пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Тарілки в комплектах

Набір латунних тарілок серії Target. У наборі хай-хет тарілки, креш / райд.

Ціна:
3529 Грн.
Код товару: #25094

Набір тарілок з латуні серії 101 Brass.

Ціна:
6121 Грн.
Код товару: #30767

Стек з двох тарілок (топ - 11 "Oriental Trash Splash, низ - 8" FX Oriental China "Trash"), конфігурація підібрана Zildjian, лімітоване пропозицію 2019, яскравий звук, високий тембр, короткий сустейн, товщина Thin, покриття Brilliant.

Ціна:
7261 Грн.
Код товару: #28384

набір SBr Performance Set: 14 Hats, 16 Crash, 20 Ride, серія SBr, номер в каталозі Sabian: SBR 5003

Ціна:
7580 Грн.
Код товару: #7236

комплект тарілок для початківців барабанщиків, сплав латуні з міддю, 14 "Hi-Hat, 16" Crash, 20 "Ride

Ціна:
7753 Грн.
Код товару: #816

Набір тарілок серії Low Volume, рівень гучності щодо стандартних моделей нижче до 80%, 14 хай-хет, 16 креш і 18 креш-райд

Ціна:
11056 Грн.
Код товару: #20032
Тарілки в комплектах

Тарілки для ударних установок - це особливі металеві інструменти, що мають в середині невелике заглиблення. Для їх виробництва часто беруть бронзу, причому вибір цього матеріалу не впливає на ціну - бронзові варіанти зустрічаються в бюджетному і преміум сегменті. Можуть зустрічатися і латунні варіанти, але найчастіше їх встановлюють виключно для комплекту. Зона, що знаходиться ближче до краю, називається crash, а та що ближче до центру - ride. У цих частин різне звучання: друга зона повільно розкриває звук, а перша відразу ж демонструє весь ефект. Розмір і вага - це ті показники, які дуже впливають на звук. Навіть невелика відмінність кривизни занадто відбивається на даному факторі.
У великої тарілки звук досить гучний з тривалим затиханням. Її товщина дуже впливає на гучність, потужність і артикуляцію. Тонкі моделі мають більш соковитий звук за рахунок істотно швидкого коливання металу, а важкі - гучний і широкий. Середні призначені для будь-якої ситуації, але для різноманітності бажано мати всі види.
Великий купол дасть більше дзвону, а маленький - чіткості. Є таке поняття як звуження - це своєрідна ступінь зміни товщини тарілки від центру до краю. Цей показник так само впливає на звучання. Потрібно згадати і профіль - це форма перетину. Чим вище профіль, тим вище звук, найкращим чином підходить для гучного гри. У той же час низькі мають краще сплетіння з музикою.

Класифікація

Є такі типи тарілок для ударних установок:

  • China. Мають родинний зв'язок з гонгом. У них гучний і різкий звук. Діаметр таких тарілок становить 4-22 ". Форма купола - конус або циліндр з згинається до верху краєм. Використовують в ударних установках і в якості окремих парних тарілок. Щоб отримати більш широкий тембр, їх розташовують куполом вниз, а для скорочення ноти - підвішують практично під вертикальним кутом;
  • Crash. Розмір становить 16-19 ". Найчастіше необхідні для швидкого акцентування мелодії. Це можливо завдяки потужному, короткому звуку. У стандартній установки є одна така тарілка. Деякі групи використовують їх в кількості 2 шт. Часто ламаються, адже на них припадають найсильніші удари;
  • Hi-hat. Має верхню і нижню тарілку. Перша має меншу товщину і більш високий звук. Грають на них барабанними паличками, а за допомогою педалі їх відкривають і закривають, тим самим, міняю звук, що з'являється при дотику частин один до одного. Може використовуватися і три тарілки. В такому випадку, середня є нерухомою;
  • Ride. З їх допомогою виходить шиплячий, дзвінкий і тривалий звук. Розмір - 18-22 ". Іноді такі тарілки можуть мати розмір 26 "і 8". Для гучної музики використовують великі і товсті Райд. У деяких установках вони найбільші.
  • Splash. Переважна їх більшість має розмір 6-12 ", що дозволяє надіти її догори дном на іншу тарілку, у якій більший діаметр. Потрібні для розстановки і зміщення акценту. Характеризуються тихим, високим і коротким звуком. Часто продаються наборами, але іноді їх можна придбати поштучно. Даний товар випускають безліч ТМ: Roland, Paiste і ін.

Як зробити правильний вибір

Практично всі початківці барабанщики купують тарілку, навіть не знаючи як зробити правильний вибір. Перш за все, візьміть основний комплект і розберіться з роботою кожного класу окремо. Досвідчені музиканти не соромляться експериментувати з розстановкою видів. Вони взаємозаміняють тарілки, домагаючись цікавих ефектів. Дуже важливо, щоб матеріал мав відмінну якість, адже такі варіанти прослужать набагато довше. Обов'язково орієнтуйтеся на музичний стиль і загальна кількість інструментів при грі в групі.
Запитайте у досвідчених барабанщиків, адже вони вже встигли порівняти якість і характеристики різних моделей. Допоможуть зробити правильний вибір відгуки в інтернеті. У разі необхідності, наші консультанти нададуть про кожній тарілці вичерпну інформацію.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.