пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Студійні мікрофони

кардіоїдна діаграма 2/3″ діафрагма доступний за ціною максимальний звуковий тиск 150 дБ

Ціна:
4951 Грн.
Код товару: #24516

Компанія RODE анонсувала випуск мікрофона для запису вокалу RODE NT-USB. RODE NT-USB - конденсаторний мікрофон з USB-інтерфейсом NT-USB сумісний з Windows, Mac OS і iPad. У комплекті з RODE NT-USB поставляється поп-фільтр, настільна стійка, адаптер для стійки і чохол.

Ціна:
7666 Грн.
Код товару: #20306

BM 800 KIT - це відмінний стартовий набір для музиканта-початківця, композитора, диктора або відеоблогера. Набір включає в себе конденсаторний мікрофон BM 800, настільну стійку-пантограф, антивібраційне кріплення типу "павук", поп фільтр, вітрозахист і кабель.

Ціна:
1560 Грн.
Код товару: #31580

SM-8B Студійний мікрофон Високоякісний задній електретний конденсаторний перетворювач

Ціна:
2610 Грн.
2171 Грн.
Код товару: #29503

Конденсаторний USB-мікрофон, кардіоїдний, 16 бі 48 кГц, в комплекті тримач, кабель і набір програм для роботи зі звуком, колір чорний

Ціна:
2377 Грн.
Код товару: #32583

Тип: конденсаторний Характеристика спрямованості: кардіоїдна Діафрагма: 16 mm Роз'єм: USB (тип B) Діаметр корпусу: 54 mm Довжина корпусу: 169 mm

Ціна:
2568 Грн.
Код товару: #17709

Pod Pack 1 - це професійний апгрейд для будь-якої мовної студії. Комплект складається з високоякісного USB конденсаторного мікрофона в парі з повністю регульованим підвісним кріпленням типу «пантограф», що забезпечує зручне положення мікрофона для роботи в прямому ефірі, подкастингу або закадрового озвучення. Кріплення надійно фіксується за допомогою затиску практично на будь-якій поверхні столу.

Ціна:
2673 Грн.
Код товару: #32466

Конденсаторний USB мікрофон MPM-1000U ідеально підходить для подкастингу або запису високоякісного звуку безпосередньо на комп'ютер або цифрову аудіо робочу станцію (DAW). Вбудований драйвер дозволяє працювати в режимі plug-and-play, а його рівна частотна характеристика стане завершальним штрихом в будь-якому проекті. Дана модель поставляється з USB кабелем і мікрофонним зажимом.

Ціна:
2673 Грн.
Код товару: #32468

Marantz PRO MPM-1000 - традиційний студійний конденсаторний мікрофон, який ідеально підходить для початківців сонграйтерів, продюсерів і музикантів, які тільки починають свій музичний шлях.

Ціна:
2877 Грн.
Код товару: #32465

Takstar GL-100USB - Професійний USB мікрофон. Призначений як для домашнього запису з високою якістю і для караоке з комп'ютером.

Ціна:
2941 Грн.
Код товару: #23879

студійний конденсаторний мікрофон, кардіоїдна ХН, частотний діапазон 40 Гц - 18 кГц, чутливість 33 дБ / Па, максимальний УЗД 136 дБ, 19мм позолочена діафрагма

Ціна:
2983 Грн.
Код товару: #736

конденсаторний мікрофон, кардіоїда, 30 Гц - 20 кГц, 200 Ом, колір чорний

Ціна:
2999 Грн.
Код товару: #11460
Студійні мікрофони
Мікрофони для студій звукозапису
 
У нашому інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання представлений великий вибір студійних мікрофонів від AKG, M-Audio, Shure, Audio-Technica, Sennheiser і інших брендів. За допомогою каталогу ви легко зможете підібрати мікрофони для студій звукозапису, згідно поставлених вами завдань. Студійні мікрофони втілюють в собі самі передові досягнення в області звукозапису і здатні надати найкращу передачу звукових коливань для їх посилення і обробки. Безумовно, що для коректної роботи студійних мікрофонів і досягнення необхідних характеристик, необхідно забезпечити відповідні акустичні умови. Представляючи собою перший елемент звукозаписної лінійки, кожен студійний мікрофон грає важливу роль в отриманні вихідного результату. У категорію мікрофонів для студій звукозапису входить безліч найрізноманітніших пристроїв, що відрізняються своєю конструкцією та характеристиками. Основне призначення використання даного виду мікрофонів є високоякісний запис звуку і трансляція звуку в прямому ефірі на радіо і телебаченні.
 
Серед найбільш часто використовуваних видів студійних мікрофонів виділяють стрічкові і конденсаторні. Це дуже високоякісні пристрої, здатні найкращим чином передати мову і звучання великого спектра музичних інструментів. Також в студіях звукозапису можуть використовуватися динамічні мікрофони для запису ударних інструментів, акустичної гітари, фортепіано, рояля, скрипки та інших музичних інструментів з виразним сильним звучанням. Найбільш затребуваними є конденсаторні мікрофони з кардіоїдної спрямованістю, проте, студійні мікрофони можуть мати і інші діаграми спрямованості:
  • всеспрямовані;
  • гіперкардіоїдний;
  • двонаправлені;
  • перемикані;
  • суперкардіоїдна.
Підбір мікрофонів для студій звукозапису суто індивідуальний і в ідеальному випадку повинен підбиратися окремо для кожного голосу, інструменту та навіть музичного твору. Оскільки студійні мікрофони мають високу чутливість, їх акустичний простір має не тільки мати хорошу звукоізоляцію, але і в ньому повинні бути відсутніми зайві звуки, сторонні шуми, протяги і не виникати стоячі хвилі. Запрошуємо вас купити мікрофони для студій звукозапису з доставкою в нашому інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання HitOnline.ua.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.