пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Спецпропозиції
Хіти продажів
Ударні інструменти

Немає такої музичної групи, у якій відсутні ударні інструменти, адже саме вони є основними складовими в плані метроритма. Звідси і пішло відомий вислів - задати ритм. Не маючи гарного ударника, складно домогтися правильного виконання композицій практично у всіх музичних стилях. Існують оркестрові ударні інструменти і епізодичні. Окремий клас - ударна установка, без якої не може обійтися жодна рок-група. Перш ніж робити покупку, необхідно знати основні аспекти.

Широкий асортимент в інтернет-магазині Hitonline

Ударні інструменти відносяться до дуже великої групи, яка набагато більше ніж струнна, духова і клавишная. Витяг звуку здійснюється завдяки ритмічним ударам по звуковій поверхні. Якщо говорити про шанувальників класичної музики, то у них «ударна» установка має тільки малий і великий барабан або ж литаври з калаталом. Фанати сучасної музики задовольняються перкусією, акустичної барабанною установкою і іншими ударними інструментами.
Класичні барабани як звучить мембрани використовують шкіру, а естрадні - пластиковий обід. Існують і інші ударні - ксилофон, маримба і ін.
Дані відмінності дуже важливі для людей, які не знають толку в музиці. Якщо ви не знайшли класичного інструменту в магазині вашого міста, сміливо звертайтеся до нас.
Повноцінна барабанна установка завжди поєднує вироби різних розмірів і з різними висотами звучання. Крім звичних пристроїв, є й екзотичні. Це конги, маракаси, кастаньєти та ін.
Всі представлені в нашому магазині музичні інструменти мають відмінну якість. Вирішили купити барабанну установку? Тоді заздалегідь визначитеся з бюджетом, адже це важлива складова. Тільки знаючи наявну суму, консультанти допоможуть зробити максимально правильний вибір. Тут ви знайдете те, чим цікавиться більшість рок-груп і виконавців сучасної музики з доставкою по всій Україні.

статті
Педаль ефектів Marshall VT-1 Vibratrem
Педаль VT-1 Vibratrem відноситься до серії підлогових ефектів фірми Marshall. Пристрій покликаний виробляти ефекти тремоло і вібрато. У 60-і роки в Британських підсилювачах був старовинний ефект Vibratrem, що видає звук від гуркоту тремоло до психоделічного квазі-вібрато. Пасивний обхід залишає недоторканим звук гітари, якщо ефект вимкнений.
Читати далі
Синтезатори Roland
Музичний ринок був реформований в середині минулого століття коли багато компаній-виробників музичних інструментів почали спроби відтворити звучання і відчуття гри на акустичних роялях. Зараз можна говорити про те що найкраще з цим завданням справилася японська компанія Roland. Синтезатори цієї компанії...
Читати далі
Підсилювачі потужності
Класифікація підсилювачів потужності. Підсилювачі потужності можна розділити на побутові і професійні. Так як замість великої кількості елементів в наш час застосовуються мікросхеми, завдяки яким розмір блоків вдалося зменшити в багато разів, автономні підсилювачі потужності в окремому корпусі
Читати далі
Порядок гітарних ефектів
Розміщення ефектів має дуже велике значення, можна навіть сказати, що місце вирішує все. Порядок ефектів сигнального ланцюга в великій мірі впливає на якість звучання. Ось простий приклад: якщо ревербератор буде розміщений після хоруса, то на вхід ревербератора надійде вже не вихідний сигнал, а перетворений ефектом
Читати далі
більше статей