пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Колір
Тип духового інстр.
Бренди

Саксофони

альт саксофон Мі бемоль

Ціна:
20997 Грн.
18897 Грн.
Код товару: #696

Kapok MK008 сопрано саксофон Bb, лакований.

Ціна:
19017 Грн.
Код товару: #19442

Альт-саксофон Мі бемоль

Ціна:
21594 Грн.
19435 Грн.
Код товару: #21821

SPC700 (S) - доступний вигнутий сопрано саксофон з відмінним звучанням, виготовлений відповідно до високих стандартів якості J.Michael. Багатий яскравий тембр з точним інтонувати, комфорт при грі і простота звуковидобування роблять цю модель ідеальним вибором як для початківців саксофоністів, так і для досвідчених музикантів.

Ціна:
20036 Грн.
Код товару: #25831

альт-саксофон Мі бемоль, 25 клавіш, низька Сі клавіша, висока Фа дієз клавіша, діаметр раструба 119 мм, золотий лак

Ціна:
20042 Грн.
Код товару: #8019
Ціна:
20281 Грн.
Код товару: #8020

Сопрано саксофон Сі бемоль

Ціна:
21236 Грн.
Код товару: #21820

Сопрано саксофон J.Michael SP650 (S)

Ціна:
21626 Грн.
Код товару: #8966

Альт саксофон J.Michael AL880AG

Ціна:
21870 Грн.
Код товару: #25808

AL-980GM - це флагманська модель в лінійці саксофонів J.Michael. Чудова якість виготовлення, відмінне звучання і унікальне колірне виконання Gun-metallic finish гарантують любов з першої зіграної ноти.

Ціна:
21870 Грн.
Код товару: #25810

Це легкий і компактний музичний інструмент, м'яке звучання якого викликає душевний трепет. Він підходить для виконавців будь-якого рівня, а навчиться грі на ньому досить просто.

Ціна:
22141 Грн.
Код товару: #21693

AL-780 стане чудовим вибором не тільки для початківців музикантів, але також для професіоналів, яким необхідний резервний інструмент

Ціна:
22142 Грн.
Код товару: #25807
Саксофони

Саксофон являє собою тростинові духовий інструмент, який відноситься до сімейства духових дерев'яних. Якщо говорити про спосіб звуковидобування, то він схожий на дерев'яні трембіти. Щоб отримати звук, музикант вдмухує повітря безпосередньо в інструмент. Сконструював музичний інструмент Адольф Сакс в 1842 році, а вже через 4 роки назва була запатентовано їм офіційно. Активно почали використовувати інструмент в духовому оркестрі з середини 19 століття. Іноді його брали і для симфонічних партій. Що стосується сьогоднішніх днів, то саксофон є основним інструментом в силі джаз.

Особливості та різновиди саксофона

Всі сучасні саксофони відрізняються за вагою і особливістю видобування звуку. Вони діляться на три типи:

  • навчальні;
  • напівпрофесійні;
  • професійні.

Вони складаються з 3-х частин:

  • корпусу. Це основна частина саксофона. На ній розташовуються клапана;
  • розтруб. Даний елемент у вигляді товстої труби призначений для поширення звуку;
  • Ескі. Трубка тонкого діаметру, яка продовжує корпус. На неї здійснюється кріплення мундштука.

Якщо говорити про насиченість звучання, то воно залежить від будови мундштука. Він може бути відкритий або закритий, а також мати різну довжину. Відкриті варіанти найкраще підходять для класичного виконання.
Що стосується матеріалів, які виробляє, то сучасні виробники використовують латунь, покриваючи її лаком або спеціальною фарбою. В інтернет-магазині Hitonline ви можете придбати латунні саксофони в різних колірних рішеннях.

Правила вибору саксофона

Перш ніж приступати до вибору музичного інструменту, потрібно брати до уваги професійні навички і особливості використання саксофона:

  • альт - його компактні розміри і зручне розташування клавіш робить такий саксофон ідеальним варіантом для початківців фахівців. Характеризується різноманітністю тембрів і акустики. Не вимагає багато повітря для гучного звучання;
  • тенор - часто його використовують як сольний інструмент. У такого саксофона виразне звучання. На тенорі дуже зручно виконувати мажорні і мінорні композиції;
  • баритон - такий саксофон має найбільші розміри і він найбільш низький за звучанням. Користується популярністю у військових ансамблях, адже саме там потрібно домогтися потужного звучання;
  • сопрано - номер один для саксофоністів з джазовим виконанням.

У нашому каталозі ви знайдете продукцію від іменитих виробників - Yamaha, Maxtone і багато інших.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.