пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Система побудови
Матеріал корпусу

Кларнети

Кларнет Сі бемоль (Bb)

Ціна:
7537 Грн.
Код товару: #25813

кларнет Сі бемоль, 17 клавіш, 6 кілець, нікельовані клавіші, з кейсом

Ціна:
8000 Грн.
Код товару: #708

ODYSSEY OCL 120 кларнет, набір з кейсом Кларнет. Строй - Bb. Корпус: ABS-пластик, 17 клапанів, всі деталі виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Йде в наборі з жорстким кейсом

Ціна:
9420 Грн.
Код товару: #23078

Кларнет CL-440 це доступний і якісний інструмент, що ідеально підходить для навчання і виконання класичної музики. Корпус, виготовлений з матового високоміцного ABS пластику стійкий до перепадів температури і вологості, а клавіші з покриттям з нікелю не вимагають складного догляду і частого очищення.

Ціна:
9545 Грн.
Код товару: #25814

Кларнет Roy Benson CB-317 французької системи, стрій: Bb. RB700.455

Ціна:
12858 Грн.
Код товару: #28702

Кларнет Сі бемоль

Ціна:
24273 Грн.
Код товару: #21828

Кларнет Сі бемоль (Bb)

Ціна:
25311 Грн.
Код товару: #8974

прекрасний інструмент для музикантів-початківців

Ціна:
28419 Грн.
Код товару: #15457
Ціна:
111 Грн.
Код товару: #8971
Ціна:
186 Грн.
Код товару: #8972
Кларнети

Кларнет - це духовий інструмент, виготовлений з дерева і має одинарну тростину. Його винайшли не пізніше 1700 року. Його використовують як сольний інструмент, включають в склади ансамблів, різних оркестрів і в джазі. У сучасного кларнета близько 20 клапанів, багато осей, тяг і дрібних гвинтів. Присутні й ресори. Сучасні виробники не стоять на місці, постійно пропонуючи нові, більш вдосконалені моделі даного музичного інструменту.

Склад кларнета

Незалежно від типу кларнета (in B, in A, in C, а також маленькі in D і in Es), він являє собою довгу пряму рубку, виготовлену з дерева. Іноді зустрічаються інструменти, виконані з інших матеріалів. Як правило, це пластик. Його використовують для виробництва навчальних пристроїв. Щоб знайти нові звуки кларнета, в 30-і роки робили металеві варіанти, які не прижилися.
Для кларнетиста дуже важливий вибір мундштука, адже правильно підібраний аксесуар зробить гру на пристрої максимально комфортною.
Палиця кларнета являє собою тонкий і дуже крихке пристрій, що зберігається в спеціальному ковпачку, виготовленому з металу або пластмаси. Він захистить його від поломки і надівається на мундштук в ті моменти, коли інструмент не використовується.
Бочонок. Даний елемент відповідає за настройку музичного інструменту. Таку назву елемент отримав з тієї причини, що він схожий на невеликий бочонок. Трохи висуваючи його з корпусу або навпаки, задовго, можна змінювати загальний лад кларнета в діапазоні, приблизно, чверть тони. Кларнетист під час виступів беруть кілька діжок різної довжини - вони допоможуть пристосуватися до умов, що змінюються гри (вологості повітря, температурі навколишнього середовища та ін.). Розмір бочки, а точніше його довжина, впливає на довжину корпусу інструменту.

Типи кларнетів

На сьогоднішній день існує декілька видів кларнетів:

  • Контрабасовий. З XVIII по XIX часто був вводимо в оркестр для розширення діапазону звичайного кларнета. Іноді був використаний як сольний інструмент. Пристрій працювало в ладі A, Es, G і F, але частіше застосовувалася саме остання різновид;
  • Альтовий. Нагадує контрабасовий, але відрізняється від нього шириною труби - тут вона більше. Відмінність полягає і в ладі. Переважна більшість альтовий кларнетів побудовані Es. Дуже рідко - in E. У них відсутні низькі ноти - весь діапазон обмежується нотою Fis - це фа-дієз великої октави. Винайшли цю різновид в Німеччині ще на початку XIX століття. Сферою застосування стали ансамблі, де крім кларнетів немає ніяких музичних інструментів. Зустрічаються альтові варіанти і в оркестрах.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.