пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Програвачі вінілу

Reloop Spin 7 '' Scratch Vinyl - Платівка для програвача Reloop Spin, розмір 7 ", містить спеціально оброблені скретч-семпли і біти, в комплекті 1 шт. 7-дюймовий скретч-вініл для програвача пластинок Reloop Spin, що містить спеціально оброблені скретч-семпли і біти для початківців і досвідчених скретч-музикантів.

Ціна:
554 Грн.
Код товару: #31612

Програвач вінілових дисків в кейсі, вбудовані динаміки.

Ціна:
2756 Грн.
Код товару: #18208

ідеальний програвач для майбутніх діджеїв і любителів Hi-Fi.

Ціна:
7392 Грн.
Код товару: #28594

портативний програвач, який встановлює новий стандарт універсальності, оптимізований для скретча і Каттінг, включаючи в себе все необхідне для початку роботи.

Ціна:
7896 Грн.
Код товару: #28595

Точний ремінний привід на TURN2 забезпечує постійну швидкість обертання плотера з мінімальними коливаннями і вібраціями.

Ціна:
8568 Грн.
Код товару: #28198

Програвач вінілу Reloop Turn 2 White призначений для вініл-пуристів, які бажають поринути в світ задоволення від аналогового прослуховування. Ви можете відразу почати використовувати пристрій завдяки попередньо встановленим еліптичному картриджу від Ortofon.

Ціна:
8568 Грн.
Код товару: #31609

Програвач вінілу Reloop Turn 2 Black призначений для вініл-пуристів, які бажають поринути в світ задоволення від аналогового прослуховування. Ви можете відразу почати використовувати пристрій завдяки попередньо встановленим еліптичному картриджу від Ortofon.

Ціна:
8568 Грн.
Код товару: #31610

програвач вінілових пластинок

Ціна:
8736 Грн.
Код товару: #31012

потужний програвач з кварцовим приводом, який відмінно підходить для професіоналів і дозволяє оцифровувати ваші записи через USB-з'єднання з високою роздільною здатністю.

Ціна:
9912 Грн.
Код товару: #28579

Reloop RP-8000 MK2 є гібридним вініловий програвач з високим крутним моментом і прямим кварцовим приводом, добре підходить для діджеїв на вечірці або в клубі.

Ціна:
19992 Грн.
Код товару: #31608

Професійна вертушка з прямим приводом і швидким стартом. Початковий крутний момент 4,5 кг / см. Швидкість обертання в 33⅓ оборотів в хвилину всього за 0,3 секунд. Щоб імпеданс був низьким, а якість звуку на виході приголомшливим, PLX має професійні позолочені роз'єми RCA. Мережевий і аудіо кабелі на програвачі змінні. Унікальність цієї вертушки в багаторівневому управлінні темпом. Крім стандартно змінною швидкістю в ± 8%, можна також вибрати діапазон ± 16% або ± 50%. Кнопка скидання миттєво поверне швидкість до оригінальної. Колір чорний.

Ціна:
27831 Грн.
Код товару: #18241

Стандартний картридж для вінілових програвачів (голка в комплект не входить).

Ціна:
224 Грн.
Код товару: #18201
Програвачі вінілу

Програвачі вінілу є ні чим іншим як спеціалізованими пристроями, використовуваними для читання вінілових платівок. Такі апарати все ще залишаються популярними, особливо це помітно у любителів вінтажних предметів інтер'єру. Конструкція таких програвачів практично завжди стандартна. Подібна техніка має безпосередньо програвач, що крутить пластинку, і тонарм, необхідний для підтримки головки звукознімача. Остання має голку, що проходить по канавках, розташованим по всій площі вінілової пластинки. Цей процес призводить до того що механічні коливання переходять в електричні. Одержувані електроволни, проходячи по двох проводках і мають на кінцях роз'єм RCA, потрапляють в фонокоректор. Останній необхідний для вирівнювання сигналу, адже дані, що надходять від програвача, далеко не однорідні. Всі висококласні програвачі вінілу мають фонокоректор. Якість всіх перерахованих елементів прямо позначається на загальну якість програвання платівки, а точніше на відтворення записаної на НЕ ній мелодії. Наприклад, дешеві моделі часто видають не краще звучання. Ситуацію можна виправити покупкою спеціальних підсилювачів. Їх головне завдання-створити такі умови, щоб дифузори в колонках змогли рівномірно пересуватися.
Якщо розглядати конструкційні особливості програвачів вінілу, то всі їх можна розділити на дві категорії:

  • з прямим приводом. В такому випадку, столик апарату надітий безпосередньо на вісь електродвигуна. Подібні моделі швидше набирають швидкість і ідеально підходять для скретчингу. Їх вважають найбільш потужними і функціональними в порівнянні з ремінними пристроями;
  • з ремінним приводом. Передача сили обертання відбувається за допомогою спеціального ременя, виробленого з гуми. Перевага таких варіантів полягає в тому, що у них більш рівномірне обертання. На цей показник впливає знижені коефіцієнт детонації і рівень вібрації. Періодично ремені потрібно міняти, адже їм властивий знос.

Вибираємо програвач вінілу

Найкраще, якщо ви звернетеся за допомогою до менеджерів інтернет-магазину Hitonline, але розібратися в особливостях роботи кожного типу пристроїв теж не завадить. Якщо для вас важлива вартість, то майте на увазі, що ціна повністю залежить від наявного набору функцій. Найкраще купувати програвачі від іменитих виробників, адже вони випускають якісні продукти, намагаючись підтримувати свою репутацію. Відмінно зарекомендували себе пристрої від Pioneer. Програвачі вінілу цього бренду підходять для відтворення практично всіх платівок незалежно від виробника. Ці моделі витримують тривалий термін служби навіть при активній експлуатації. 

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.