пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Банкетки, стільці

Ціна:
987 Грн.
Код товару: #35808
Ціна:
1069 Грн.
Код товару: #2881

Універсальний стілець

Ціна:
1260 Грн.
Код товару: #35809
Ціна:
1302 Грн.
Код товару: #2882

Зручна та комфортна банкетка у благородному чорному кольорі. Підійде для гри на клавішних інструментах. Конструкція повністю складається, що дуже зручно при транспортуванні та економить час, лише один рух і вона компактно складена. Міцна металева конструкція Х-форми. На ніжках є наконечники, які не дають ковзати бенкетці.

Ціна:
1563 Грн.
Код товару: #34067

Стандартна лава (банкетка) для піаніно з м'якою подушкою та міцними ніжками

Ціна:
1956 Грн.
Код товару: #35940

NUX NBM-2 банкетка має міцну дерев'яну структуру, що гарантує її надійність і довговічність. Вона стійка до впливу зовнішніх факторів та зберігає свій первісний вигляд протягом тривалого періоду експлуатації. Крісло також оснащене м'яким сидінням, що забезпечує комфорт при використанні.

Ціна:
1956 Грн.
Код товару: #35941

Банкетка з регулюванням висоти посадки, колір чорний, надійна металева конструкція, верх - кожзам

Ціна:
2400 Грн.
Код товару: #27098

Банкетка для клавішних з відділом для нот

Ціна:
4536 Грн.
Код товару: #35807

Банкетка з регулюванням висоти посадки, колір білий, потужна металева конструкція, верх - шкір. зам.

Ціна:
5400 Грн.
Код товару: #18703

Банкетка з регулюванням висоти посадки, колір коричневий, верх - шкір. зам.

Ціна:
5400 Грн.
Код товару: #28614
Банкетки, стільці
Банкетки, стільці
 
Інтернет-магазин музичних інструментів та обладнання HitOnline.ua пропонує великий вибір банкеток і стільців від таких виробників, як Casio, Ringway, RockStand, SoundKing, Stagg і Yamaha. У нашому каталозі ви можете легко підібрати банкетки, стільці для комфортної гри на різних клавішних інструментах. Спеціально розроблені конструкції стільців і банкеток дозволяють виробити правильну поставу з самого початку занять музикою. Тому даний аксесуар, що відноситься до музичних меблів, повинен обов'язково доповнювати придбане вами фортепіано, синтезатор, MIDI-клавіатуру, рояль та інший клавішний інструмент. Не дарма саме виробники музичних інструментів доповнюють свій асортимент продукції банкетками і стільцями для клавишників як професіоналів, так і початківців. Вони добре узгоджуються з випущенними піаніно, синтезаторами, роялями, надаючи можливість грати правильно, забезпечуючи максимальний комфорт для виконавця.
 
Стілець для фортепіано може мати гвинтовий механізм, що слугує для плавного регулювання висоти сидінн і є запорукою правильної посадки. Таким чином, придбаний для початкового навчання музики, наприклад, для музичної школи, він буде служити довго, і корегуватися з ростом спочатку юного музиканта, а після вже професійного клавішника. Окрім забезпечення професійної роботи, стілець для піаніно дозволить виробити гарну поставу і рух рук, що важливо при виступі зі сцени. Широка гама кольорів стільців для синтезаторів і піаніно надасть можливість підібрати колір виробу за кольором інструменту і красиво вписати даний предмет меблів у ваш інтер'єр.
 
Банкетки для фортепіано, синтезатора, рояля або іншого клавішного інструмента відрізняються унікальністю своєї конструкції. Вони можуть бути розраховані на одного або двох виконавців, надаючи можливість грати в дві руки, або зручно розміститися учневі і викладачеві. Випускаються банкетки для клавишників як зі спинкою, так і без неї. Також тут може бути присутнім відділення для зберігання нот. Регульовані по висоті банкетки для клавішних зазвичай оснащують прецизійним підйомним механізмом.
 
У нашому інтернет-магазині УкрХіт ви зможете вигідно купити банкетки або стільці різних конфігурацій, кольорів і дизайнів з можливістю регулювання висоти сидіння і без неї. Широкий асортимент продукції від відомих світових виробників надасть вам можливість легко підібрати банкетку або стілець для навчання або професійної гри.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.