пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Класичні гітари зі звукознімачем

Класична гітара з п'езодатчіком і темброблоком Cort CE304T

Ціна:
5035 Грн.
Код товару: #24295

Класична гітара, верхня дека з ялини, нижня дека і обичайка з палісандра, виріз, гриф з червоного дерева з палісандровою накладкою, темброблок і п'езозвукознімач СE304T, колір: Open Pore (OP)

Ціна:
5219 Грн.
Код товару: #24300

Електроакустична, класична, топ - ялина, задня дека і обичайки - червоне дерево, гриф - червоне дерево, колір натуральний

Ціна:
5853 Грн.
Код товару: #21449

ласична гітара з вбудованим звукознімачем, верхня дека сосна, нижня дека горіх, гриф червоне дерево, кілки нікель, колір натуральний

Ціна:
6169 Грн.
Код товару: #9853

VGS E-Classic Student - повнорозмірна гітара з преампом та п'єзодатчиком, що стане ідеальним вибором для перших концертів.

Ціна:
4490 Грн.
Код товару: #30041
Ціна:
5544 Грн.
Код товару: #33185

Класична (іспанська, шестиструнна) гітара - струнний щипковий музичний інструмент. Основний представник сімейства гітар в цілому, і акустичних гітар зокрема. У сучасному вигляді існує з другої половини XVIII століття, використовується як сольний, ансамблевий та акомпануючий інструмент. Гітара володіє великими художньо-виконавськими можливостями і широким розмаїттям тембрів.

Ціна:
5742 Грн.
Код товару: #30565

Alvarez RC26 - це класична гітара серії REGENT, виготовлена в традиційному іспанському стилі з добірних матеріалів. Якість і простота - це те, що відразу вас вразить! Інструмент виготовлений з традиційних порід дерева - ялини і червоного дерева. А на додачу до всього цього в комплект входить добротний фірмовий чохол від Alvarez серії Deluxe з підкладкою 15 мм!

Ціна:
7024 Грн.
Код товару: #26765

Електроакустична класична гітара з нейлоновими струнами, верхня дека - ялина, обичайка і задня дека - червоне дерево, преамп TP-E, колір натуральний

Ціна:
8646 Грн.
Код товару: #19829

Salvador Cortez CC-10CE - це 6-ти струнна класична гітара з п'єзоелектричним звукознімачем і активним преампом Fishman Presys I з тюнером.

Ціна:
9367 Грн.
Код товару: #30530

іспанська класична гітара з звукознімачем, верхня дека - орегонська сосна, низ і боки - сапеллі, гриф - червоне дерево, колір - натуральний

Ціна:
10281 Грн.
Код товару: #1451
Класичні гітари зі звукознімачем

Класична гітара володіє приємним оксамитовим звучанням, але при цьому звучить неголосно. В деяких випадках, наприклад під час виступів, звук класичної гітари необхідно посилити. Для цієї мети можна використовувати мікрофон, але більш зручним рішенням є наявність звукознімача в самій гітарі. Класична гітара з вбудованим звукознімачем, підключена до акустичної апаратурі або комбік для акустичної гітари, не має обмежень по гучності звуку. З таким інструментом можна виступати перед будь-якою аудиторією.

    Вибираючи класичну гітару зі звукознімачем, варто звернути увагу на якість звукознімача. Перевагу краще віддавати гітар зі звукознімачем Fishman. З бюджетних інструментів ми рекомендуємо гітару Hohner HC06E, а з більш якісних - Admira Juanita E.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.