукознімач для акустичної гітари, можуть звернути увагу на прості економічні варіанти типу «таблетка»: DiMarzio DP132BK, Dean Markley 3001 або випробувати більш високі за якістю звучання прибори Seymour Duncan D-TAR SADDUCER і DiMarzio DP136RW.

Ми пропонуємо вам вибрати і купити звукознімач для гітари відповідного вам класу, загальних і звукових характеристик. Ми зробимо доставку замовленого вами товару по всій території України, а також в міста країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.