пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Лампи для підсилювачів

Класична лампа підсилювача потужності, з властивим характерним об'ємом, м'якими низькими, теплою соковитою серединою і досить м'якими, але виразними верхами.

Ціна:
4228 Грн.
Код товару: #32655

Сучасна високоякісна малошумна лампа з відносно високим коефіцієнтом підсилення, насиченим звучанням у всьому діапазоні. Лампа добре показує себе як на чистому звучанні, так і на перевантаженому.

Ціна:
680 Грн.
Код товару: #32654

Лампа з відкритим чистим звучанням. Часто застосовується в широкосмугових приладах (мікрофонах, приладах студійної обробки, в клавішних, фонокоректорах, hi-fi-аудіо) В гітарних приладах іноді використовується в петлях ефектів або як драйвер підсилення перед підсилювачем потужності.

Ціна:
925 Грн.
Код товару: #32662

Лампа з відкритим чистим і рівним звучанням. Часто застосовується в широкосмугових приладах (мікрофонах, приладах студійної обробки, в клавішних, фонокоректорах, hi-fi-аудіо). В гітарних приладах іноді використовується в петлях ефектів, або як драйвер підсилення перед підсилювачем потужності, де потрібно просто якісно підсилити сигнал і передати його з мінімальним забарвленням.

Ціна:
944 Грн.
Код товару: #32660

Лампа з найдовшою сіткою, за майже всю 70-річну історію випуску 12AX7. В цілому, вона є модернізованою версією легендарної вінтажної NOS Telefunken ECC83.

Ціна:
1073 Грн.
Код товару: #32658

JJ представила свою версію 12BH7, до цього моменту вже використовувану в багатьох приладах і підсилювачах, але дефіцитну в разі заміни. Лампа часто використовується у вихідному каскаді стерео підсилювачів для навушників, а також в популярних останнім часом малопотужних гітарних лампових підсилювачах, таких як Blackstar HT5, Suhr Corso, Hughes & Kettner TubeMeister 5.

Ціна:
1180 Грн.
Код товару: #32663

Сучасна лампа-випрямляч (rectifier tube) JJ GZ34S підходить для підсилювачів будь-яких років випуску, що мають в якості випрямляча аналогічну модель від інших виробників, можливо також марковану як 5AR4.

Ціна:
1207 Грн.
Код товару: #32659
Ціна:
1531 Грн.
Код товару: #32661

Лампа преамп, може бути використана, як драйвер для ламп 300B і 2A3, або в якості лампи підсилювача потужності (ПП), в підсилювачах для навушників і невеликих підсилювачах потужності. Позолочені контакти.

Ціна:
1725 Грн.
Код товару: #32665

Класична power лампа, має дуже динамічне звучання. Ваш Marshall (наприклад) знову зможе звучати, як класичний британський підсилювач, з буквально "стрибучою", як пружинка, динамікою і швидкою атакою. При всіх перевагах та особливостях EL34, як раз з версією від JJ ви не почуєте нестачі в щільних низьких частотах. Також ці лампи широко використовуються в аудіо-підсилювачах hi-fi і hi-end класу для прослуховування музики.

Ціна:
2257 Грн.
Код товару: #32671

Класичний power лампа, має дуже динамічне звучання. Ваш Marshall (наприклад) знову зможе звучати як класичний британський підсилювач, з буквально "стрибучою", як пружинка, динамікою та швидкою атакою. При всіх перевагах і особливостях EL34, якраз із версією від JJ ви не почуєте нестачі у щільних низьких частотах. Також лампи широко використовуються в аудіо-підсилювачах hi-fi та hi-end класу для прослуховування музики. Як і всі power-лампи, в процесі роботи нагріваються до високих температур і будуть значно довше і зберігати свої характеристики за умови дотримання необхідного прогріву, вентиляції та відсутності вібрацій корпусу підсилювача.

Ціна:
2664 Грн.
Код товару: #33529

Класична лампа підсилювача потужності, з властивим характерним об'ємом, м'якими низькими, теплою соковитою серединою і помірно м'якими, але виразними верхами.

Ціна:
2794 Грн.
Код товару: #32666
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.