пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Спецпропозиції
Хіти продажів
Ударні інструменти

Немає такої музичної групи, у якій відсутні ударні інструменти, адже саме вони є основними складовими в плані метроритма. Звідси і пішло відомий вислів - задати ритм. Не маючи гарного ударника, складно домогтися правильного виконання композицій практично у всіх музичних стилях. Існують оркестрові ударні інструменти і епізодичні. Окремий клас - ударна установка, без якої не може обійтися жодна рок-група. Перш ніж робити покупку, необхідно знати основні аспекти.

Широкий асортимент в інтернет-магазині Hitonline

Ударні інструменти відносяться до дуже великої групи, яка набагато більше ніж струнна, духова і клавишная. Витяг звуку здійснюється завдяки ритмічним ударам по звуковій поверхні. Якщо говорити про шанувальників класичної музики, то у них «ударна» установка має тільки малий і великий барабан або ж литаври з калаталом. Фанати сучасної музики задовольняються перкусією, акустичної барабанною установкою і іншими ударними інструментами.
Класичні барабани як звучить мембрани використовують шкіру, а естрадні - пластиковий обід. Існують і інші ударні - ксилофон, маримба і ін.
Дані відмінності дуже важливі для людей, які не знають толку в музиці. Якщо ви не знайшли класичного інструменту в магазині вашого міста, сміливо звертайтеся до нас.
Повноцінна барабанна установка завжди поєднує вироби різних розмірів і з різними висотами звучання. Крім звичних пристроїв, є й екзотичні. Це конги, маракаси, кастаньєти та ін.
Всі представлені в нашому магазині музичні інструменти мають відмінну якість. Вирішили купити барабанну установку? Тоді заздалегідь визначитеся з бюджетом, адже це важлива складова. Тільки знаючи наявну суму, консультанти допоможуть зробити максимально правильний вибір. Тут ви знайдете те, чим цікавиться більшість рок-груп і виконавців сучасної музики з доставкою по всій Україні.

статті
Гітари Sсhecter
Ім'я Schecter не є розкрученим або розрекламованим, але тим не менш породжує навколо себе багато дискусій і розмов. Одні вважають ці гітари рідкісними скарбами і не шкодують ні коштів, ні сил для того, щоб володіти ними, інші стверджують, що немає ніякого резону в подібному ажіотажі, так як це звичайний інструмент. Одні не можуть уявити іншого способу перетворити клубок думок і емоцій в глибоке томне звучання переобтяженого звуку, інші ж навіть не здогадуються про їх існування. Гітари Schecter залишаються надбанням відомих і досвідчених музикантів, що цінують тільки справжні інструменти
Читати далі
Баритон-гітара
Баритон-гітара - гітара з довшою мензурою (27 "), ніж звичайна, що дозволяє налаштовувати її на більш низьке звучання. Винайдено компанією« Данелектро »в 1950-х роках. Баритон-гітара являє собою перехідну модель між звичайною електрогітарою і бас- гітарою. на баритон-гітарі також є шість струн, як і на звичайній гітарі, але налаштовані вони нижче. Збільшена мензура покращує можливість гри на струнах з меншим ступенем натягу. Баритон-гітари дуже часто використовують для дублювання партії звичайної гітари при студійному записі, що підсилює звучання звичайної гітари і робить його більш насиченим і глибоким.
Читати далі
Як вибрати електрогітару
Які бувають електрогітари? Яка з них краще підійде для початківця гітариста? Існує кілька основних типів електрогітар, які мають характерне звучання. Навчитися грати можна на будь-який електрогітарі, проте кожен тип (також як її форма, звук та ін.) Асоціюється з певним музичним напрямком
Читати далі
Огляд тюнера TC PolyTune
Почну свій огляд з згадки про те, що TC Polytune упакований в симпатичну компактну коробку, в якій крім тюнера можна ще знайти багато всього цікавого і корисного: Дві наклейки-липучки 3M для установки тюнера в педалборд. Це дуже гарне доповнення, а головне - корисне, адже підлогового тюнера місце як
Читати далі
більше статей