пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Валторни

Одинарна валторна

Ціна:
18457 Грн.
Код товару: #8987

Валторна F Roy Benson HR-302. RB701.410

Ціна:
27048 Грн.
Код товару: #24079
Ціна:
261 Грн.
Код товару: #8986

Kapok MK016 френчгорн Bb, лакований.

Ціна:
16317 Грн.
Код товару: #19448

Інструмент початкового рівня. Чисте і прозоре звучання для щоденного заняття музикою

Ціна:
17218 Грн.
Код товару: #24057

FH-700 - доступна одинарна валторна в строї сі-бемоль зі знімним розтрубом. Простота звуковидобування і виразне чисте звучання в поєднанні з чудовою якістю виготовлення дозволили цьому інструменту придбати популярність в музичних школах та училищах.

Ціна:
17404 Грн.
Код товару: #25812

Інструмент створено для найменших музикантів. Унікальна конструкція механіки і корпусу допоможе зробити перші кроки у пізнанні чарівного світу музики.

Ціна:
18491 Грн.
Код товару: #24062

Roy Benson HR-212B - валторна у тональності Bb, що виготовлена з латуні та має компактний розмір. Діаметр розтруба становить 290 мм., а довжина мензури складає 11,65 мм. Валторна HR-212B має спеціальний гачок з можливістю регулювання, що ідеально підійде для невеликих дитячих рук. Зовнішня трубка крони загального ладу з нейзильберу. Механіка інструмента з шаровим з'єднанням. Інструмент має лакове покриття та легку вагу, що складає всього 1,5 кг. Також, у комплект входить зручний та легкий футляр з рюкзак-системою.

Ціна:
20125 Грн.
Код товару: #24058

Повна подвійна валторна

Ціна:
26891 Грн.
Код товару: #8988

Сі-b, помповий, лакований з футляром

Ціна:
37890 Грн.
Код товару: #24285
Валторни
Валторни
 
Інтернет-магазин УкрХіт пропонує дуже хороший вибір валторн від таких брендів, як J.Michael, Maxtone, Stagg і Yamaha. У нашому каталозі представлені двойні і одинарні валторни для оркестрів і ансамблів, є моделі для навчання і сольного виступу. Валторна є мідний духовий інструмент басового і тенорового регістра, що походить від рогу, що використовувався для подачі певних сигналів на полюванні і під час військових подій ще з часів Олександра Македонського. Конструкція предка валторни була доопрацьована, щоб була можливість передавати звукові сигнали на великі відстані. Лісовий ріг був подовжений і скручений в кільце декількома витками. В результаті удосконалення Waldhorn, що означає «Лісовий ріг» по-німецьки, і з'явилася валторна. З її допомогою подавали сигнали початку або завершення полювання, призову мисливців на обід, попередження солдат про небезпеку і піднімали бойовий дух виразно яскравим звучанням.
 
В якості музичного інструменту валторну використовують з середини XVII століття. Дрезденський майстер і музикант Антон Йозеф Хампль в 1750 році ввів кілька доповнень до конструкції валторни, опустивши її розтруб вниз. Згодом для неї були створені оперні партії французом-композитором Люллі, і вона увійшла до складу симфонічних оркестрів. Через деякий час в валторну додалися вентилі, що збільшило можливості її звукоряду. Цей інструмент наділений в деякій мірі грубуватим тембром, що виявляється в нижньому регістрі, м'яким і співучим в середньому, світлим і яскравим в верхньому регістрі. Завдяки такого великого діапазону звучання, валторна прикрашає своїм звуком багато музичних творів. Вона здатна передати велику чуттєву гаму і настрій, починаючи від лірики і торжества до уїдливості і насмішок. Валторна дозволяє почути проникливо-ліричні і пронизливо-різкі звучання. В оркестрах валторни використовують для виразного соло і аккомпонування. Зараз існує багато творів, написаних композиторами спеціально для валторни.
 
У нашому інтернет-магазині HitOnline.ua ви зможете купити валторни - дуже рідкісний, унікальний інструмент, який має багатовікову історію. Сучасні валторни є дуже довгу мідну трубку, згорнуту завитками в кільця. У центрі кола розташований вентильний механізм.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.