пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Dj навушники

Pioneer HDJ-X5-K професійні діджейські навушники

Ціна:
4669 Грн.
Код товару: #26201

Закриті навушники, 7-гнучкий позиційний дизайн, великі 40мм майларові динаміки, 20-20000 Гц.

Ціна:
691 Грн.
Код товару: #18196

Навушники для DJ's BEHRINGER HPX4000 демонструють вражаючу деталізовані звукові характеристики, які будуть відповідати вимогам навіть найвибагливіших аудіофілів. Виключно зручні в шкарпетках навушники BEHRINGER HPXX4000 відтворюють прозорий бас і кришталево чистий високо в надширококевому динамічному діапазоні. У конструкції використовуються високоякісні компоненти, такі як високоеціоневі кобальтові капсули, одномоментний кабель з безкисневої міді та обертові навушники.

Ціна:
1120 Грн.
Код товару: #17667

Навушники NUMARK HF175 забезпечують ді-джеїв та професіоналів в області звуку ідеальним балансом стилю, продуктивності та довговічності

Ціна:
1920 Грн.
Код товару: #34398
Ціна:
2723 Грн.
1999 Грн.
Код товару: #10946

Професійні DJ навушники з вбудованим керуванням iPhone. Компактні і легкі навушники надають напрочуд якісний звук при своїй вартості. Reloop RHP-5 забезпечені обертовими амбушюрами і володіють складною конструкцією для зручного зберігання і максимальної мобільності. Ці стильні навушники забезпечені регулятором рівня гучності і зручним затиском - мікрофон і кнопка відповідь/відключення звуку працюють з усіма смартфонами з роз'ємом 3,5 мм. Навушники ідеально підійдуть для ді-джеїв, які багато подорожують. Reloop RHP-5 можуть похвалитися високою якістю драйверів, які забезпечують повний, багатий звук з чіткими високими частотами і глибоким басом, порівнянними з більш дорогими моделями.

Ціна:
2388 Грн.
Код товару: #18908

Takstar HD6000 чудові моніторні навушники нового покоління. Високоякісні вушні монітори з лінійної АЧХ, ретельно відтворюють в широкому діапазоні частот.

Ціна:
2520 Грн.
Код товару: #23889

Компактні навушники закритого типу для DJ і прослуховування музики.

Ціна:
2692 Грн.
Код товару: #31275

Компактні навушники закритого типу для DJ і прослуховування музики.

Ціна:
2692 Грн.
Код товару: #31277

Компактні навушники закритого типу для DJ і прослуховування музики.

Ціна:
2692 Грн.
Код товару: #31278

Компактні навушники закритого типу для DJ і прослуховування музики.

Ціна:
2692 Грн.
Код товару: #31280
DJ навушники

Навушники для ді-джеїв

Великий асортимент навушників для ді-джеїв від AKG, Sennheiser, Shure, Denon, Audio-Technica, American Audio і інших брендів, представлений в інтернет-магазині УкрХіт, дозволить якісно підібрати необхідну модель для клубної або студійної роботи. У нашому невеликому огляді ми розповімо, як правильно вибрати кращі навушники для ді-джеїв, отримавши найкращий результат. Дане музичне обладнання має набір специфічних параметрів, сукупність яких надає практикуючим DJ необхідну функціональність. В ідеальному варіанті ді-джею необхідно мати дві пари різних «вух». Перші для роботи в клубах, інші для студійної роботи. Це дозволить отримати кращі характеристики і зручність експлуатації.

Так навушники для клубів повинні володіти рядом наступних параметрів:

  • Мати високу гучність з яскраво вираженою «бочкою»;
  • Відсутність спотворень на високій гучності;
  • Надійну фіксацію;
  • Володіти хорошою шумоізоляцією;
  • Бути міцними в експлуатації;
  • У них має бути зручно перебувати тривалий час.

Серед інших особливостей клубних навушників для DJ потрібно відзначити наявність обертових чашок і міцного довгого шнура (бажано крученого). Виробники випускають навушники для ді-джеїв, виконані у вигляді повнорозмірних, накладних і вставних. Самі повнорозмірні навушники бувають відкритими і закритими. Так для роботи на відкритих майданчиках і в галасливих клубах краще використовувати повнорозмірні закриті навушники для DJ. Деякі ді-джеї також вважають за краще використовувати в галасливому середовищі вставні внутрішньоканальні навушники. Для студійної роботи діджейські навушники вибираються вже виходячи з інших показників, серед яких на перше місце виходить якість відтворення звуку. Тут потрібно звернути увагу на широкий діапазон частот, бажано, від 5 Гц до 30 кГц і високий опір. Зазвичай для студійної роботи ді-джеї використовують навушники відкритого типу, в яких можна відмінно відчути всі нюанси звучання. Таким чином найкращим варіантом буде купити навушники для ді-джеїв у вигляді двох різних моделей для клубної роботи і для запису в студії.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.