пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Мікрофони граничного шару 

Оснащений інтелектуальною технологією CUM2, він уловлює голоси з усіх боків. Працюючи в радіусі 5 м, користувачі можуть вести безперешкодну розмову. Гніздо для монітора навушників підтримує моніторинг у реальному часі та прослуховування відтворення.

Ціна:
3276 Грн.
Код товару: #34186

BM-650 Такстар - всенаправлений мікрофон граничного шару з сенсорним управлінням

Ціна:
3280 Грн.
Код товару: #29480

USB мікрофон з виходом на навушники для проведення інтернет конференцій.

Ціна:
3979 Грн.
Код товару: #26449

Мікрофон граничного шару, конденсаторний

Ціна:
4588 Грн.
Код товару: #26435

плоский настільний мікрофон, конденсаторний, кардіоїдний, 70Гц - 16кГц, 180 Ом, колір білий

Ціна:
5125 Грн.
Код товару: #12330

Speakerphone SP 20 – професійний спікерфон Unified Communications (Об'єднаних комунікаційних платформ) для роботи з softphone-програмами на ПК (Windows і Mac) і для смартфонів і планшетних комп'ютерів з роз'ємом 3,5 мм. Сумісний з програмними телефонами Avaya, Cisco і IBM.

Ціна:
6149 Грн.
Код товару: #33553

Мікрофон Shure MX392/O лінійки Microflex стане незамінним помічником в переговорних приміщеннях, аудиторіях для дистанційного навчання і для використання на трибунах. Їх висока чутливість і широкий частотний діапазон роблять їх особливо придатними для передачі мови в складі систем звукопідсилення і звукозапису.

Ціна:
14613 Грн.
Код товару: #35045

Виразний мікрофон граничного шару, для вбудовування в стіл, стіну або до інших поверхонь.

Ціна:
560 Грн.
Код товару: #29479

AUDIO TECHNICA ATR4697 - поверхневий конденсаторний всеспрямований мікрофон, ідеальний для нарад, телеконференцій, роботи з комп'ютером і т.д.

Ціна:
1488 Грн.
Код товару: #19724

Всеспрямований мікрофон з алюмінієвого сплаву для конференц-зв'язку, для офісних конференцій, Skype, онлайн-зустріч, створення подкастів, переговорів, ігор.

Ціна:
1549 Грн.
Код товару: #35032

TAKSTAR BM-620 Гіпер-кардіоідний мікрофон з високою чутливістю. Має широкий діапазон частот для природного відтворення звуку. Світлодіодний індикатор роботи, функція MUTE.

Ціна:
1600 Грн.
Код товару: #23858
Мікрофони граничного шару 
Мікрофони граничного шару
 
В інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання УкрХІТ представлений великий вибір поверхневих мікрофонів від бренду Beyerdynamic. За допомогою нашого каталогу ви зможете легко підібрати мікрофони граничного шару для обладнання конференц-залу, дискусійною або навчальної аудиторії, а також іншого приміщення, в якому необхідна організація якісної трансляції голосового мовлення. Мікрофонами граничного шару або поверхневими мікрофонами називаються пристрої, здатні легко закріплюватися або встановлюватися на різних поверхнях. Їх основне призначення - проведення конференцій з наданням всім учасникам якісної, розбірливою і максимально точної мови виступаючого. Зазвичай розміщення мікрофонів граничного шару відбувається на столах або спеціальних відкидних столиках крісел. При цьому пристрій розроблений таким чином розрахована на поверхневе відображення звукових хвиль, що в принципі і визначає назву категорії даних мікрофонів як поверхневі.
 
Найбільш часто мікрофони граничного шару обладнуються конденсаторним капсулем, що має в порівнянні з динамічними набагато більшу чутливість і точність передачі мови. Завдяки цьому поверхневі мікрофони найкращим чином забезпечують передачу голосових повідомлень під час проведення конференцій, дискусій або навчального процесу. Діаграма спрямованності мікрофонів граничного шару може бути всенаправленной або вузьконаправленої. Також відрізняються моделі різним рівнем посилення по розсіяному або прямому сигналам. Відбудовані баланси даного типу мікрофонів дозволяють, в свою чергу, отримувати високі показники по чистоті звучання, включаючи область високих частот. Кожен мікрофон граничного шару і використовуєме разом з ним звукове обладнання для конференцій підбирається в залежності від конкретних умов використання. У нашому музичному інтернет-магазині ви зможете недорого купити мікрофони граничного шару, а також всі супутні аксесуари. Кваліфіковані фахівці інтернет-магазину HITonline.ua допоможуть правильно підібрати все необхідне звукове обладнання, згідно поставлених вами завдань.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.