пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Пасивні акустичні системи

Переносна пасивна акустична система

Ціна:
7345 Грн.
2204 Грн.
Код товару: #20242

переносна пасивна акустична система

Ціна:
8977 Грн.
2514 Грн.
Код товару: #20244

акустична система, потужність 40 Вт (8 Ом), динаміки 1 × 6,5 '' + 1 '', частотна характеристика 80Гц-20 кГц, чутливість 91 дБ, настінне кріплення в комплекті

Ціна:
2825 Грн.
Код товару: #1354

Пасивна акустична система з 10"динаміком Компактна двосмугова акустична система HL Audio B10 прекрасно підійде для озвучування невеликих аудиторій, клубних інсталяцій, проведення презентацій, конференцій і т.д. Міцний корпус, виготовлений з ABS пластику, вирізняється своєю практичністю і надійністю, а зручні інтегровані ручки для перенесення і 35мм "стакан" для встановлення на стандартні стійки забезпечують зручність транспортування і використання. Ідеально підходить для використання спільно з моделлю B10A USB.

Ціна:
3175 Грн.
Код товару: #27150

Переносна пасивна акустична система

Ціна:
16321 Грн.
3265 Грн.
Код товару: #20245

Peavey 112i - це неймовірно доступна двухполосная акустична система оснащена надійним фірмовим 12 "НЧ гучномовцем Sheffield і біморфного компресійним ВЧ драйвером, розміщеному на експоненційному рупорі. Легкий і міцний корпус з покриттям з карпета обладнаний міцними сталевими ручками, для полегшення транспортування системи, а міцна сталева решітка з порошковим фарбуванням надійно захищає гучномовці від пошкоджень.

Ціна:
4169 Грн.
3335 Грн.
Код товару: #27279

Переносна пасивна акустична система

Ціна:
20401 Грн.
3469 Грн.
Код товару: #20246

Потужна АС Arctic HB-12H ідеально підходить для озвучування невеликих аудиторій, клубних інсталяцій, презентацій, конференцій.

Ціна:
3689 Грн.
Код товару: #18073

акустична система, потужність 150 Вт (8 Ом), динаміки 1 × 10 '' + 1 '', частотна характеристика 60Гц-20 кГц, чутливість 93 дБ

Ціна:
3773 Грн.
Код товару: #1356
Пасивні акустичні системи
Пасивні акустичні системи
 
Інтернет-магазин музичних інструментів та обладнання УкрХіт пропонує широкий вибір пасивних акустичних систем від наступних світових брендів: Alto Professional, American Audio, B-52, Behringer, Biema, HK Audio, HL Audio, JBL, Kaifat, Kustom, Laney, Martin Audio, Peavey, Phonic, SoundKing, TC Electronic і Yamaha. У нашому каталозі представлені пасивні акустичні системи за доступними цінами для вирішення технічних завдань будь-якої складності. Пасивна акустика є одним з найкращих гнучких рішень в компоновках музичного обладнання. Різноманітні конструкції пасивних акустичних систем і різноманіття моделей дозволяють швидко створити необхідну конфігурацію, ідеально узгодивши її з звукопідсилювальної апаратурою. Пасивні акустичні системи досить широко поширені в побутовому, аматорському і професійному використанні. З їх допомогою організовуються системи домашніх кінотеатрів, театральних залів, дискотеки, торжества, проводяться концерти і гастрольні тури. Також пасивна акустика є незамінним компонентом домашньої або професійної студії звукозапису.
 
При виборі пасивної акустичної системи потрібно звернути увагу на такі параметри, як максимальна потужність, діапазон відтворюваних частот, чутливість, номінальний опір і сила звукового тиску. Крім цього, пасивна акустика підбирається по виду корпусу, його матеріалу, габаритним розмірам, вазі. Далі слід правильно узгодити пасивну акустику з наявними або підібранним підсилювачем потужності. Безсумнівно, отриманий таким чином результат виправдає ваші очікування і дозволить створити найкраще рішення для відтворення звуку з високою якістю. Саме тому багато хто віддають перевагу самостійно формувати конфігурацію своєї звуковідтворювальної системи, а не залежати від заводських рішень. Пасивні акустичні системи завдяки своїй конструкції забезпечують найбільш чисте, природне звучання, яке дуже точно передає всі відтінки звуку в широкому частотному діапазоні. Їх можна комбінувати і поєднувати в групи, отримуючи найкращі рішення для концертних залів, забезпечуючи об'ємне якісне звучання. Багато пасивних акустичних системи розраховані на стаціонарну установку і досить тривале використання. На відміну від активної акустики, вони містять тільки кросовер і випромінювач, що є критерієм їх високої надійності і довговічності. Запрошуємо вас купити пасивні акустичні системи з доставкою в нашому інтернет-магазині. Наші консультанти допоможуть підібрати необхідну вам конфігурацію пасивної акустики і, при необхідності, відповідну до неї звукопідсилюючу апаратуру.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.