пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Колір
Бренди
Флюгельгорн/Горн

Флюгельгорни, мисливські горни

Духові інструменти Roy Benson вже багато років є втіленням інноваційних ідей, при цьому залишаючись у привабливій ціновій категорії. Разом із професійними музикантами та видатними майстрами, команда творців інструментів Roy Benson розставляє нові акценти, дозволяючи виконавцям краще розкривати свої музичні уявлення.

Ціна:
3226 Грн.
Код товару: #24036

Тенор (Tenor Horn) Сі-бемоль

Ціна:
14762 Грн.
Код товару: #9010
Ціна:
17170 Грн.
Код товару: #8976

Сі-b, лакований з футляром

Ціна:
22800 Грн.
Код товару: #24282

Це легкий і компактний музичний інструмент, м'яке звучання якого викликає душевний трепет. Він підходить для виконавців будь-якого рівня, а навчиться грі на ньому досить просто.

Ціна:
11786 Грн.
Код товару: #21692

BIRDLAND - ідеальний варіант для професіоналів, аматорів і початківців музикантів

Ціна:
13095 Грн.
Код товару: #21691

Високоякісний інструмент для соліста. Йому притаманний теплий тембр і точна інтонація.

Ціна:
19007 Грн.
Код товару: #24056

Прекрасний інструмент для соліста. Чистий і рівний звук у всіх регістрах.

Ціна:
19566 Грн.
Код товару: #24055

Строй Bb, О-подібний двигун 3-й устан. трубки, розтруб 135 мм, мензура: 11,5мм, золотий лак, в м'якому футлярі.

Ціна:
295332 Грн.
Код товару: #21433
Флюгельгорни, мисливські горни
Флюгельгорн, охотнічьігорни
 
Інтернет-магазин HitOnline.ua пропонує широкий вибір флюгельгорнів і мисливських сурм від таких брендів, як J.Michael, Stagg і Yamaha. У нашому каталозі представлені флюгельгорни і мисливські сурми для виконавської діяльності, а також полювання з собаками. Флюгельгорн є одним з перших музичних духових інструментів. Він з'явився в середині XIX століття в Австрії і представляв собою більш досконалу модель сигнального ріжка, що використовувався в армії. Поступово з бойового засобу подачі сигналів на поле бою, флюгельгорни перейшли в область музичного мистецтва. Області його використання досить широкі: від джазових ансамблів до симфонічних оркестрів. Флюгельгорн володіє трохи м'яким і тихим звучанням, в порівнянні з кларнетом, і дозволяє досягти більшої природності. Зокрема, «Неаполітанська пісенька» композитора Чайковського виконуюється саме на флюгельгорні. Інструмент застосовується трубачами, що грають на ньому необхідні уривки композицій. При виконанні в духовому оркестрі флюгельгорн є верхній голос, грає двома - чотирма музикантами. Форма флюгельгорну нагадує форму труби або корнета-а-пістона, виділяючись широтою мензури і каналом стовбура конічної форми, який починається безпосередньо з мундштучної частини. У флюгельгорна є три або чотири вентиля. Також потрібно сказати, що флюгельгорн є найвищими представниками сімейства саксгорнов.
 
Мисливський горн має своєрідну тональністю і служить ідеальним духовим інструментом для подкліка собак під час полювання. Зазвичай при виготовленні мисливських сурм застосовується полірована латунь, а також красиве обплетення зі шкіри. Для підвішування до ременя мисливця у мисливського горна є спеціальне кільце. Тут також є вправлений в мисливський горн пищик, що рятує мисливця від необхідності вивчати правильне звуковідтворення. Мисливський горн здатний видавати звуки високої гучності для призову собак під час полювання. Запрошуємо вас купити флюгельгорни і мисливські сурми з доставкою в нашому інтернет-магазині.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.