пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
статті
Вибір електрогітари для новачка
Не секрет, що будь гітарист-новачок, починаючи свою кар'єру, завжди задається питанням вибору хорошої гітари для успішного музичного старту. Безумовно, покупка електрогітари є справою не простою, особливо для тих, хто робить свої перші кроки в гітарному світі. В даний час виробники пропонують буквально приголомшуючий вибір електрогітар, серед яких починаючому музиканту належить вибрати найбільш підходящий для його цілей і матеріальних можливостей інструмент.
Читати далі
Стаття про Marshall GV-2 Guv'nor Plus
Компанія Marshall придбала отримала і зайняла почесне місце на світовому музичному ринку в першу чергу завдяки виробництву гітарних підсилювачів. Вже протягом 40 років ця фірма впевненим кроком рухається вперед і розвивається разом з смаками і потребами покупців. Але фірма Marshall вирішила піти ще далі і почала
Читати далі
Огляд Sonor Force 507
Якщо ви шукаєте недорогу установку для репетицій маленьких розмірів і до того ж відомого бренду, Sonor F507 (серії Force) - це те, що вам потрібно. Це хороший інструмент для малобюджетних робіт. Він досить надійний і добротний. Годі боятися, що цей інструмент розвалиться у вас на очах, на відміну від Стаг або Макстон.
Читати далі
Вініл forever: частина 1 - комплектація і основні характеристики
В останні роки цінителі якісного звуку стали знову повертатися до вінілу
Читати далі
більше статей
Ми це

Люди які люблять музику і свою справу! Ми захоплені професіонали, для яких головним пріоритетом є зробити все щоб Ваша покупка в Ukrhit.com.ua пройшла успішно, а самі інструменти та обладнання радували прекрасним звучанням і відмінною якістю не один рік!