пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Кабелі для звукового обладнання

Інструментальний кабель

Ціна:
22 Грн.
Код товару: #28760
Ціна:
23 Грн.
Код товару: #11682
Ціна:
23 Грн.
Код товару: #21572

Інструментальний кабель

Ціна:
24 Грн.
Код товару: #28761

інсертний кабель, подвійний екран, 4х8 мм, колір чорний

Ціна:
29 Грн.
Код товару: #11753

інсертний кабель, подвійний екран, 5х10 мм, колір чорний

Ціна:
33 Грн.
Код товару: #11754
Кабелі для звукового обладнання
Кабелі для звукового обладнання
 
Музичний інтернет-магазин УкрХіт пропонує широкий вибір кабелів для звукового обладнання від таких відомих світових брендів, як AKG, ART, Beyerdynamic, Kaifat, Klotz, Planet Waves, RockCable, SoundKing і Yamaha. Наш каталог містить кабелі для звукового обладнання, за допомогою яких ви зможете зробити всі необхідні вам з'єднання. Пропонований нами асортимент охоплює такі види звукових кабелів, як мікрофонні кабелі, кабелі для гучномовців, інструментальні кабелі, мікрофонні кабелі, USB і MIDI кабелі, оптичні цифрові кабелі, а також багато іншого. У нас представлені тільки високоякісні кабелі для звукового обладнання, що забезпечують точну передачу сигналу і володіють високою надійністю і довговічністю. Таким чином, якщо вам необхідний кабель або інструментальний шнур, підібрати його ви легко зможете в нашому каталозі. Кожен кабель для звукового обладнання має докладний опис його характеристик, довжину, призначення та якісне фото.
 
При необхідності, консультанти нашого інтернет-магазину допоможуть підібрати необхідний вам кабель, згідно поставлених завдань. Зокрема, за допомогою інструментального кабелю ви зможете підключити до підсилювача гітару, бас, клавішний або інший електронний інструмент. Даний вид кабелю для звукового обладнання містить позитивну жилу з екрануванням, що слугує заземленням. Найбільш часто інструментальні кабелі мають роз'єм типу «джек». Інший вид кабелю - з'єднувальний призначений для зв'язування електронних компонентів. На відміну від інструментальних, сполучні кабелі можуть виконуватися симетричними і містити різні види роз'ємів. Мікрофонний кабель виконується екранованим і симетричним. Серед найбільш поширених роз'ємів у мікрофонних кабелів зустрічаються XLR-тато, XLR-мама, «міні-джек» і USB роз'єм. Кабелі для гучномовців виконуються не екранованими двопровідними. Мультикори або багатоканальні кабелі містять кілька ізольованих один від одного дротів в одній оболонці. Також існують балансові і небалансні кабелі, використовувані в професійних і побутових підключеннях. У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати кабелі для звукового обладнання, підібравши їх за необхідними вам параметрам.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.