пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Програвачі вінілу

портативний програвач, який встановлює новий стандарт універсальності, оптимізований для скретча і Каттінг, включаючи в себе все необхідне для початку роботи.

Ціна:
12871 Грн.
Код товару: #28595

Ваша колекція платівок більше не буде тільки прикрасою інтер’єру. Audio-Technica представляє доступний вініловий програвач AT-LP60XBT високої якості. З цією технікою ви зможете зануритись у світ аналогового звуку.

Ціна:
13434 Грн.
Код товару: #34606

Забудьте про провода, але не про вініл. AT-LP60XBT поєднує в собі ремінний привод та повністю автоматичне керування з зручністю бездротового Bluetooth-підключення до аудіосистем. Відчуйте повну свободу розміщення компонентів вашої системи з AT-LP60XBT. Швидке сполучення програвача з будь-якими бездротовими колонками, навушниками та іншими Bluetooth-сумісними пристроями доповнюється підтримкою топового аудіокодека aptX, що гарантує виключно високу якість звуку

Ціна:
13434 Грн.
Код товару: #34609

ідеальний програвач для майбутніх діджеїв і любителів Hi-Fi.

Ціна:
13573 Грн.
Код товару: #28594

Точний ремінний привід на TURN2 забезпечує постійну швидкість обертання плотера з мінімальними коливаннями і вібраціями.

Ціна:
14977 Грн.
Код товару: #28198

потужний програвач з кварцовим приводом, який відмінно підходить для професіоналів і дозволяє оцифровувати ваші записи через USB-з'єднання з високою роздільною здатністю.

Ціна:
17083 Грн.
Код товару: #28579

Прямий тонарм із гідравлічним мікроліфтом та фіксацією в неробочому положенні.

Ціна:
17534 Грн.
Код товару: #34607

AT-LP120XUSB - це професійний програвач вінілу з прямим приводом, вбудованим фонокоректором, регулюванням антіскейтингу і можливістю підключення до ПК через USB для оцифровки дорогих вашому серцю записів на вінілі.

Ціна:
18999 Грн.
Код товару: #34610

Універсальний вініловий програвач з прямим приводом для діджеїв і меломанів за конкурентною ціною. PLX-500 обладнаний лінійним виходом, що дозволяє підключити його безпосередньо до системи звукоусилении або активної акустиці без фоно-коректора або додаткового посилення.

Ціна:
20469 Грн.
Код товару: #35234

Вигнутий тонарм, при розробці якого основною метою ставилася мінімізація похибки трекінгу, а за основу були взяті власні розробки Audio-Technica з 1960-х і 70-х, чудово доповнює простий та витончений дизайн AT-LP5X.

Ціна:
24031 Грн.
Код товару: #34608

Професійний діджейський програвач AT-LP140XP з повністю ручним керуванням оснащений двигуном прямого приводу з високим крутним моментом і антирезонансним, демпфирующим по масі, литим алюмінієвим диском для забезпечення стабільного обертання по осі при 33-1 / 3, 45 і 78 об / хв. Він оснащений S-образним тонармом з регулюванням висоти, регульованим зусиллям стеження (противагою) і регульованим динамічним антіскейтовим управлінням.

Ціна:
24460 Грн.
Код товару: #26775
Програвачі вінілу

Програвачі вінілу є ні чим іншим як спеціалізованими пристроями, використовуваними для читання вінілових платівок. Такі апарати все ще залишаються популярними, особливо це помітно у любителів вінтажних предметів інтер'єру. Конструкція таких програвачів практично завжди стандартна. Подібна техніка має безпосередньо програвач, що крутить пластинку, і тонарм, необхідний для підтримки головки звукознімача. Остання має голку, що проходить по канавках, розташованим по всій площі вінілової пластинки. Цей процес призводить до того що механічні коливання переходять в електричні. Одержувані електроволни, проходячи по двох проводках і мають на кінцях роз'єм RCA, потрапляють в фонокоректор. Останній необхідний для вирівнювання сигналу, адже дані, що надходять від програвача, далеко не однорідні. Всі висококласні програвачі вінілу мають фонокоректор. Якість всіх перерахованих елементів прямо позначається на загальну якість програвання платівки, а точніше на відтворення записаної на НЕ ній мелодії. Наприклад, дешеві моделі часто видають не краще звучання. Ситуацію можна виправити покупкою спеціальних підсилювачів. Їх головне завдання-створити такі умови, щоб дифузори в колонках змогли рівномірно пересуватися.
Якщо розглядати конструкційні особливості програвачів вінілу, то всі їх можна розділити на дві категорії:

  • з прямим приводом. В такому випадку, столик апарату надітий безпосередньо на вісь електродвигуна. Подібні моделі швидше набирають швидкість і ідеально підходять для скретчингу. Їх вважають найбільш потужними і функціональними в порівнянні з ремінними пристроями;
  • з ремінним приводом. Передача сили обертання відбувається за допомогою спеціального ременя, виробленого з гуми. Перевага таких варіантів полягає в тому, що у них більш рівномірне обертання. На цей показник впливає знижені коефіцієнт детонації і рівень вібрації. Періодично ремені потрібно міняти, адже їм властивий знос.

Вибираємо програвач вінілу

Найкраще, якщо ви звернетеся за допомогою до менеджерів інтернет-магазину Hitonline, але розібратися в особливостях роботи кожного типу пристроїв теж не завадить. Якщо для вас важлива вартість, то майте на увазі, що ціна повністю залежить від наявного набору функцій. Найкраще купувати програвачі від іменитих виробників, адже вони випускають якісні продукти, намагаючись підтримувати свою репутацію. Відмінно зарекомендували себе пристрої від Pioneer. Програвачі вінілу цього бренду підходять для відтворення практично всіх платівок незалежно від виробника. Ці моделі витримують тривалий термін служби навіть при активній експлуатації. 

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.