пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
размер
Кількість струн
Вигляд
Колір
Верхня дека
Нижня дека
Гриф (матеріал)

Акустичні гітари

акустична гітара, верхня дека липа, гриф клен, механіка хром, колір натуральний матовий

Ціна:
4069 Грн.
3499 Грн.
Код товару: #12170

акустична гітара, дредноут, верхня дека з ялини, гриф червоне дерево, колір натуральний відкритий

Ціна:
5041 Грн.
4799 Грн.
Код товару: #12116

акустична гітара, верхня дека липа, гриф клен, механіка хром, колір санберст

Ціна:
4069 Грн.
3499 Грн.
Код товару: #12171

акустична гітара, дредноут, верхня дека з ялини, гриф червоне дерево, колір чорний матовий

Ціна:
5363 Грн.
4999 Грн.
Код товару: #11036

прекрасний вибір для початківця з характерним для гітар Cort високим співвідношенням ціна / якість

Ціна:
5363 Грн.
4999 Грн.
Код товару: #20711

акустична гітара, верхня дека липа, гриф клен, механіка хром, колір чорний глянсовий

Ціна:
4069 Грн.
3499 Грн.
Код товару: #12169

Ця доступна повнорозмірна акустична гітара стане відмінним вибором для музиканта.

Ціна:
4565 Грн.
3899 Грн.
Код товару: #23774

це прекрасний вибір для початківця з характерним для гітар Cort високим співвідношенням ціна / якість

Ціна:
5363 Грн.
4999 Грн.
Код товару: #20004

Акустична гітара, 6 струн, форма - дредноут, верхня дека - ялина, бічна і нижня частина - липа, гриф - нато / Хардвуд, колір - санберст.

Ціна:
9801 Грн.
Код товару: #24030

Акустична гітара, 6 струн, Dreadnought, топ - ялина, обичайки і нижня дека - махагони, гриф - махагони / палісандр, колір - чорний.

Ціна:
10001 Грн.
Код товару: #25033

Ця доступна повнорозмірна акустична гітара стане відмінним вибором для музиканта.

Ціна:
4565 Грн.
3899 Грн.
Код товару: #23775

Ця доступна повнорозмірна акустична гітара стане відмінним вибором для музиканта.

Ціна:
4565 Грн.
3899 Грн.
Код товару: #23777
Акустичні гітари

Акустична гітара з металевими струнами (інші назви - естрадна або вестерн гітара) - чудовий інструмент для виконання музики і акомпанементу. Корпус акустичної гітари має збільшений розмір для кращої передачі звучання сталевих струн. Така гітара грає голосно і дзвінко. Більшість моделей мають 6 струн, також у продажу є 12-струнні гітари, звучання яких відрізняється насиченістю і глибиною.
На що варто звернути увагу при покупці акустичної гітари? Яке дерево краще? Ми постараємося розібратися на прикладі гітари Washburn OG2. В описі сказано - акустична гітара, верхня дека - ялина, низ і обичайка - червоне дерево, накладка - палісандр.
Звучання гітари в першу чергу залежить від матеріалу верхньої деки, і в більшості випадків ця частина робиться з ялини. Деки аматорських гітар, як правило, робляться з ялинової фанери, а у професійних і долее дорогих інструментів - з цілісної ялини. Якщо в описі написано просто «ялина», то дека фанерна, а якщо «цільна ялина» - дека з дерева. Гітари з цільного дерева звучать краще, але більш схильні до зміни температури і вологості, тому зберігати і транспортувати таку гітару потрібно в теплому чохлі або кофрі. Обичайка і нижня дека мало впливають на звучання, тому робляться з декоративних порід дерева (червоне дерево, палісандр, нато та інші). На породу дерева нижньої деки і обичайки не варто звертати великої уваги, так як вона визначає тільки колірної відтінок і текстуру. Накладка на гриф робиться з твердих порід дерева, у більшості гітар це - палісандр. Елітні акустичні гітари мають накладку з чорного дерева, воно більш довговічне.

Акустична гітара підійде для більшості напрямків музики: для виконання популярних пісень і року, блюзу та шансону. Недорогі акустичні гітари виробляють такі компанії, як Maxtone, Stagg і Jay Turser (найбільш популярна модель - Maxtone WGC3902). За свої гроші вони звучать досить добре. Гітари цього класу ми рекомендуємо початківцям, а також якщо Ви не хочете багато витратити на гітару. Хороші акустичні гітари середнього рівня виробляють такі компанії, як Washburn, Fender, Yamaha (найбільш популярні моделі Washbrun OG2, Fender CD60, Yamaha F310). Ці гітари істотно відрізняються від попередніх, як за звучанням, так і за зовнішнім виглядом, а за вартістю є доступними для більшості українців. Більш високий рівень - це професійні інструменти з цільною декою. Тут найбільш цікаві гітари - Washburn D10S і Yamaha FG720S.

Купуючи акустичну гітару в нашому магазині, Ви можете бути впевнені в кваліфікації наших співробітників. Ми із задоволенням допоможемо Вам вибрати гітару, про яку Ви мрієте.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.