пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Тип
Кількість смуг

Еквалайзери

Ціна:
4219 Грн.
3762 Грн.
Код товару: #31397

Behringer FBQ3102HD ULTRAGRAPH PRO еквалайзер графічний, 2х31смуг з придушувачем зворотного зв'язку, 2U

Ціна:
5858 Грн.
Код товару: #19870
Ціна:
14532 Грн.
Код товару: #1068
Ціна:
18330 Грн.
Код товару: #6298
Ціна:
18330 Грн.
Код товару: #6300
Ціна:
19140 Грн.
Код товару: #1069
Ціна:
24420 Грн.
Код товару: #6301
Ціна:
27960 Грн.
Код товару: #6302
Ціна:
1659 Грн.
Код товару: #9824
Ціна:
2109 Грн.
Код товару: #1260
Еквалайзери
Еквалайзери
 
Спеціалізований інтернет-магазин музичних інструментів та обладнання УкрХіт пропонує великий вибір еквалайзерів від таких відомих світових брендів, як Alto Professional, American Audio, ART, Behringer, Biema, DBX, Phonic, SoundKing і Yamaha. У нашому каталозі представлені графічні і параметричні еквалайзери для професійного коригування звукового сигналу в різних областях музичної діяльності. Еквалайзери з'явилися в 30-х роках минулого століття і є дуже популярним пристроєм, можливості якого постійно удосконалюються. Завдання будь-якого еквалайзера - провести вирівнювання амплітудно-частотної характеристики в окремих зонах відтвореного частотного діапазону. Виборче коригування амплітуди дозволяє отримати якісну обробку сигналу під час концерту або при звукозапису. Виробники випускають велику гаму еквалайзерів від недорогих корегувальників тембру до многополосних еквалайзерів професійного рівня. На графічних еквалайзерах можна явно побачити, яка частотна характеристика буде отримана завдяки положенню повзунків. Параметричні еквалайзери надають більш просунуті функції, дозволяючи регулювати ще й ширину смуги або її зворотний величину - добротність.
 
Таким чином, ви можете підібрати для вирішення своїх завдань графічний або параметричний еквалайзер, спираючись на необхідні від цього музичного обладнання можливості щодо коригування звуку. Зауважимо, що кожен музичний інструмент має свої особливості еквалізації і необхідно мати достатні знання, щоб виробляти професійну обробку звуку. За допомогою еквалайзера можна робити звучання масивним, додавати йому повноти або прозорості, посилити атаку, позначити барабанні удари, посилити ефект присутності, зробити звук більш різким і так далі. Також еквалайзер допомагає в обробці вокалу, піднімаючи його повноту, додаючи розбірливості, яскравості або прозорості, підсилюючи ефект присутності та багато іншого. Безсумнівно, еквалайзер є дуже потужним засобом для звукової обробки і необхідний для багатьох сфер професійної діяльності. Запрошуємо вас купити еквалайзери в нашому інтернет-магазині з швидкою і охайною доставкою за вказаною вами адресою. При необхідності наші фахівці допоможуть вам підібрати модель відповідно до ваших вимог і наявного у вас музичного обладнання.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.