пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Синтезатори

нова практична модель для початківців. Зручна вбудована ручка дозволить легко переносити синтезатор куди завгодно, тепер вам не потрібно турбуватися про те, що інструмент займає багато місця. Вага синтезатора Casio CT-S200 всього 3,3 кг.

Ціна:
6850 Грн.
Код товару: #26976

Синтезатор з автоакомпанементом. 61-клавішна, синтезаторна клавіатура, з 3 рівнями чутливості на вибір; Мульти-функціональний ЖК-дисплей; 128-голосна поліфонія; 653 експресивних звуку; 48 пресетів для швидкого вибору «favorites»; Функція поділу клавіатури і нашарування тембрів; Повний транспонування + / - одна октава; Ефекти: EQ, Reverb, Chorus; Автоакомпанемент: 240 стилів + 10 призначених для користувача стилів; Рекордер / Сіквенсор: 6 треків, 10 призначених для користувача пісень; Акустична система: 2 х 10-ватна 2-спікерная стерео-система; Стерео ¼ "лінійні виходи; Стерео ¼" лінійні входи; Мікрофонний вхід: ¼ "Hi-Z; 1 ​​стерео вихід ¼" для підключення навушників; MIDI: через USB; 1 вхід для педалі (призначеної на sustain, soft, start / stop або вибір пам'яті); Комплектація: Мережевий кабель, пюпітр; Розміри: 13,3 см (Висота) х 95,6 см (Ширина) х 36 см (Глибина); Вага: 5,3 кг.

Ціна:
9396 Грн.
Код товару: #19650

61 динамічна клавіша , 32-голосна поліфонія, 120 вбудованих тембрів, клавіатура з підсвічуванням.

Ціна:
5918 Грн.
Код товару: #19923

Синтезатор з автоакомпанементом

Ціна:
7141 Грн.
Код товару: #23918

Перетвори навчання в розвага Компактний синтезатор PSS-F30 наповнений великою кількістю прекрасних тембрів, які може створити тільки Yamaha, оснащений функцією автоматичного акомпанементу для відкриття нових музичних стилів і високоякісної зменшеною клавіатурою, яка ідеально підходить для маленьких дитячих пальчиків. Завдяки цьому кожен з музичних уроків перетвориться в захоплюючу гру!

Ціна:
2700 Грн.
Код товару: #27322

нова практична модель для початківців. Зручна вбудована ручка дозволить легко переносити синтезатор куди завгодно, тепер вам не потрібно турбуватися про те, що інструмент займає багато місця. Вага синтезатора Casio CT-S200 всього 3,3 кг.

Ціна:
6850 Грн.
Код товару: #26978

Все починається з посмішки Нова модель синтезатора Yamaha Remie (або PSS-E30) оснащена прекрасними звуками, компактною клавіатурою, що ідеально підходить для маленьких пальчиків і бібліотекою композицій, які допоможуть направити творчі пориви вашого малюка. Yamaha Remie не тільки мініатюрна і легка - вона настільки проста в управлінні, що навіть 5-річна дитина легко з ним впорається і відкриє для себе захоплюючий світ музики, а його посмішка стане для вас найкращою нагородою!

Ціна:
2700 Грн.
Код товару: #27323

легкий інструмент з динамічною клавіатурою на 61 клавішу

Ціна:
7630 Грн.
Код товару: #27918

Синтезатор з автоакомпанементом. 61-клавішна, синтезаторна клавіатура, з 3 рівнями чутливості на вибір; Мульти-функціональний ЖК-дисплей; 128-голосна поліфонія; 633 експресивних звуку; 32 пресету для швидкого вибору «favorites»; Функція поділу клавіатури і нашарування тембрів; Повний транспонування + / - одна октава; Ефекти: EQ, Reverb, Chorus; Автоакомпанемент: 220 стилів; Рекордер / Сіквенсор: 1 трек, 10 призначених для користувача пісень; Акустична система: 2 х 3-ватна 2-спікерная стерео-система; Стерео ¼ "лінійні виходи; Стерео ¼" лінійні входи; Мікрофонний вхід: ¼ "Hi-Z; 1 ​​стерео вихід ¼" для підключення навушників; MIDI: через USB; 1 вхід для педалі (призначеної на sustain, soft, start / stop або вибір пам'яті); Комплектація: Мережевий кабель, пюпітр; Розміри: 13,3 см (Висота) х 95,6 см (Ширина) х 36 см (Глибина); Вага: 5 кг.

Ціна:
8730 Грн.
Код товару: #19649

нова практична модель для початківців. Зручна вбудована ручка дозволить легко переносити синтезатор куди завгодно, тепер вам не потрібно турбуватися про те, що інструмент займає багато місця. Вага синтезатора Casio CT-S200 всього 3,3 кг.

Ціна:
6850 Грн.
Код товару: #26977

PSR-E463 - це кращий синтезатор початкового рівня, чудово підходить для виконання практично будь-якого стилю музики - від класичних творів і до сучасних хітів. Цей компактний інструмент оснащений повнорозмірною динамічною клавіатурою на 61 клавішу, потужною вбудованою акустичною системою і простими у використанні професійними функціями, такими як призначаються енкодери Live Control, функції швидкого семплювання Quick Sampling і створення грувів Groove Creator, режим DJ pattern і навіть можливість аудіозаписи вашого виконання на USB флеш накопичувач!

Ціна:
14973 Грн.
Код товару: #21426

синтезатор для дітей, 32 клавіші, поліфонія 8 нот, 50 стилів, 10 творів, 5 барабанних педів, динаміки 2 х 0,5 Вт, колір чорний + салатовий

Ціна:
2220 Грн.
Код товару: #5180
Синтезатори

У багатьох школярів і вже дорослих людей виникає бажання оволодіти будь-яким музичним інструментом. Найчастіше, вибір зупиняється на піаніно. З огляду на його громіздкість, люди переходячи на гітари, скрипки та ін. Це величезна помилка, адже людство давно придумало клавішні синтезатори, тим більше що пристрій початкового рівня може дозволити собі кожен бажаючий. Необхідний інструмент, який буде відповідати запитам новачків або просунутих піаністів? Тоді дотримуйтесь наших порад.

Розбираємося в класифікації синтезаторів

Для маленьких дітей найкращим чином підійде пристрій початкового рівня. Такий синтезатор повинен лише зміцнити бажання дитини займатися музикою. Тим хлопцям, у яких зміцнілі пальці і є найменший досвід, варто зупинитися на апаратах, які мають клавіші стандартної ширини. Школяру вистачить недорогої моделі з малою клавіатурою і легко освоюваними функціями. Підлітку, у якого стійкий інтерес до музики, краще придбати просунуту модель, що знаходиться в середній ціновій категорії. Що стосується професіоналів, то їм потрібна апаратура для:

 • студійної роботи;
 • написання музики та аранжувань;
 • роботи в групі.

Поняття музичний синтезатор об'єднує в собі чималу групу клавішних інструментів, які працюють від мережі і використовують цифровий перетворювач сигналів в музичний звук. Електронні моделі мають велику кількість можливостей, наприклад, набори ритмів, стилів і тембрів всіляких музичних інструментів. Можуть бути присутніми і шумові ефекти. Включивши всього одну опцію, можна отримати реалістичну імітацію гри цілого оркестру. Навіть недорогий пристрій може мати такі можливості:

 • аранжування;
 • наявність навчальних програм;
 • автоматичний акомпанемент;
 • різні стилі і тембри;
 • опції, що дозволяють робити пісенні мінусовки;
 • функції караоке.

Електронні клавіші можуть бути з сумарним об'ємом від 5 октав на 60 клавіш до повноцінної імітації концертного рояля з 88 клавішами. У напівпрофесійних пристроїв відмінне звучання і широкі можливості. Їх використовують на концертах або для акомпанементу вокалістам.

вибираємо синтезатор

Якщо ви хочете розвиватися як клавішник або аранжувальник, то потрібно відразу подбати про інструмент, який буде відповідати професійним вимогам. У таких моделей великий функціонал і чудову якість звуку. Вони можуть звучати як саксофон, скрипка і навіть труба. Все це може стати в нагоді для інструментальних програшів в пісенних аранжуваннях. Якісні брендові інструменти виробляють такі компанії:

Ще дані фірми займаються випуском міді-клавіатур, робочих станцій для аранжувальників і багатьох інших пристроїв. Щоб почати «робити» музику, можна придбати MIDI-клавіатуру, яка підключається до ПК. Серйозно думаєте про традиційний клавішному синтезаторі? Тоді вибирайте його за наступним функціоналом:

 • кількість клавіш і їх розмір;
 • чутливість клавіатури;
 • поліфонія;
 • наявність тембрів;
 • шумові ефекти;
 • секвенсор;
 • дискової;
 • різноманітність роз'ємів.

Аксесуари

Крім самого інструменту, вам можуть знадобитися представлені в інтернет-магазині Hitonline аксесуари. Це педалі, клавішні комбіки, стійки і т. Д. Щоб не робити непотрібних покупок, зверніться до наших фахівців для отримання необхідної консультації.
Пам'ятайте, що ціна пристрою багато в чому залежить від його функціональності, тому ми рекомендуємо відкласти покупку дорогого синтезатора до тих часів, коли ви точно зрозумієте, що музика це ваше життя, а наявний апарат вже не дозволяє розвиватися як творча особистість.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.