пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
статті
Огляд ударної електронної установки Carlsbro CSD 130
Вважаєте, що репетирувати на барабанах означає створювати багато шуму, доставляючи незручності своїм домашнім і сусідам? Наш інтернет-магазин рекомендує уважно вивчити характеристики електронних барабанів CSD 130 від відомого англійського бренду Carlsbro.
Читати далі
Огляд Paiste PST3 Universal Set
Швейцарська компанія Paiste відома в усьому світі як один з найбільших виробників тарілок, гонгів і металевих перкусій. І не дарма, адже різноманітність їх продукції вражає і відповідає на запити будь-якої категорії музикантів: від початківців до профі. Протягом вже понад 70 років Paiste виготовляє свою продукцію
Читати далі
Огляд дрібносерійних гітар
Йтиметься про електрогітари дрібносерійного класу (як звичайні гітари, так і баси), про яких нашому покупцеві майже нічого не відомо. Пов'язано це з тим, що з певних причин в нашій країні такі інструменти зустрічаються рідко, а в магазинах їх взагалі не зустрінеш. Тому хотілося б трохи розповісти про них і хоча б познайомити з основними фірмами-виробниками цього класу гітар у великому ціновому діапазоні - $ 2000-4000.
Читати далі
MXR M80 - бас-гітарний директ-бокс
Музична культура і освіченість в наш час піднялася досить високо, тому навіть серед початківців твердо вкоренилось правильне розуміння важливості бас-гітари, як одного зі «стовпів» хорошого міксу. Для того, щоб бас звучав добре, мало просто включити його в лінію. Саме тому все більше і більше музикантів приходять до думки про необхідність використання басових комбопідсилювачів, а також більш специфічних приладів для підключення в лінію. До них відносяться преампи, директ-бокси та інші. Саме про пристрій цього класу піде мова даній статті. Ми розглянемо девайс M80, який випускається Jim Dunlop під торговою маркою MXR. Виробник визначає його як di-box / preamp.
Читати далі
більше статей
Ми це

Люди які люблять музику і свою справу! Ми захоплені професіонали, для яких головним пріоритетом є зробити все щоб Ваша покупка в Ukrhit.com.ua пройшла успішно, а самі інструменти та обладнання радували прекрасним звучанням і відмінною якістю не один рік!