пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Професійні синтезатори

Компактний DIY синтезатор, осцилятор на основі Multi тон-генератора з Minilogue XD / Prologue, вбудований процесор ефектів і арпеджиатор, вхід USB micro-B, колір чорний

Ціна:
6400 Грн.
5000 Грн.
Код товару: #29224

Монауральний синтезатор CRAFTsynth 2 пропонує таблично-хвильовий синтез, 8 осциляторів, підтримку 40 форм звукової хвилі, секцію модуляції.

Ціна:
6085 Грн.
Код товару: #28567

Аналогова ритм-машина

Ціна:
8400 Грн.
6200 Грн.
Код товару: #21799

Аналогова бас-машина

Ціна:
9000 Грн.
6200 Грн.
Код товару: #21800

Аналоговий синтезатор-лупстейшн

Ціна:
8400 Грн.
Код товару: #21801

модульний синтезатор формату Volca

Ціна:
9000 Грн.
Код товару: #25944

Новий синтезатор CASIO CT-X700 - портативний клавішний інструмент. Відмітна рисою моделі є новий звуковий процесор AiX Sound Source.

Ціна:
11610 Грн.
Код товару: #21280

4-голосна поліфонія з 8 осцилляторами на голос, вбудований секвенсор, 16-клавішна клавіатура, 13 енкодерів для управління інструментом і секція модуляції.

Ціна:
11935 Грн.
Код товару: #28568

Професійний синтезатор Medeli A810 відмінно підійде для захоплених музикою людей. Він має 61 динамічну клавішу, величезний банк звуків на 787 тембрів включаючи 50 призначених для користувача, 240 стилів і 128 голосну поліфонію.

Ціна:
18823 Грн.
13440 Грн.
Код товару: #24760

Новий синтезатор CASIO CT-X800 вражає не тільки сучасним дизайном і поліпшеним функціоналом, але і новим звуковим процесором AIX.

Ціна:
13820 Грн.
Код товару: #21279

Для тренувань вдома, для запису пісень, для репетицій та для сцени. Універсальний інструмент, що забезпечує високу якість та насичене виразне звучання. Він повністю підходить для будь-якого виду виступу — чи то живий виступ на сцені, чи то потокова трансляція через Інтернет.

Ціна:
15840 Грн.
14256 Грн.
Код товару: #34318

Arturia RackBrute 6U - Eurorack кейс, що забезпечує повну безпеку ваших модулів і максимальну практичність у всіх умовах використання

Ціна:
14317 Грн.
Код товару: #32158
Професійні синтезатори
Професійні синтезатори
 
 
Інтернет-магазин HitOnline.ua пропонує широкий вибір професійних синтезаторів від таких брендів, як Casio, Clavia, Korg, Kurzweil, M-Audio, Medeli, Nord, Ringway, Roland і Yamaha. У нашому каталозі представлені професійні синтезатори для вирішення будь-яких творчих завдань: від домашнього музикування до студійного запису і живого виступу на концертах. Кожен виробник займає певну нішу в позиціонуванні і використанні продукції, що випускають. Зокрема, компанія Casio здатна запропонувати дуже великий модельний ряд професійних синтезаторів, в яких використані самі останні інновації даної області. Не менш відомим брендом є і професійні синтезатори шведської компанії Clavia, що надають найвищу якість звуку з використанням компонентів електронної та механічної частини високої якості.
 
Продукція японської компанії Roland вже давно стала стандартом для професійних клавішників. Незважаючи на особливу популярність даного бренду, продукція має доступну вартість і відрізняється легкою вагою і прийнятними габаритами. Асортимент професійних синтезаторів Roland охоплює сфери домашнього, студійного і сценічного використання. Компанія Yamaha, також випускає дуже популярні моделі професійних синтезаторів, має більше 100 річну історію. Її продукція надзвичайно затребувана на музичному ринку не тільки завдяки популярності бренду, а й прагненні компанії бути лідером на ринку музичного обладнання та інструментів.
 
Не менш актуальна продукція компанії Korg, що спеціалізується на випуску музичних інструментів для професіоналів. Моделі мають значний набір функцій, чудову механіку і унікальну електроніку, що дозволяє робити виразні звукові обробки. Незважаючи на високу популярність багатьох брендів, які знаходяться «на слуху», ринок професійних синтезаторів наповнюють молоді амбітні компанії, що прагнуть продемонструвати високу якість своєї продукції і показати, що вона за своїми параметрами не поступається відомим маркам. Професійні синтезатори Kurzweil, M-Audio, Medeli, Nord, і Ringway здатні запропонувати високу якість звучання, при цьому пропонуючи більш доступну ціну.
 
У нашому інтернет-магазині ви зможете легко вибрати і купити професійний синтезатор з необхідним вам набором функцій в широкому ціновому і модельному діапазоні. Вони дозволять виробляти серйозну роботу з музичними творами, експериментувати зі звуком, виконувати синтез, обробку мікшування, оцифровку, редагування та інші необхідні творчі завдання.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.