пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Продукція Behringer

зовнішній інтерфейс USB (звукова карта) для запису и відтвореняя звуку на комп"ютері (PC/ MAC).

Ціна:
1058 Грн.
Код товару: #17220

Behringer UMC202HD USB-аудіо-інтерфейс, 2вх. 2вих., 24 біт/192кГц, з мікрофонними попередніми підсилавачами MIDAS

Ціна:
3131 Грн.
Код товару: #19874

Behringer MIC 2 USB кабель XLR-USB, для запису динамічних мікрофонів на ПК/Mac, 5 метрів

Ціна:
714 Грн.
Код товару: #19873

Behringer LINE 2 USB кабель 2x моноджек 6.3мм - USB, для запису електронних муз.інструментів на ПК/Mac, 5 метрів

Ціна:
912 Грн.
Код товару: #19872
Ціна:
1058 Грн.
Код товару: #11953

Педаль управління гучністю / модуляцією електромузичних інструментів, 2 канали.

Ціна:
1100 Грн.
Код товару: #31804
Опис бренду

Бренд Behringer, який заснував Улі Берінгер в 1989 році, займається випуском різного звукового обладнання та музичних інструментів. На даний момент компанія належить до найбільших виробників продукції свого сегменту.
Ще в підлітковому віці Улі займався музикою, тому не дивно, що він вступив до Консерваторії ім. Шумана в Дюссельдорфі. Брак музичних інструментів призвела до того, що вже в 16 років їм був зібраний перший синтезатор, який отримав назву UB-1. Трохи згодом їм були зібрані різні музичні пристрої для друзів. У цей момент було прийнято рішення заснувати невелику компанію і дати їй назву Behringer Inc.
Все почалося з випуску «стандартного» обладнання - це звукові процесори аналогового типу і мікшери. Через деякий час було налагоджено виробництво інших музичних пристроїв. Зараз каталог складається з передового обладнання, куди входять цифрові і аналогові моделі. Є різні акустичні системи, студійне обладнання, мікрофони і т. Д. Вийти в лідери компанії допомогли прийнятні ціни на всю продукцію.

Ідеальне поєднання ціни та якість - це Behringer

Успіх бренду полягає в тому, що керівництво компанії завжди прагне надавати клієнтам тільки якісну продукцію за адекватними цінами. Головний фактор, що впливає на досягнення успіху - ефективне виробництво. Саме це було головною метою Берінгер. Вона і привела його в Гонконг. Сьогодні Behringer відноситься до найбільших світових компаній з штатом співробітників не менше ніж 3.5 тис. Чол.
Behringer сьогодні - це ціла група компаній, яка має з 2002 року власний виробничий центр площею 111 кв. м. Комплекс поділений на 8 заводів і оснащений найсучаснішим обладнанням. Кожен завод випускає певний тип продукції - гітари і клавішні інструменти, акустику та ін. Саме з цього комплексу на ринок «вивантажується» щорічно близько 2.5 млн. Одиниць електронного та музичного обладнання. Проектування та розроблення нових моделей займаються в Німеччині.