пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція Yamaha

цифрове піаніно, 88 клавіш, поліфонія 64, 10 тембрів, реверберація (4 типи), накладення тембрів, Duo

Ціна:
15147 Грн.
Код товару: #12219

Синтезатор YAMAHA PSR F51 - простий у використанні і зручний в грі музичний інструмент. Щоб почати грати, досить вибрати бажаний тембр і ритм на панелі управління. Синтезатор YAMAHA PSR F51 має клавіатуру стандартного розміру і включає 120 тембрів і 114 ритмів, що підходять для виконання самої різної музики, включаючи етнічну.

Ціна:
4542 Грн.
4099 Грн.
Код товару: #20646

Флагманський концертний рояль Yamaha CFX відрізняється іскристими верхами і потужним резонансним басом, а його звучання здатне заповнити будь-концертний зал. Саме на цьому інструменті в 2010 році виконували свої твори переможці міжнародного конкурсу піаністів імені Фредеріка Шопена (International Frederick Chopin Piano Competition), після чого він отримав всесвітнє визнання як один з кращих концертних роялів нашого часу.

Ціна:
28248 Грн.
Код товару: #21412

Реалізуйте свій творчий потенціал з новим Yamaha Arius YDP-103! Ця доступна модель відрізняється натуральним звучанням і реалістичними відчуттями при грі і стане чудовим вибором для натхнених піаністів. Молоточкова клавіатура Graded Hammer Standard (GHS) допоможе виробити правильну техніку звуковідтворення, для гри на акустичних піаніно.

Ціна:
26598 Грн.
Код товару: #18566

класична гітара, верхня дека - ялина, низ і обичайка - меранті, гриф - нато, колір - натуральний

Ціна:
3372 Грн.
Код товару: #493

Arius YDP-144 - доступне цифрове піаніно чудово підходить для студентів і аматорів музики, що шукають привабливий інструмент для будинку.

Ціна:
32955 Грн.
Код товару: #26628

Arius YDP-164 обладнаний молоточкової клавіатурою Graded Hammer 3, оснащеної трьома сенсорами і покриттям із синтетичної слонової кістки, що дає виконавцеві чудові тактильні відчуття і відгук, що нагадує кращі акустичні фортепіано.

Ціна:
41763 Грн.
Код товару: #26624

Перетвори навчання в розвага Компактний синтезатор PSS-F30 наповнений великою кількістю прекрасних тембрів, які може створити тільки Yamaha, оснащений функцією автоматичного акомпанементу для відкриття нових музичних стилів і високоякісної зменшеною клавіатурою, яка ідеально підходить для маленьких дитячих пальчиків. Завдяки цьому кожен з музичних уроків перетвориться в захоплюючу гру!

Ціна:
2403 Грн.
Код товару: #27322

Все починається з посмішки Нова модель синтезатора Yamaha Remie (або PSS-E30) оснащена прекрасними звуками, компактною клавіатурою, що ідеально підходить для маленьких пальчиків і бібліотекою композицій, які допоможуть направити творчі пориви вашого малюка. Yamaha Remie не тільки мініатюрна і легка - вона настільки проста в управлінні, що навіть 5-річна дитина легко з ним впорається і відкриє для себе захоплюючий світ музики, а його посмішка стане для вас найкращою нагородою!

Ціна:
2403 Грн.
Код товару: #27323

Реалізуйте свій творчий потенціал з новим Yamaha Arius YDP-103! Ця доступна модель відрізняється натуральним звучанням і реалістичними відчуттями при грі і стане чудовим вибором для натхнених піаністів. Молоточковая клавіатура Graded Hammer Standard (GHS) допоможе виробити правильну техніку звуковидобування, для гри на акустичних піаніно.

Ціна:
26598 Грн.
Код товару: #27878

Мікрофон вокальний, динамічний, з вимикачем.

Ціна:
969 Грн.
Код товару: #18559

Флагманський концертний рояль Yamaha CFX відрізняється іскристими верхами і потужним резонансним басом, а його звучання здатне заповнити будь-концертний зал. Саме на цьому інструменті в 2010 році виконували свої твори переможці міжнародного конкурсу піаністів імені Фредеріка Шопена (International Frederick Chopin Piano Competition), після чого він отримав всесвітнє визнання як один з кращих концертних роялів нашого часу.

Ціна:
28248 Грн.
Код товару: #21413
Опис бренду
Yamaha
 
Компанія Yamaha є одним з найбільш іменитих виробників музичного обладнання та інструментів в світі. Вона має більш ніж вікову історію свого розвитку, впевнено зберігаючи пальму першості за багатьма напрямками в створенні, посилення і обробки звуку. Саме компанією Yamaha були першою впроваджені цифрові технології в музиці, які доведені до теперішнього часу буквально до неперевершеної досконалості. Об'єднавши накопичені за десятиліття знання, з досвідом розробки, компанія створила безліч легендарних музичних сценічних інструментів і обладнання, які стали справжніми світовими шедеврами.
 
Історія бренду Yamaha
Початок створення компанії Yamaha ознаменувався виготовленням першої фісгармонії її засновником - Торакусу Ямахой в 1887 році. З 1990 року під даним брендом починається виробництво сценічних фортепіано. Далі спектр продукції постійно розширювався і до теперішнього часу охоплює безліч напрямків акустичних та електронних музичних інструментів, професійного музичного обладнання, а також аудіосистем. В даний час музичні інструменти Yamaha користуються підвищеним попитом і займають лідируючі позиції в світових продажах.
 
Продукція компанії Yamaha
Сукупність досконалих технологій розробки аудіокомпонентів, самостійне виробництво, співпраця з провідними музикантами світу дозволило компанії Yamaha надати ринку найбільш затребувані і досконалі музичні інструменти та обладнання. В даний час спектр продукції компанії Yamaha охоплює наступні напрямки:
  • Музичні інструменти;
  • Музичне звукове обладнання;
  • Професійне звукове обладнання;
  • Аудіосистеми для домашніх кінотеатрів.
Не зупиняючись на досягнутому, компанія впевнено дивиться в майбутнє і багато в чому випереджає своїх конкурентів. Наш інтернет-магазин пропонує купити музичне обладнання Yamaha за найдемократичнішими цінами в Україні зі швидкою і акуратною доставкою.