пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Кількість вбудованих педів

Драм-машини

Компактна драм машина в форматі гітарної педалі

Ціна:
2700 Грн.
Код товару: #25333

Alesis SamplePad - це компактний інструмент обладнаний 4 педами, що дає вам доступ до безмежної палітрі звуків. SamplePad має 25 вбудованих перкусійних і електронних тембрів і дає можливість завантажувати будь-який вподобаний вам звук зі стандартної карти пам'яті типу SD.

Ціна:
4799 Грн.
Код товару: #19235

SR-16 ™ - одна з найпопулярніших драм машин в історії музики. SR-16 оснащена чудовою бібліотекою з 233 натуральних і реалістичних звуків барабанів, 50 пресетнимі паттернами, не просто запрограмованими і квантізірованнимі, а зіграними кращими студійними барабанщиками. Для створення насичених аранжувань також присутні вбудовані варіації ритму (A, B і дві Fill секції), а якщо цього кількості вам недостатньо - ви завжди можете створювати і зберігати свої власні патерни і пісні. На додаток до цього, SR-16 є повністю програмованим, MIDI сумісним пристроєм, оснащена входом для ножного перемикача, і динамічними кнопками-педами.

Ціна:
5537 Грн.
Код товару: #19237

UNO Drum - це ідеальна станція для створення бітів, зручність якої оцінить будь-який музикант. Вона створює теплий, але в той же час хльосткий і пробивний грув, який відрізняється високою якістю. Створена у співпраці з італійськими фахівцями Soundmachines, які визнані експертами в аналоговому світі, UNO Drum перехоплює естафету у UNO Synth, також об'єднуючи масивний аналоговий тон з цифровою гнучкістю і зручністю. Виступати разом з UNO Drum неймовірно просто і комфортно - ви з легкістю можете запрограмувати його, як вам потрібно, і у вашому розпорядженні виявиться весь спектр професійних драм-грувів.

Ціна:
9754 Грн.
Код товару: #30184

MASCHINE Mikro MK3 - третя версія популярної компактної продакшн системи для креативного бітмейкінга. Оснащена 16 ултрачувствітельнимі до натискання мултіцветовимі педами, які розуміють силу удару і післядотиком, одним натискати endless енкодером, 28 функціональними клавішами з підсвічуванням і монохромним дисплеєм 64 x 128 точок. Пристрій оптимізовано для роботи з фірмовим ПО MASCHINE 2 (в комплекті повна версія ПО) У поставку також входить набір фірмових бібліотек і пакет інструментів і ефектів KOMPLETE 12 SELECT. Розміри: 320 x 177 x 45 мм, Вага 1.12 кг, Колір: Чорний.

Ціна:
9996 Грн.
Код товару: #25522

ROLAND TR09 - входить в лінійку звукових модулів Boutique. Це сучасна вдосконалена варіація культової драм-машини середини 80-х років. Дизайн і призначений для користувача інтерфейс запозичені у оригіналу. За допомогою фірмової технології ACB (Analog Circuit Behavior) вдалося відтворити і звучання. Конструкція ритм машини ROLAND TR09 високої якості, обладнана металевою верхньою панеллю

Ціна:
12851 Грн.
Код товару: #25870

ROLAND D05 - компактний синтезаторний модуль, за основу якого взята раритетна модель D50, синтезатор оснащується 64-кроковим поліфонічним секвенсором, вбудованим арпеджиатором, має 16-нотну поліфонію. Звуковий модуль серії Boutique, на основі раритетної моделі D50 (петча сумісні), технологія моделювання DCB (Digital Circuit Behavior), поліфонія 16 голосів, 64-кроковий секвенсор, два стрічкових контролера, MIDI-вхід і вихід, порт USB для комп'ютера, вбудований динамік

Ціна:
15632 Грн.
Код товару: #25873

BOSS DR01S - портативна Пресетная ритм-машина з вбудованою системою звукопідсилення. BOSS DR01S - це єдине на поточний момент пристрій, розроблене спеціально для акустичних музикантів.

Ціна:
15692 Грн.
Код товару: #25912

Roland TR-06 - це заснована на запатентованій технології Analog Circuit Behavior (ACB) драм-машина, що представляє звучання оригінальної TR-606.

Ціна:
18113 Грн.
Код товару: #32011

Roland TR-6S - це заснована на запатентованій технології Analog Circuit Behavior (ACB) драм-машина, що представляє весь спектр класичних TR моделей, включаючи 606, 707, 808 і 909. Проте, цей юніт здатний на набагато більшу, озброюючи користувачів можливістю завантажувати свої власні семпли і створювати пресети поряд зі знаковими кичками, КЛЕП, снейрамі і хетамі. Більш того, девайс може похвалитися великою секцією ефектів з численними фільтрами, динамічними процесорами, реверб, дилеї, модуляцією, Дістен і крашерамі. Це сучасний пристрій з духом старої школи, з доступом до безлічі звуків, як нових, так і вантажних, і безмежними можливостями управління ними.

Ціна:
18113 Грн.
Код товару: #32012

TR-08 - це бездоганно точна і детальна копія легендарної TR-808 - найвідомішою і найпопулярнішою драм-машини за всю історію музичної індустрії.

Ціна:
20478 Грн.
Код товару: #25871
Драм-машини
Драм-машини
 
Інтернет-магазин Hitonline пропонує купити драм-машини від таких виробників, як ClaviaKorgMedeliNord і Zoom. У нашому каталозі представлені наступні різновиди драм-машин: барабанний модуль, грувбокс і ритм машини. Виготовлені, на сьогоднішній день подібні прилади дозволяють створити і відредагувати повторювані ударні фрагменти і згенерувати неповторні барабанні звуки. По суті, кожна з моделей являє собою звуковий модуль, де є тембри ударних інструментів і запрограмовані ритмічні малюнки для різних стилів музики. Драм-машини часто постачають «педами», що дозволяють використовувати їх в якості звичайних інструментів. Тут може бути присутнім секвенсор, що дозволяє записувати аранжування на цифрових клавішних і таким чином виробляти програмування інструментальних п'єс.
Цифрові семпли вперше з'явилися в моделі Linn LM-1, її творцем був Р. Лінн в 1979 р.. Її ціна вважалася досить значною на ті часи і не багато музикантів і студії могли собі дозволити придбати цей пристрій. Справжню революцію в доступності звукових модулів справила Roland TR-808, що володіє аналоговим синтезом і характерним звуком, яку до того ж без складнощів можна було програмувати. Як наслідкок з'явився електронний прилад, що дозволяє записувати семпли, це легендарна Akai MPC60, що започаткувала MPC семплери. Можна впевнено сказати, що поява драм-машин зробило серйозний вплив на стилі в музиці. У сучасних танцювальних стилях обов'язково присутні звуки, отримані за допомогою драм-машин. Запрошуємо вас розширити свої можливості і купити драм-машини з безкоштовною доставкою в нашому інтернет-магазині Hitonline.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.