пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
статті
Баритон-гітара
Баритон-гітара - гітара з довшою мензурою (27 "), ніж звичайна, що дозволяє налаштовувати її на більш низьке звучання. Винайдено компанією« Данелектро »в 1950-х роках. Баритон-гітара являє собою перехідну модель між звичайною електрогітарою і бас- гітарою. на баритон-гітарі також є шість струн, як і на звичайній гітарі, але налаштовані вони нижче. Збільшена мензура покращує можливість гри на струнах з меншим ступенем натягу. Баритон-гітари дуже часто використовують для дублювання партії звичайної гітари при студійному записі, що підсилює звучання звичайної гітари і робить його більш насиченим і глибоким.
Читати далі
Як обрати синтезатор
Які бувають синтезатори? Який краще підійде для початківця? Серед різноманіття моделей синтезаторів існує кілька типів, що розрізняються за призначенням і вартістю. Синтезатори початкового рівня - інструменти, які призначені для навчання або розваги, але не підходять для професійних цілей.
Читати далі
Огляд цифрових піаніно Orla
Намагаєтеся підібрати гарне цифрове піаніно для себе або дитини? Старанно вивчаєте бренди і опис до кожної моделі? Інтернет-магазин HitOnline рекомендує всім, хто надає перевагу гідному співвідношенню ціни та якості, обрати інструмент з колекції Orla. Він підійде не тільки музикантам-початківцям, але й професіоналам.
Читати далі
Огляд дрібносерійних гітар
Йтиметься про електрогітари дрібносерійного класу (як звичайні гітари, так і баси), про яких нашому покупцеві майже нічого не відомо. Пов'язано це з тим, що з певних причин в нашій країні такі інструменти зустрічаються рідко, а в магазинах їх взагалі не зустрінеш. Тому хотілося б трохи розповісти про них і хоча б познайомити з основними фірмами-виробниками цього класу гітар у великому ціновому діапазоні - $ 2000-4000.
Читати далі
більше статей
Ми це

Люди які люблять музику і свою справу! Ми захоплені професіонали, для яких головним пріоритетом є зробити все щоб Ваша покупка в Ukrhit.com.ua пройшла успішно, а самі інструменти та обладнання радували прекрасним звучанням і відмінною якістю не один рік!