пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Слайдери

Слайд для електроітари, який виготовлений з високоякісної сталі та має хромове покриття. Придає звуку яскравий, металевий тембр, а також, JOYO Chrome Slide - один з найкомфортніших слайдів.

Ціна:
264 Грн.
Код товару: #35439

слайдер (скло) Pyrex glass slide - Regular Wall Thickness - Medium (18 x 22 x 69 mm)

Ціна:
308 Грн.
Код товару: #3311

Незамінна річ для гітаристів-співаків Тримач слайдера та медіаторів, закріплюється до мікрофонної стійки.

Ціна:
390 Грн.
Код товару: #3335

слайдер хромована мідь, Shy Slide, слайдер-половинка плюс ремінець на липучці замість другої половини, довжина 2,5 см

Ціна:
456 Грн.
Код товару: #3331

слайдер (скло) Pyrex glass slide - Heavy Wall Thickness - Small (17 x 25 x 69 mm)

Ціна:
508 Грн.
Код товару: #3315

Цей скляний слайдер забезпечує теплий, щільний тон, який підкреслює середні гармоніки. Велика товщина стінок і малий діаметр

Ціна:
508 Грн.
Код товару: #3316

Цей скляний слайдер забезпечує теплий, щільний тон, який підкреслює середні гармоніки. Велика товщина стінок і великий діаметр

Ціна:
508 Грн.
Код товару: #3317

Цей скляний слайдер забезпечує теплий, щільний тон, який підкреслює середні гармоніки. Велика товщина стінок і середній діаметр

Ціна:
508 Грн.
Код товару: #3318
Слайдери

Як відомо, слайдер для гітари - це просте і функціональне пристосування, яке одягається безпосередньо на палець гітариста і дозволяє йому освоювати нові можливості свого інструмента. Зокрема, з його допомогою виповнюється однойменний гітарний прийом, знаменитий по ковзанню слайда по струнах інструменту. Якщо ви вирішили купити слайдер для гітари, інтернет-магазин Hitonline представляє Вам різноманітний і цікавий вибір цього інструменту, виконаного в різних варіаціях матеріалу і дизайну. У нас Ви знайдете моделі від улюбленого багатьма музикантами виробника Jim Dunlop.

Не секрет, що звучання, яке дозволяє отримати слайдер, безпосередньо залежить від його загальних характеристик. Так скляний слайдер типу Jim Dunlop 202 або ж різнобарвного Jim Dunlop 277BLU припускають м'який звук і підходять як для електрогітари, так і для акустики. Більш важкі сталеві, а також мідні моделі дають можливість домогтися яскравого, але в той же час теплого і тривалого звучання. Якщо вам цікаві слайдери такого виду, можете звернути увагу на такі вироби, як хромований сталевий Jim Dunlop 221, стильний Jim Dunlop 223 з міді, незвичайний Jim Dunlop 229, у якого друга половинка являє собою ремінець з липучкою, що робить його зручним для використання. Популярні керамічні слайдери, подібні моделі Jim Dunlop 243, поєднують позитивні якості обох названих вище матеріалів. Крім того, вони надзвичайно комфортні, а їх внутрішня частина непогано вбирає вологу.

Ми даємо можливість кожному гітаристу підшукати і випробувати найрізноманітніші типи гітарних слайдеров. У нас Ви можете купити слайдер для гітари за зручною ціною з гарантією високої і надійного якості, замовивши доставку в будь населений пункт України або в міста ближнього і далекого зарубіжжя.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.