пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Банджо/мандоліна

Банджо, мандоліни

Струни D`Addario для банджо виготовляються з високоякісних матеріалів і використовуються багатьма відомими музикантами.

Ціна:
233 Грн.
Код товару: #25180

Струни для мандоліни

Ціна:
385 Грн.
Код товару: #25181
Ціна:
2423 Грн.
Код товару: #33141

тенор-банджо Tarpan, 4-й струни, чохол в комплекті

Ціна:
8400 Грн.
Код товару: #9995

Струни для 5-струнний банджо, Light. 9-11-13-20w-9. Струни з нержавіючої сталі, кінець у вигляді петлі.

Ціна:
156 Грн.
Код товару: #23699

мандоліна, верхня дека з ялини, корпус з червоного дерева, гриф з червоного дерева з палісандровою накладкою, хромовані колки, колір Antique Sunburst

Ціна:
5880 Грн.
Код товару: #7500

банджо, 5 струн, резонатор з червоного дерева, гриф з червоного дерева з палісандровою накладкою, хромована механіка

Ціна:
8894 Грн.
Код товару: #7497

банджо, 6 струн, резонатор з червоного дерева, гриф з червоного дерева з палісандровою накладкою, хромована механіка

Ціна:
8894 Грн.
Код товару: #7498
Ціна:
9360 Грн.
Код товару: #33184
Ціна:
13338 Грн.
Код товару: #33183

банджо, 5 струн, резонатор з червоного дерева, гриф з червоного дерева з палісандровою накладкою, інкрустація на грифі, хромована механіка, з чохлом

Ціна:
16905 Грн.
Код товару: #7499
Банджо, мандоліни

Банджо, мандоліни

Такі традиційні музичні інструменти, як банджо, укулеле і мандоліна залишаються популярними серед музикантів на протязі не одного століття, неабиякою мірою завдяки визнаним особливостям свого звучання. В інтернет-магазині Hitonline Ви можете купити мандоліну, банджо або укулеле, вибравши серед різноманітного асортименту необхідний вам інструмент. Ми пропонуємо вашій увазі моделі від виробників:

  • Cort
  • Fender
  • Maxtone
  • Stagg
  • Strunal
  • Tanglewood
  • Yamaha

Серед представлених тут інструментів, як початківці, так і професійні музиканти можуть підібрати для себе 4-х, 5-ти або 6-ти струнне банджо, а також укулеле таких типів, як сопрано і тенор, або ж випробувати одну з варіацій мандоліни.

Банджо і мандоліни Cort

Корейська компанія Cort є відомим у всьому світі виробником гітар, не оминула вона своєю увагою і традиційні музичні інструменти. Якщо ви вирішили купити банджо Cort для виконання блюзу або народної музики, ви можете звернути увагу на 5-ти струнні моделі Cort CB 35 або Cort CB55 w/bag з грифом з червоного дерева.

Укулеле Fender і Maxtone

Укулеле від брендів Fender і Maxtone виконані переважно в класичному стилі. Цей музичний інструмент часто асоціюється з жаркими Гаваями завдяки своєму характерному звучанню. Саме цей мелодійний і життєрадісний звук найбільш яскраво виражений у сопрано укулеле таких, як Maxtone UK 40. Ті, хто збирається купити укулеле з більш великим діапазоном звучання, не залишать без уваги інструменти типу тенор: професійний Fender T-Bucket Tenor Ukulele FM SB і відповідний для початківців Maxtone UK 46.

Укулеле Stagg

У нас представлений великий вибір укулеле від популярного виробника Stagg. Кожен з цих інструментів виконаний у барвистому, часом смішному дизайні, що якнайкраще відповідає звучанню укулеле Stagg. Ви знайдете тут оригінальні моделі сопрано: Stagg US Giraffe, Stagg US Zebra - із зображеннями тварин, Stagg US Mex-Flag - з малюнком на мотив прапора різних країн. Якщо Ви збираєтеся купити укулеле Stagg, то можете бути впевнені у високій якості і надійності інструментів цього бренду.

Банджо і укулеле Strunal, Tanglewood, Yamaha

Серед асортименту моделей від компанії Strunal можна відзначити витончене тенор банджо Strunal 744, виконане з бука і укомплектоване спеціальним чохлом. Ця модель чудово підходить для виконання джазу або кельтської музики і є класичним і ідеальним варіантом для музикантів-початківців. Якщо ж ви хочете купити укулеле для навчання, то зверніть увагу на інструмент від компанії Yamaha - Yamaha GL1. Виконана з висококласної європейської ялини, 6-ти струнна модель розкриває широкі можливості гри на укулеле. Не менш цікавим рішенням будуть укулеле Tanglewood - стильні та надійні інструменти з барвистим звучанням.

В інтернет-магазині Hitonline Ви можете купити банджо, мандоліну, укулеле від провідних виробників, замовивши доставку товару в країни ближнього і далекого зарубіжжя, а також по території України.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.