пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Продукція Yamaha

цифрове піаніно, 88 клавіш, поліфонія 64, 10 тембрів, реверберація (4 типи), накладення тембрів, Duo

Ціна:
21800 Грн.
Код товару: #12219

класична гітара, верхня дека - ялина, низ і обичайка - меранті, гриф - нато, колір - натуральний матовий

Ціна:
4905 Грн.
Код товару: #613

класична гітара, верхня дека - ялина, низ і обичайка - меранті, гриф - нато, колір - натуральний

Ціна:
4905 Грн.
Код товару: #493

Реалізуйте свій творчий потенціал з новим Yamaha Arius YDP-103! Ця доступна модель відрізняється натуральним звучанням і реалістичними відчуттями при грі і стане чудовим вибором для натхнених піаністів. Молоточковая клавіатура Graded Hammer Standard (GHS) допоможе виробити правильну техніку звуковидобування, для гри на акустичних піаніно.

Ціна:
40233 Грн.
Код товару: #27878

Перетвори навчання в розвага Компактний синтезатор PSS-F30 наповнений великою кількістю прекрасних тембрів, які може створити тільки Yamaha, оснащений функцією автоматичного акомпанементу для відкриття нових музичних стилів і високоякісної зменшеною клавіатурою, яка ідеально підходить для маленьких дитячих пальчиків. Завдяки цьому кожен з музичних уроків перетвориться в захоплюючу гру!

Ціна:
3459 Грн.
Код товару: #27322

Все починається з посмішки Нова модель синтезатора Yamaha Remie (або PSS-E30) оснащена прекрасними звуками, компактною клавіатурою, що ідеально підходить для маленьких пальчиків і бібліотекою композицій, які допоможуть направити творчі пориви вашого малюка. Yamaha Remie не тільки мініатюрна і легка - вона настільки проста в управлінні, що навіть 5-річна дитина легко з ним впорається і відкриє для себе захоплюючий світ музики, а його посмішка стане для вас найкращою нагородою!

Ціна:
3459 Грн.
Код товару: #27323

Мікрофон вокальний, динамічний, з вимикачем.

Ціна:
1680 Грн.
Код товару: #18559

піаніно, 88 клавіш, 3 педалі, колір білий, поліроване, в комплекті банкетка

Ціна:
202497 Грн.
Код товару: #6773

PSR-E463 - це кращий синтезатор початкового рівня, чудово підходить для виконання практично будь-якого стилю музики - від класичних творів і до сучасних хітів. Цей компактний інструмент оснащений повнорозмірною динамічною клавіатурою на 61 клавішу, потужною вбудованою акустичною системою і простими у використанні професійними функціями, такими як призначаються енкодери Live Control, функції швидкого семплювання Quick Sampling і створення грувів Groove Creator, режим DJ pattern і навіть можливість аудіозаписи вашого виконання на USB флеш накопичувач!

Ціна:
18813 Грн.
Код товару: #21426

Механіка Молоточкова механіка GH3X (Graded Hammer 3X) c верхом клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева. Імітація ефекту ауслезірованія Клавіатура 88 повнорозмірних динамічних клавіш Чутливість клавіатури Регульована: Hard 2, Hard 1, Medium, Soft 1, Soft 2, Fixed Тон-генератор RGE (Real Grand Expression) Поліфонія 256 нот Тембри Голоса: 692 Voices + 29 Drum / SFX Kits (Включаючи концертний рояль Yamaha CFX, Bösendorfer Imperial, CFX Binaural Sampling), (14 VRM Voices, 113 Super Articulation Voices, 27 Natural! Voices, 27 Sweet! Voices, 63 Cool! Voices , 69 Live! Voices, 30 Organ Flutes! Voices) Стилі 470 стилів акомпанементу (396 Pro Styles, 34 Session Styles, 4 Free Play Styles, 36 Pianist Styles) Контролери 3 педалі: Damper (з ефектом half pedal), Sostenuto, Soft, Glide, Song Play / Pause, Style Start / Stop, Volume, і т.д. Секвенсор 16-трековий Дисплей Залежить від мобільного пристрою Ефекти Ревербератор (58 пресетів), Master EQ (5 пресетів + 1 призначений для користувача), вокальна гармонізація VH (44 пресету) Поділ клавіатури Dual / Layers / Split / Harmony Пам'ять Залежить від мобільного пристрою Пристрій зберігання USB Flash Memory Метроном 5 - 500, функція Tap Tempo Система навчання Stream Lights (4 steps), Correct Key, Any Key, Your Tempo MIDI In / Out / Thru Акустика 2 х 30Вт, (16см x 2) Композиції 403 композиції Вихід для навушників 2 виходи для навушників USB TO DEVICE Так, USB аудіо запис (.wav / .aac) / відтворення (будь-який формат, підтримуваний мобільним пристроєм) USB TO HOST Так Розміри 1412 х 1040 х 465 мм Вага 58 кг Додатково AUX In / Out, AUX pedal, Stereo Sustain, Key-off, String Resonance, Smooth Release, Damper Resonance Додатково Intelligent Acoustic Control (IAC), Cистема Acoustic Optimizer, Piano Room Комплектація Фірмова банкетка в комплекті виробництво Індонезія Колір Чорний горіх (Black Walnut)

Ціна:
102000 Грн.
Код товару: #20085
Ціна:
42 Грн.
Код товару: #6727
Опис бренду
Yamaha
 
Компанія Yamaha є одним з найбільш іменитих виробників музичного обладнання та інструментів в світі. Вона має більш ніж вікову історію свого розвитку, впевнено зберігаючи пальму першості за багатьма напрямками в створенні, посилення і обробки звуку. Саме компанією Yamaha були першою впроваджені цифрові технології в музиці, які доведені до теперішнього часу буквально до неперевершеної досконалості. Об'єднавши накопичені за десятиліття знання, з досвідом розробки, компанія створила безліч легендарних музичних сценічних інструментів і обладнання, які стали справжніми світовими шедеврами.
 
Історія бренду Yamaha
Початок створення компанії Yamaha ознаменувався виготовленням першої фісгармонії її засновником - Торакусу Ямахой в 1887 році. З 1990 року під даним брендом починається виробництво сценічних фортепіано. Далі спектр продукції постійно розширювався і до теперішнього часу охоплює безліч напрямків акустичних та електронних музичних інструментів, професійного музичного обладнання, а також аудіосистем. В даний час музичні інструменти Yamaha користуються підвищеним попитом і займають лідируючі позиції в світових продажах.
 
Продукція компанії Yamaha
Сукупність досконалих технологій розробки аудіокомпонентів, самостійне виробництво, співпраця з провідними музикантами світу дозволило компанії Yamaha надати ринку найбільш затребувані і досконалі музичні інструменти та обладнання. В даний час спектр продукції компанії Yamaha охоплює наступні напрямки:
  • Музичні інструменти;
  • Музичне звукове обладнання;
  • Професійне звукове обладнання;
  • Аудіосистеми для домашніх кінотеатрів.
Не зупиняючись на досягнутому, компанія впевнено дивиться в майбутнє і багато в чому випереджає своїх конкурентів. Наш інтернет-магазин пропонує купити музичне обладнання Yamaha за найдемократичнішими цінами в Україні зі швидкою і акуратною доставкою.