пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Кількість вбудованих педів

Драм-машини

ZOOM ARQ AR-48 - інноваційний музичний інструмент створений за принципом "все в одному".

Ціна:
137946 Грн.
Код товару: #26598

перкуссионний синтезатор

Ціна:
9000 Грн.
Код товару: #26557

UNO Drum - це ідеальна станція для створення бітів, зручність якої оцінить будь-який музикант. Вона створює теплий, але в той же час хльосткий і пробивний грув, який відрізняється високою якістю. Створена у співпраці з італійськими фахівцями Soundmachines, які визнані експертами в аналоговому світі, UNO Drum перехоплює естафету у UNO Synth, також об'єднуючи масивний аналоговий тон з цифровою гнучкістю і зручністю. Виступати разом з UNO Drum неймовірно просто і комфортно - ви з легкістю можете запрограмувати його, як вам потрібно, і у вашому розпорядженні виявиться весь спектр професійних драм-грувів.

Ціна:
12680 Грн.
Код товару: #30184

DrumBrute Impact об'єднує в собі захоплююче потужну продуктивність дебютної драм-машини Arturia з абсолютно новим набором звуків. Кожен з 10 ударних і перкусійних елементів має свій неповторний характер, всі вони чудово доповнюють один одного і можуть бути модифіковані за допомогою спеціально розробленого «Color» sound shaper буквально на льоту.

Ціна:
15162 Грн.
Код товару: #24977

BOSS DR01S - портативна Пресетная ритм-машина з вбудованою системою звукопідсилення. BOSS DR01S - це єдине на поточний момент пристрій, розроблене спеціально для акустичних музикантів.

Ціна:
17699 Грн.
Код товару: #25912

Roland TR-6S - це заснована на запатентованій технології Analog Circuit Behavior (ACB) драм-машина, що представляє весь спектр класичних TR моделей, включаючи 606, 707, 808 і 909. Проте, цей юніт здатний на набагато більшу, озброюючи користувачів можливістю завантажувати свої власні семпли і створювати пресети поряд зі знаковими кичками, КЛЕП, снейрамі і хетамі. Більш того, девайс може похвалитися великою секцією ефектів з численними фільтрами, динамічними процесорами, реверб, дилеї, модуляцією, Дістен і крашерамі. Це сучасний пристрій з духом старої школи, з доступом до безлічі звуків, як нових, так і вантажних, і безмежними можливостями управління ними.

Ціна:
20460 Грн.
Код товару: #32012

NORD DRUM 3P - 6-ти канальний синтезатор ударних створений на базі Nord Drum 2 і оснащений інтегрованим мультіпедом. Драм машина NORD DRUM 3P поєднує приголомшливу играбельность з необмеженими можливостями саунд-дизайну. Крім 6 вбудованих педів Nord Drum 3P може похвалитися новими майстер-ефектами затримки і реверберації, спрощеним режимом вибору звуків.

Ціна:
30889 Грн.
Код товару: #20322

Roland MV-1 Verselab - ця гібридна грувбокс і робоча станція володіє всіма необхідними інструментами для запису ідей і втілення пісень поза офісом або в студії. Насолоджуйтесь 3000 оригінальними звуками Drum-машини і відтворюйте біти і басові партії за допомогою чуйною сенсорної панелі 4x4 і потужного 16-крокової TR REC або підключіться до додатка Zenbeats, щоб отримати доступ до додаткових звуковим пакетам, які сповнені натхнення старої школи.

Ціна:
35813 Грн.
Код товару: #32015

ZOOM ARQ Aero RhythmTrak - інноваційний музичний інструмент створений за принципом "все в одному". Містить в собі драм машину, секвенсор, лупер, синтезатор, а також MIDI контролер і аудіоінтерфейс 24-bit / 44.1 kHz.

Ціна:
137946 Грн.
Код товару: #25924

MASCHINE Jam представляє новий підхід до створення музики. Секвенция і аранжування здійснюється за допомогою 8x8 мультіцветовой панелі педів і 8 багатофункціональних смарт-смужок, що підтримують мультитач. 8 кнопок груп і 8 кнопок сцен, 31 кнопка з підсвічуванням, енкодер чутливий до натиснення, панель навігації з підсвічуванням, можливість підключення педалі. Пристрій оптимізовано для роботи з фірмовим ПО MASCHINE 2 (в комплекті повна версія ПО), але може використовуватися як просунутий MIDI контролер для популярних платформ. У поставку також входить набір фірмових бібліотек і пакет інструментів і ефектів KOMPLETE 12 SELECT. Розміри: 320 x 295 x 30 мм, Вага 2.7 кг.

Ціна:
52 Грн.
Код товару: #25521

Akai MPD18 Мідіконтролер, 16 активних Pad-клавіш, 3 банки, 48 звуків, USB/MIDI.

Ціна:
63 Грн.
Код товару: #18765
Драм-машини
Драм-машини
 
Інтернет-магазин Hitonline пропонує купити драм-машини від таких виробників, як ClaviaKorgMedeliNord і Zoom. У нашому каталозі представлені наступні різновиди драм-машин: барабанний модуль, грувбокс і ритм машини. Виготовлені, на сьогоднішній день подібні прилади дозволяють створити і відредагувати повторювані ударні фрагменти і згенерувати неповторні барабанні звуки. По суті, кожна з моделей являє собою звуковий модуль, де є тембри ударних інструментів і запрограмовані ритмічні малюнки для різних стилів музики. Драм-машини часто постачають «педами», що дозволяють використовувати їх в якості звичайних інструментів. Тут може бути присутнім секвенсор, що дозволяє записувати аранжування на цифрових клавішних і таким чином виробляти програмування інструментальних п'єс.
Цифрові семпли вперше з'явилися в моделі Linn LM-1, її творцем був Р. Лінн в 1979 р.. Її ціна вважалася досить значною на ті часи і не багато музикантів і студії могли собі дозволити придбати цей пристрій. Справжню революцію в доступності звукових модулів справила Roland TR-808, що володіє аналоговим синтезом і характерним звуком, яку до того ж без складнощів можна було програмувати. Як наслідкок з'явився електронний прилад, що дозволяє записувати семпли, це легендарна Akai MPC60, що започаткувала MPC семплери. Можна впевнено сказати, що поява драм-машин зробило серйозний вплив на стилі в музиці. У сучасних танцювальних стилях обов'язково присутні звуки, отримані за допомогою драм-машин. Запрошуємо вас розширити свої можливості і купити драм-машини з безкоштовною доставкою в нашому інтернет-магазині Hitonline.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.