пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Укулеле

укулеле сопрано

Ціна:
966 Грн.
Код товару: #27404

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека – тополя, гриф – сосна/лаурель, колір – зелений.

Ціна:
1255 Грн.
Код товару: #33836

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека – тополя, гриф – сосна/лаурель, колір – синій.

Ціна:
1255 Грн.
Код товару: #33837

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека – тополя, гриф – сосна/лаурель, колір – оранжевий.

Ціна:
1255 Грн.
Код товару: #33838

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека – тополя, гриф – сосна/лаурель, колір – кораловий.

Ціна:
1255 Грн.
Код товару: #33839

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека – тополя, гриф – сосна/лаурель, колір – жовтий.

Ціна:
1255 Грн.
Код товару: #33840

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека та гриф – ABS композитний пластик (водовідштовхувальний, матовий), колір – чорний.

Ціна:
1321 Грн.
Код товару: #33850

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека та гриф – ABS композитний пластик (водовідштовхувальний, матовий), колір – зелений.

Ціна:
1321 Грн.
Код товару: #33851

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека та гриф – ABS композитний пластик (водовідштовхувальний, матовий), колір – рожевий.

Ціна:
1321 Грн.
Код товару: #33852

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека та гриф – ABS композитний пластик (водовідштовхувальний, матовий), колір – червоний.

Ціна:
1321 Грн.
Код товару: #33853

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека та гриф – ABS композитний пластик (водовідштовхувальний), флюоресцентні властивості, колір – блакитний.

Ціна:
1420 Грн.
Код товару: #33846

Укулеле, 4 струни, розмір – сопрано, дека та гриф – ABS композитний пластик (водовідштовхувальний), флюоресцентні властивості, колір – зелений.

Ціна:
1420 Грн.
Код товару: #33847
Укулеле

Укулеле - мініатюрна гітара зі своїм характером

   Мініатюрна гітара укулеле - це автентичний щипковий інструмент, який має попит серед сольних виконавців. Це гарний варіант як для виконання музичних композицій, так і для акомпанементу вокальним партіям. Недарма, цю гавайську гітару досить часто можна побачити в руках знаменитих артистів: наприклад, саме на укулеле акомпанувала собі Мерилін Монро у славнозвісному «В джазі тільки дівчата», а Елвіс Преслі взагалі був фанатом цієї гавайської міні-гітари.

   Укулеле родом з Гавайських островів. І в перекладі її назва звучить досить кумедно, адже на діалекті аборигенів вона означає «Блоха, що стрибає». Цей чотириструнний інструмент підкорив мешканців усього світу, адже його гідності важко заперечити:

Гавайська гітара укулеле - дуже мелодійний інструмент, який має незвичайне звучання.

• Мініатюрний розмір дозволяє грати на ньому будь-якому музиканту, незалежно від віку і комплекції.

• А ще його нескладно освоїти, та багато хто обирає купити укулеле для акомпанементу пісням.

Особливості гітари укулеле

   За стандартами раніше укулеле виробляли тільки з одного типу дерева - акації коа, яка росте на Гаваях. Попри невеличкий розмір, як і гітара, укулеле відноситься до струнних щипкових інструментів, і звук він видає шляхом коливання своїх чотирьох струн. Базовими засобами для гри на укулеле вважаються стандартні щипки й удари по струнах, але досвідчені музиканти можуть використовувати на ньому гітарні баре, стаккато, гліссандо та інші засоби.

   Діапазон в укулеле невеликий - всього 2 октави, а от різновидів тембру в цього інструмента буває декілька: ви можете купити гітару укулеле тенор або віддати перевагу сопрано, є у цього інструмента й варіанти низького тембру - укулеле-бас або баритон.

   Розібратися у всіх особливостях та купити укулеле в інтернет-магазині, якщо ви тільки починаєте освоювати цей інструмент, непросто. Але обрати кращий інструмент вам допоможе інтернет-магазин «Hitonline».

Укулеле в інтернет-магазині Hitonline за найкращими цінами

   У нас ви зможете підібрати укулеле за приємною вартістю, як за тембром, так і за типом інструмента: класичну акустику або електроакустичний варіант. Серед асортименту нашого магазина є як інструменти з цілісного масиву дерева, так і комбіновані види укулеле, купити які можна в Києві, Одесі та будь-якому іншому місті. Також ви можете підібрати інструмент за виробником: наприклад, віддати перевагу класикам Cort або Fender, підібрати моделі від менш іменитих, але не менш професійних компаній. І, звичайно, в «Hitonline» ви завжди можете отримати консультацію наших менеджерів з усіх питань, що стосуються музичних інструментів. Наші ціни на укулеле допоможуть вам визначитися з дійсно якісним інструментом з хорошим звуком та придбати його зовсім недорого.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.