пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Призначення
Ефект
Формат
Тип приладу
Бренди

Гітарні педалі

Педаль Analog Chorus з лінійки Reissue Series повертає легендарне звучання хоруса 80-х, коли більшість гітарних треків звучали з цим ефектом. Завдяки чистій аналоговій схемі з ПЗЗ типу «пожежний ланцюжок», педаль пропонує широкий діапазон звучання ефекту: від теплого ледь помітного мерехтіння до коливань, близьких до вібрато

Ціна:
1956 Грн.
Код товару: #35916

NUX ANALOG DELAY – педаль ефектів для електрогітари

Ціна:
1956 Грн.
Код товару: #35917

Пропускна здатність сигналу може бути встановлена на істинний обхід (TB) або буферизацію (BF), де вихід приглушується під час налаштування. Додатковий буферизований режим (BFM) зберігає звук на виході під час налаштування, щоб відображати стан тюнера під час живого виконання. Можна вибрати три різні режими відображення, включаючи імітацію стробоскопа. Можна вибрати режими для гітари, басу або хроматичного налаштування, а утримування тієї ж кнопки дозволяє встановити частоту налаштування A4. В цілому ультракомпактний, але міцний педальний тюнер з максимальним дисплеєм для сценічних виступів. Великий кольоровий HD-дисплей, 3 режими виведення, 3 режими налаштування

Ціна:
2195 Грн.
Код товару: #35924

Педаль ефектів бустер

Ціна:
2471 Грн.
Код товару: #32650

дісторшн педаль, 2 режиму - Vintage / Turbo, true bypass, живлення 9В (адаптер)

Ціна:
2500 Грн.
Код товару: #10690

дісторшн педаль, режими - LP / HP, true bypass, живлення 9В (адаптер)

Ціна:
2500 Грн.
Код товару: #10695
Гітарні педалі

Кожен гітарист бажає виділятися неповторним стилем гри. Це цілком природно, адже так вас неодмінно запам'ятають слухачі. Щоб зробити звук незвичайним і індивідуальним, необхідно використовувати гітарні педалі, вони ж педалі ефектів. Такі девайси мають компактні розміри і потрібні для обробки сигналу, що йде від інструменту. Їх можна використовувати як з бас-гітарами так і з електрогітарою. Гітарні педалі є незамінними для музикантів блюзового жанру, блек-металу і джазу.

Гітарні педалі додадуть «родзинку» в вашу гру

На сьогоднішній день існує велика різноманітність ефектів, які досягаються з використанням педалей для гітар - це овердрайв, дисторшн і багато інших. Їх повний перелік здатний здивувати навіть досвідченого музиканта. До речі, вам не складе труднощів об'єднати педалі між собою в необмеженій кількості. Так можна домогтися появи нових звуків. За більш ніж 50-ти річне існування, педалі розвинулися дуже добре, ставши більш компактними і функціональними. Окремо варто відзначити якість звуку - воно істотно зросла.
В даний час існують транзисторні педалі, а також моделі, засновані на інтегральних схемах. Чи не втрачають популярності і лампові варіанти, які роблять звук більш м'яким і якісним. Практично всі варіанти живляться від батарейок з вихідним напругою 9 В або використовують мережевий адаптер. За словами професіоналів, найкращого ефекту виходить досягти в тому випадку, коли педаль розташована в ланцюзі між гітарою і підсилювачем.

Переваги гітарних педалей

Багато музикантів вважають за краще купувати окремі педалі ефектів. Щоб вкл / викл девайс, на нього потрібно наступити. Крім відсутності складності в установці і використанні гаджета, до їх переваг відносячи модульність і присутність можливості для комбінації різних ефектів. Навіть обов'язкова наявність джерела живлення і чимала кількість комутаційних кабелів не знижує затребуваності педалей для гітар. Заслуга в цьому повністю знаходиться на модульности і гнучкості в порівнянні з процесорами ефектів, у яких можливості набагато більше.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.