пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Голосові процесори

Ціна:
3648 Грн.
Код товару: #17756
Ціна:
5782 Грн.
Код товару: #1252
Ціна:
5818 Грн.
Код товару: #31785

педаль для вокалістів з корекцією інтонування, EQ, компресором і Де-Ессер

Ціна:
6581 Грн.
Код товару: #11144

TC-Helicon VoiceTone X1 педаль дисторшн для вокалу, адаптер живлення у комплекті, 12 В, 400 мА, споживання 5,6 Вт.

Ціна:
6581 Грн.
Код товару: #20615

Вокальний процесор: 9 голосових ефектів (AUTO-PITCH, SCATTER, MEGAPHONE, RADIO, ROBOT), слайдери REVERB і MIX BALANCE, XLR вхід з фантомним живленням.

Ціна:
7757 Грн.
Код товару: #18124

педаль для вокалістів з ефектом відлуння і тап дилеї, преамп студійної якості, фантомне живлення, USB порт

Ціна:
8399 Грн.
Код товару: #11141
Ціна:
8700 Грн.
Код товару: #6291
Ціна:
9800 Грн.
Код товару: #1038

вокальний процесор, компактний, 6 типів ефектів, функція Favorite Sound, колір червоний

Ціна:
10840 Грн.
Код товару: #12311
Ціна:
12210 Грн.
Код товару: #9910
Голосові процесори
Голосові процесори
 
Музичний інтернет-магазин HitOnline.ua пропонує широкий вибір голосових процесорів від таких відомих світових брендів, як ART, Behringer, Biema, Boss, DBX, Korg, Kurzweil, Lexicon, Phonic, Shure, SPL, TC Electronic і Yamaha. У нашому каталозі представлені різноманітні голосові процесори для вокального виконання та звукорежисування. Виконання голосових процесорів можуть бути у вигляді підлогової педалі для вокаліста або у вигляді рекового вокального процесора. У першому випадку виконавець сам може виконувати необхідні настройки, а в другому випадку настройки виконуються звукорежисером. Завдання будь-якого голосового процесора - перетворити вхідний звуковий сигнал, додавши до нього різні ефекти, і отримати необхідний результат на виході. Розвиток комп'ютерних технологій додало в арсенал голосових процесорів також спеціальні програми обробки, які дозволяють змінювати голос вокаліста з візуальним контролем його характеристик, виробляти редагування і запис звукового матеріалу.
 
Голосові процесори підрозділяються на модуляційні і просторові. Найпоширеніші модуляційні голосові процесори ефектів це: хорус, фленжер, фейзер, пітч-шіфтер, ансамбль і гармонайзер. За допомогою ефекту хорус можна додати звучанню виразності. Фленжер і фейзер здатні зробити звучання унікальним. Пітч-шіфтер здатний змінити висоту звуку і збагатити його, коректуючи інтонаційні помилки вокаліста. Ансамбль робить звучання насиченим і багатим з наявністю вінтажного відтінку. Гармонайзер здатний імітувати бек-вокал і створювати ефект хорового виконання. Серед голосових процесорів для просторової обробки виділяють ревербератори і ділей. Вони формують просторове об'ємне звучання. За допомогою комбінування голосових процесорів ефектів можна отримати необхідні відтінки звучання вокаліста. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити голосові процесори в найрізноманітніших варіантах, легко підібравши необхідні вам види для вирішення поставлених завдань. До ваших послуг професійні консультації з підбору музичного обладнання та інструментів.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.