пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Гарантія - сервіс

На всі товари, які продаються в нашому інтернет - магазині, надається офіційна гарантія!

Термін гарантії на більшість товарів становить 1 рік. Він вказується в гарантійному талоні.

Гарантійний ремонт виконується тільки по пред'явленню гарантійного талона. Серійний номер і модель виробу повинні відповідати вказаним в гарантійному талоні. Термін виконання ремонту - до 2-х тижнів, і якщо це неможливо (наприклад через відсутність запасних частин), обладнання може бути замінено на нове, при цьому дата закінчення гарантії залишається тією ж, що і на виробі, переданому в ремонт.

Після проведення гарантійного ремонту, термін гарантії на відремонтований вузол визначається майстром в залежності від стану обладнання та умов експлуатації.

Власник вироби несе витрати по обслуговуванню і вартості замінених деталей навіть протягом гарантійного терміну в наступних випадках:

1. При ремонті вироби, неполадки або пошкодження якого були викликані:

  • неправильним чи зневажливого ставлення, попаданням вологи на електричні частини виробу, забрудненням внутрішніх частин вироби комахами;
  • ремонтом або модифікацією, виконаної ким-небудь іншим, крім нашого сервісного центру;
  • незалежними від людини обставинами, такими як землетруси, повені, пожежі, а також коливаннями напруги в мережі або іншими зовнішніми впливами;
  • використанням вироби для будь-яких інших цілей, або в умовах, для яких виріб не призначений, при порушенні умов експлуатації.

2. При заміні наступних деталей на нові: корпус, ручки і рукоятки, або інші зовнішні деталі;

3. Гарантія не поширюється на усунення засмічень, на незакінчений ремонт з вини замовника, або якщо замовник відмовився від додаткових робіт необхідних для нормального функціонування техніки.

Гарантія, що надається на виріб, не поширюється на додаткові аксесуари йдуть в комплекті з цим виробом (кабелі, батареї, лампи тощо). Фейдера для мікшерів вважаються витратним матеріалом, заміна їх платна.

Сервіс

Наш сервіс центр надає послуги з гарантійного ремонту придбаного Вами обладнання або інструментів. Також ми здійснюємо постгарантійне обслуговування і ремонт нашого обладнання на платній основі.

Для виконання Вашої заявки необхідно мати при собі гарантійний талон. Термін ремонту - до двох тижнів. Якщо ремонт по гарантії неможливий, то ми замінимо вийшло з ладу обладнання на нове.

З питань технічної підтримки звертайтесь за телефонами:

(044) 361-22-50
(067) 685-59-94