пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Колір
Строй
Бренди

Корнети

Корнет Bb Roy Benson CR-202

Ціна:
13116 Грн.
Код товару: #28464

Оновлена ​​модель доступного корнета від Yamaha Корнет YCR-2310 - відмінний інструмент для музиканта, оснащений закругленою мундштучною трубкою і ML (середньо-великою) мензурою. Ця модель виділяється дуже плавним і легким звукодобуванням з м'яким, теплим тоном. Регульована помпа третього клапана дозволяє адаптувати YCR-2310 для рук різного розміру, допомагаючи музикантові розвивати правильну техніку гри.

Ціна:
38562 Грн.
Код товару: #15540

прекрасний інструмент для музиканта-початківця, якісний і доступний. Завдяки розтрубу "Shepherd's Crook", закругленій мундштучній трубці та ML (середньо-великий) мензурі, цей корнет гарантує плавне й легке звуковидобування з м'яким, теплим тоном. Регульована помпа третього клапана дозволяє адаптувати YCR-2330III для рук різного розміру, допомагаючи музикантові розвивати правильну техніку гри.

Ціна:
38562 Грн.
Код товару: #15541

Оновлена ​​модель доступного корнета від Yamaha

Ціна:
39933 Грн.
Код товару: #15542

Оновлена ​​модель доступного корнета від Yamaha

Ціна:
48975 Грн.
Код товару: #15543

CT-420 - це якісний і доступний корнет з яскравим і насиченим звучанням. Музиканти оцінять легкість звуковидобування, а професіонали полюблять CT-420 за продуману надійну конструкцію і точність інтонування

Ціна:
11632 Грн.
Код товару: #25817

корнет з США.

Ціна:
13200 Грн.
Код товару: #19024

ODYSSEY OCR200 корнет, набір з кейсом Матеріал - сталь, розтруб - 120мм, мундштук - 11,7 мм. Йде в наборі з жорстким кейсом

Ціна:
13721 Грн.
Код товару: #23072

Строй Bb, сталеві поршні, підлаштування трубка 1-й помпи, регульоване кільце 3-го настроюється механізму, розтруб 125 мм, мензура 11,5 мм, лакований, м'який футляр.

Ціна:
225003 Грн.
Код товару: #21432
Корнети
Корнети
 
Спеціалізований інтернет-магазин музичних інструментів та музичного обладнання HitOnline.ua пропонує великий вибір корнетів від таких брендів, як Stagg і Yamaha. У нашому каталозі представлені найбільш найрізноманітніші корнети для вирішення необхідних вам творчих завдань. Історія цих дивовижних інструментів починається з першої половини XIX століття, коли корнет був створений французькими майстрами і зайняв своє почесне місце в класичному оркестрі. Цікаво, що створені у Франції корнети мають італійське коріння своєї назви, що позначає «ріжок». Можна сказати, що корнет є вдосконаленою музичною моделлю поштового ріжка і співзвучне з ним італійська назва. Корнети володіють в порівнянні з трубою більш м'яким звучанням і дозволяють виконавцю повноцінно проявити свою технічну віртуозність. На Корнет виконують досить складні епізоди музичних композицій і використовують дані інструменти в складних сольних партіях. Також потрібно відзначити при всіх достоїнствах корнетів їх обмежений діапазон, в якому передається м'яке і ніжне звучання. Його можна досягти в середньому регістрі, а ось крайні нижні і верхні ноти мають, відповідно, похмурий і крикливий звуки.
 
Безсумнівно, розквітом популярності корнетів вважається епоха XIX століття. Для цих інструментів написані симфонічні партії такими іменитими композиторами, як Берліозом, Бізе і Чайковським. Саме «Неаполітанський танець» зі своїми складними пасажами в «Лебединому озері» був написаний Чайковським спеціально для корнета, що дозволяло досягти необхідного віртуозного виконання. Однак уже в період XX століття корнет поступово поступається своїм місцем трубах вдосконаленої конструкції та флюгельгорні. Незважаючи на це, корнет залишається затребуваним духовим інструментом для навчання і використання в духових оркестрах. У нашому інтернет-магазині ХІТ-онлайн ви зможете купити корнети, є в даний час досить унікальним і рідкісним музичним інструментом.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.