пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Репортерські мікрофони

динамічний мікрофон, 50-16000 Гц з кріпленням і перемикачем АЧХ, для "голосу поза кадром"

Ціна:
24671 Грн.
Код товару: #12322

TAKSTAR SGC 568 - професійний конденсаторний мікрофон-гармата. Мікрофон має дві спрямованості кардиоиду і гіперкардіоїда, що дозволяє використовувати мікрофон в різних умовах. Так кардіоїда дає можливість записувати звук з близької відстані з максимальною деталізацією, а гіперкардіоїдний спрямованість дає можливість вести запис на значній відстані від джерела звуку. Мікрофон володіє чітким і багатим звуком, зручним перемикачем і надійної довговічної конструкцією. Харчування: 1.5V АА, термін служби до 100 годин. Є вбудований транзисторний підсилювач.

Ціна:
2652 Грн.
Код товару: #23852

репортерський ручний мікрофон, металічний корпус, колова діаграма, 40-20000 Гц, 2.5 мВ, чохол

Ціна:
3947 Грн.
Код товару: #972
Репортерські мікрофони
Репортерські мікрофони
 
У спеціалізованому музичному інтернет-магазині HitOnline.ua представлений широкий асортимент репортерських мікрофонів від таких брендів, як Sennheiser, Shure, AKG, Audio-Technica і Beyerdynamic. За допомогою нашого каталогу ви зможете легко підібрати репортерські мікрофони для інтерв'ю при різних умовах. Даний вид пристроїв, як видно з їх назви, здатний забезпечити високоякісний запис звуку в найскладніших умовах. Кожен репортерський ручний мікрофон володіє необхідними параметрами міцності, чутливості і практичності, можливістю працювати за різною погоді, при скупченнях людей, на відкритих майданчиках і в інших ситуаціях, необхідних для проведення репортажів. Основна область використання репортерських мікрофонів визначається їх конструкцією і додатковими аксесуарами. Вони входять до складу репортерського обладнання і дозволяють записувати мову, використовуватися для трансляцій, проведення телемостів, інтерв'ювання та інших цілей. Одними з найбільш поширених видів пристроїв цього типу є мікрофон гармата і градієнтний. Випускаються провідні та безпровідні репортерські мікрофони.
 
Дана категорія спеціалізованого обладнання включає переважно динамічні мікрофони з кардіоїдною діаграмою спрямованості. Серед важливих переваг репортерських мікрофонів потрібно відзначити наступні:
  • Висока надійність і практичність;
  • Атмосферо-захищеність;
  • Чутливість до голосового діапазону частот;
  • Низька чутливість до сторонніх шумів.
Серед найбільш використовуваних аксесуарів для репортерських мікрофонів потрібно виділити спеціальний вітрозахист. Вона виконується з поролону певної щільності і пористості або зі штучного хутра з довгим ворсом. Конструкція та технічні характеристики репортерського мікрофону дозволяє підібрати найбільш підходящий пристрій для тих чи інших умов використання. Так найбільш практичними для інтенсивної репортажної роботи є моделі в металевому корпусі з захистом від вологи і пилу. Запрошуємо вас купити репортерські мікрофони з доставкою в нашому спеціалізованому інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання УкрХіт.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.