пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Призначення
Ефект
Формат
Тип приладу
Бренди

Гітарні педалі

Ціна:
1857 Грн.
1486 Грн.
Код товару: #4197

педаль експресії

Ціна:
1817 Грн.
Код товару: #24172

Педаль ефектів бустер

Ціна:
1853 Грн.
Код товару: #32650

дісторшн педаль, режими - LP / HP, true bypass, живлення 9В (адаптер)

Ціна:
1875 Грн.
Код товару: #10695

Mooer Solo - гітарна педаль дісторшн відкриє вам саме екстремальне звучання вашої електрогітари.

Ціна:
2025 Грн.
Код товару: #20884

Гітарна компактна педаль DI-box.

Ціна:
2100 Грн.
Код товару: #20888
Гітарні педалі

Кожен гітарист бажає виділятися неповторним стилем гри. Це цілком природно, адже так вас неодмінно запам'ятають слухачі. Щоб зробити звук незвичайним і індивідуальним, необхідно використовувати гітарні педалі, вони ж педалі ефектів. Такі девайси мають компактні розміри і потрібні для обробки сигналу, що йде від інструменту. Їх можна використовувати як з бас-гітарами так і з електрогітарою. Гітарні педалі є незамінними для музикантів блюзового жанру, блек-металу і джазу.

Гітарні педалі додадуть «родзинку» в вашу гру

На сьогоднішній день існує велика різноманітність ефектів, які досягаються з використанням педалей для гітар - це овердрайв, дисторшн і багато інших. Їх повний перелік здатний здивувати навіть досвідченого музиканта. До речі, вам не складе труднощів об'єднати педалі між собою в необмеженій кількості. Так можна домогтися появи нових звуків. За більш ніж 50-ти річне існування, педалі розвинулися дуже добре, ставши більш компактними і функціональними. Окремо варто відзначити якість звуку - воно істотно зросла.
В даний час існують транзисторні педалі, а також моделі, засновані на інтегральних схемах. Чи не втрачають популярності і лампові варіанти, які роблять звук більш м'яким і якісним. Практично всі варіанти живляться від батарейок з вихідним напругою 9 В або використовують мережевий адаптер. За словами професіоналів, найкращого ефекту виходить досягти в тому випадку, коли педаль розташована в ланцюзі між гітарою і підсилювачем.

Переваги гітарних педалей

Багато музикантів вважають за краще купувати окремі педалі ефектів. Щоб вкл / викл девайс, на нього потрібно наступити. Крім відсутності складності в установці і використанні гаджета, до їх переваг відносячи модульність і присутність можливості для комбінації різних ефектів. Навіть обов'язкова наявність джерела живлення і чимала кількість комутаційних кабелів не знижує затребуваності педалей для гітар. Заслуга в цьому повністю знаходиться на модульности і гнучкості в порівнянні з процесорами ефектів, у яких можливості набагато більше.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.