пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
статті
Барабани Pearl Virgil Donati і Joey Jordison
Virgil Donati Signature Snare. Цей барабан виділяється красивою обробкою Smoke Flake. Його розмір становить 14 х 5, а виготовлений він з 4 шарів клена (зовні) і 4 шарів берези (всередині) з литими обручами на 10 болтів. Joey Jordison Signature Snare. Це повністю чорний (за винятком білого пластику Remo Ambassador та логотипу Slipknot), металевий барабан, розмір якого становить 13 x 6 ½. Він оснащений двосторонніми черепашками у формі моста і обручами Super Hoops, а також Стейнером, як у моделі Virgil Donati.
Читати далі
Огляд ударної електронної установки Carlsbro CSD 130
Вважаєте, що репетирувати на барабанах означає створювати багато шуму, доставляючи незручності своїм домашнім і сусідам? Наш інтернет-магазин рекомендує уважно вивчити характеристики електронних барабанів CSD 130 від відомого англійського бренду Carlsbro.
Читати далі
Огляд Paiste PST5 Rock Set
Для багатьох музикантів придбання комплекту тарілок Paiste PST5 Rock Set стало кроком до нового рівня. Вибір саме цього сету зробили ті, хто мріяв назавжди попрощатися з латунними бюджетними тарілками і придбати справжні, бронзові серії. Ця досить нова серія була представлена в 2005 році. Вона несе в собі більше
Читати далі
Огляд мікшерних пультів
Пультом мікшера називається багатофункціональний пристрій, який використовується для маршрутизації, корекції і підсумовування звукових сигналів від декількох джерел в один або кілька сигналів. Це необхідно при проведенні концертів або для запису в студії, коли є кілька мікрофонів і електричних
Читати далі
більше статей
Ми це

Люди які люблять музику і свою справу! Ми захоплені професіонали, для яких головним пріоритетом є зробити все щоб Ваша покупка в Ukrhit.com.ua пройшла успішно, а самі інструменти та обладнання радували прекрасним звучанням і відмінною якістю не один рік!