пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Струни для електрогітари

Ціна:
41 Грн.
Код товару: #10473
Ціна:
41 Грн.
Код товару: #10474
Ціна:
41 Грн.
Код товару: #10475
Ціна:
41 Грн.
Код товару: #10476
Струни для електрогітари

Підбираючи струни для електрогітари, кожен музикант слід власним індивідуальним перевагам і особливостям свого інструменту. Тому, чим повніше і різноманітніше буде їхній вибір, тим більше можливості у гітариста відшукати відповідні саме йому струни. В інтернет-магазині Hitonline представлений великий асортимент гітарних струн різних за характеристиками, вартості, типу обмотки, що підходять як для знаючих музикантів, так і тих, хто тільки взяв у руки першу електрогітару. Тут можна купити струни для електрогітари від таких знакових і популярних виробників, як D'addario, Epiphone, Dean Markley, Elixir.

У цьому розділі нашого інтернет-магазину можливо придбати як повні комплекти для шести, семи, восьми струнної гітари, так і одиночні струни, типу D'addario NW 018 різного калібру. Соло гітаристи знайдуть у нас різноманітні варіанти нікелевих струн - м'яких і чутливих за звучанням, а музикантів, що віддають перевагу більш різкий і жорсткий звук, не розчарує вибір струн з нержавіючої сталі.

Любителі «фатального» і потужного звучання можуть звернути увагу на товсті струни типу D'addario EHR 350 або Dean Markley 2514 Helix HD NPS Electric Star (11-49). Останні, крім того, мають особливу еліптичну обмотку - одну з останніх інновацій виробника, що дозволяє досягти яскравого, об'ємного звуку укупі зі зручною для музиканта гладкою поверхнею. Тим, хто тільки почав навчання грі на електрогітарі, слід спробувати більш легкі в зверненні струни «восьмого» або «дев'ятого» калібру, подібні D'addario EXL 120, D'addario EXL 130. Найбільшою популярністю користуються комплекти D'addario EHR 310, Elixir EL NW L і т.д. з першої струною товщиною в 0,010 дюймів. Вони ідеально підходять для виконання різних прийомів і створюють повне і яскраве звучання.

Якщо ви вирішили купити струни для електрогітари в інтернет-магазині Hitonline, Ви можете замовити швидку і якісну доставку на територію України.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.