пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
статті
Огляд студійних моніторів
Запис і обробка звукового матеріалу передбачає багато відповідальних моментів. Одним з таких моментів є акустичний контроль, який дозволяє отримати достовірну інформацію про те, записано на фонограмі, який частотний і динамічний склад звукового сигналу, яке його темброве забарвлення. Саме з цієї причини до акустичної апаратури, що використовується для цілей акустичного контролю, виставляються жорсткі вимоги. Ідеальний випадок передбачає, що електричний сигнал,який надходить на вхід до такої апаратури буде в точності повторюватися акустичним сигналом, який виробляється динаміком.
Читати далі
Комбіки Marshall: серія AVT
Всім відомий факт, що найкраще чистий звук можна передати, використовуючи комбопідсилювач на основі транзистора, в той час як для передачі перевантаження більше підходить ламповий комбопідсилювач. Звичайно, є музиканти, яким більше подобається, коли і чистий канал видає теплий звук лампи, недорогі повністю лампові моді
Читати далі
Найпопулярніші цифрові піаніно вартістю від $ 900 до $ 1500
Огляд за версією інтернет-магазину УкрХіт, найпопулярніших цифрових піаніно вартістю від $ 900 до $ 1500.
Читати далі
Вибір підходящого піаніно для покупки
Що робить фортепіано самим продаваним? Коли ви починаєте шукати піаніно для покупки, то часто задається питанням: «Яке піаніно мені купити?» Існує безліч різних варіантів того, що може бути ідеальним піаніно для ваших потреб.
Читати далі
більше статей
Ми це

Люди які люблять музику і свою справу! Ми захоплені професіонали, для яких головним пріоритетом є зробити все щоб Ваша покупка в Ukrhit.com.ua пройшла успішно, а самі інструменти та обладнання радували прекрасним звучанням і відмінною якістю не один рік!