пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Радіосистеми

радіосистема, SR 40 MINI приймач, HT 40 MINI, Plug & Play, універсальний блок живлення, батарея АА

Ціна:
5592 Грн.
Код товару: #10237

Takstar TS-6310HH - Радиомикрофон подвійний ручний

Ціна:
3120 Грн.
Код товару: #23868

Радіосистема DV audio H-1 - бюджетна портативна одинарна нізкокочастотная VHF радіосистема з одним ручним мікрофоном в пластиковому корпусі, для побутового непрофесійності використання. Просто не вокальна радіосистема, що забезпечує бездротову передачу мови без вічно плутаються або недостатньо проводів.

Ціна:
640 Грн.
Код товару: #27363

Два ручних радіо мікрофона на одній базі

Ціна:
2251 Грн.
1513 Грн.
Код товару: #23685

Takstar TS-331H Система проста у використанні і надійна, забезпечує чудову якість прийому і захищеність від «випадання» сигналу і сторонніх шумів. Радіосистема з ручним динамічним мікрофоном, одна антена, харчування мікрофона: батарея 9V (Крона), харчування приймача - адаптер 9V - 220V.

Ціна:
1560 Грн.
Код товару: #23866

Takstar UHF-938R Приймач Передавач, для створення набору Тур-гід для синхронного перекладу, або мовної конференції.

Ціна:
2094 Грн.
1640 Грн.
Код товару: #29492

Доступний і надійний VHF радіомікрофон - відмінний вибір в бюджетній категорії мікрофонів, оптимальне поєднання ціни та якості. Підходить для використання в шкільних залах, невеликих клубах, весіллях, ресторанах і караоке залах. Передавач поясний працює з петличні мікрофоном або головний гарнітурою. Електронне перемикання на придушення шуму. Один передавача на один приймач.

Ціна:
1680 Грн.
Код товару: #23867

Два ручних радіо мікрофона на одній базі

Ціна:
2363 Грн.
Код товару: #27194

WPM-300R (520-600МГц) - напоясний приймач для системи персонального моніторингу WPM-300, в комплекті з навушниками

Ціна:
2480 Грн.
Код товару: #35699

Портативна VHF радіосистема; 2 налаштовані антени для оптимального прийому; Діапазон радіочастот: 169 -270 MHz; Частотний діапазон: 50 Гц - 16 кГц; Співвідношення сигнал / шум: 90 дБ.

Ціна:
2625 Грн.
Код товару: #20892

Найкомпактніша накамерна система в своєму класі. Призначена для використання з фото-відео технікою, для запису звука. Має вбудовані акумулятор як в приймальнику так і в передавачі, що дозволяє при використанні Powerbank максимально продовжити час автономної роботи. До комплекті два петличні мікрофона, перехідники, кріплення для камери.

Ціна:
4800 Грн.
2800 Грн.
Код товару: #33660

Двоканальна VHF радіосистема з 2-ма ручними динамічним мікрофонами

Ціна:
4095 Грн.
2899 Грн.
Код товару: #23903
Радіосистеми
Всі мікрофонні радіосистеми діляться на такі:
Системи з ручними мікрофонами мають базу (приймач) і мікрофон (передавач). Якщо мікрофон бездротової, то без приймача він працювати не зможе. Крім цього варіанту, всі згадані радіосистеми комплектуються базою і поясним передавачем (це чорна коробочка, що знаходиться на поясі у музикантів і виконавців на талії). До останнього можна підключати провідний мікрофон. Їм може бути петлички, наголовник і ін. Варто розуміти, що одна база для одного мікрофона зможе працювати виключно з одним з типів передавачів, як-то петля, наголовник тощо. Звичайно, ви можете купити приймач, ручник і передавач на пояс з наголовним мікрофоном, хоча є одне але. Функціонувати зможеш лише одна зв'язка, а яка - буде залежати від поставленого завдання.
 
Скільки мікрофонів можна підключити до бази? Найпопулярніше рішення - одна база і один мікрофон. З огляду на всі вимоги, можна купити одну базу на 2, 4 або вісім мікрофонів. У будь-якій такій баз кількість виходів для мікрофонів відповідатиме кількості підключаються мікрофонів. Кожен з них виводиться на свій канал.
 
Частотний діапазон передачі сигналів. На відміну від інших країн, в Україні немає обмежень по частоті, на яких можуть працювати мікрофони. У нас можна придбати мікрофонні системи, що функціонують в таких діапазонах:
VHF - високі частоти, не вище 300 МГц;
UHF - ультрависокі, які починаються після значення 430 МГц;
цифровий, де частоти знаходяться в гігагерцевому діапазоні.

Який віддати перевагу? Найперший тип, а саме VHF, використовують бюджетні радіосистеми. Часто вони перетинаються з раціями різних служб, а робоча відстань не перевищує 30 метрів. Найбільш стабільним варіантом є частота UHF, хоча є й істотний недолік. При одночасній роботі більше 5 систем управляти ними повинен справжній професіонал. Зробити це зможете і ви. Потрібно лише вміти відстежити частоти при старті робіт. Робоча відстань таких варіантів складає 55-80 м. Гігагерцевий пристрої стали популярними у саундмейкеров. Таке обладнання можна зустріти в різному ціновому сегменті. Основним їх плюсом є стабільність при передачі звуку. Передавач не прив'язуватися до конкретного частотного діапазону навіть при зміні регіону. Заявлений робоча відстань - близько 100 метрів.
 
Канали і їх кількість. Ціна радіосистеми залежить від багатьох факторів, в тому числі і від кількості каналів, з якими вона може працювати. Кількість каналів прямо вказує на те, скільки подібних Радик може функціонувати на одному майданчику. Радіосистеми можуть бути одно-, дво-, чотири-, восьми-, шістнадцяти і трідцатідвухканальнимі. Багатоканальні апарати мають ручне налаштування каналів. Не забувайте, що купуючи одноканальні радіосистеми, вони зможуть працювати в одному приміщенні в разі, якщо у них різний діапазон. Прикладом може стати модель WMS40 MINI. Це 1-но канальна радіосистема, здатна функціонувати в UHF частотному діапазоні. Її випускають і продають в Україні на чотирьох різних каналах. От якщо взяти такі пристрої, які працюють на різних частотах, ви отримаєте потрібний результат. Якщо ж діапазон буде один, то на одному майданчику радіосистеми не зможуть функціонувати. При підготовці концертної площадки, звукорежисер обов'язково перевіряє, чи не будуть перетинатися канали різних мікрофонів. Хорошим прикладом стане великий майданчик, наприклад, концерт відомої рок-групи. Технарі, що займаються музичною підготовкою сцени, мають спеціальний сканер частот, який дозволяє знайти вільні. По завершенню сканування, кожен мікрофон налаштовується на конкретну частоту, що не перетинається з іншими пристроями. Якщо на заході будуть присутні телевізійники або інші медійники, їм буде заборонено включати мікрофонні системи - вони можуть заважати транслюється каналу.
 
Мікрофони, так само як і бази, можуть виготовлятися з пластику та металу. Метал хоч і має велику вартість, але термін його служби набагато більше. Часто мікрофонні системи виготовляються саме з пластика, який не передає тракт легкі удари по корпусу.
 
Для живлення можуть використовуватися батарейки типу Крона, пальчикові батарейки і вбудовані акумулятори. Якщо у вас пристрій на батарейках, то джерела живлення повинні бути якісними і ємними. Використовуючи дешеві варіанти може трапитися так, що мікрофон буде створювати поміхи або і зовсім не зможе працювати. Вартість якісної батарейки типу АА може досягати одного долара. В середньому пари досить для 20 годин роботи мікрофона.
З усього цього можна зробити висновок, що найбільш популярною і поширеною є така система, яка має одну базу, один мікрофон (одно- або багатоканальний), працює в UHF діапазоні і працює на батарейках типу AA. Що стосується матеріалу корпусу, то переважає пластиковий варіант. Якщо ви думаєте, що популярний бренд і висока ціна є показниками відмінної якості, то це помилка. Зараз на українському ринку присутня продукція різних компаній навіть в самому сміливому дизайні, яка не відрізняється за якістю виконання і звуку іменитим варіантів. Не маючи належних знань і досвіду, при здійсненні покупки краще радьтеся з фахівцем.
 
Наші фахівці завжди допоможуть вам з вибором потрібної радіосистеми, або декількох для того що б забезпечити максимальну ефектівность вашого обладнання. Також ви можете купити радіосистему в розстрочку. Все радіоссістеме які продаються в нашому інтернет магазині мають офіційну гарантію від 1 року. Безкоштовна доставка по Україні та Києву.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.