пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Кросовери

Ціна:
8046 Грн.
Код товару: #9917
Ціна:
2940 Грн.
Код товару: #1257
Ціна:
3980 Грн.
Код товару: #9832
Ціна:
5190 Грн.
Код товару: #9914

кросовер 2-х смуг стерео / 3-х смуг моно, лінія затримки на каналах Low, лімітер

Ціна:
5652 Грн.
Код товару: #65
Ціна:
5742 Грн.
Код товару: #1258
Ціна:
5841 Грн.
Код товару: #9915

Популярний кросовер ART 311 в новому дизайні. Двохсмуговий стерео кроссовер з окремим виходом на сабвуфер.

Ціна:
6319 Грн.
Код товару: #19278
Ціна:
6576 Грн.
Код товару: #9916

2 смуги стерео. 3 смуги моно. Висота: 1U. Крутизна: 24 дБ/октаву. Фільтри: Лінквіца-Райлі 4-го порядку. Роз'єми: XLR, TRS 1/4".

Ціна:
9361 Грн.
Код товару: #19277

2/3-смуговий стерео - 4-смуговий моно активний кросовер.

Ціна:
10319 Грн.
Код товару: #27553
Кросовери
Кросовери
 
Інтернет-магазин HitOnline.ua пропонує широкий асортимент кросоверів від таких відомих світових брендів, як Alto Professional, ART, Behringer, DBX, Phonic і Suntec. У нашому каталозі представлені активні і пасивні кросовери для вирішення будь-яких завдань вашої творчої діяльності. Призначення кросоверів - розділити звуковий сигнал на спектральні складові або частотні діапазони. Кросовери застосовуються при побудові системи звукопідсилення, в якому розділені смуги частот. Це дозволяє роздільно проводити посилення в певних частотних діапазонах. Найбільш популярними є 2-х і 3-х смугові стереокроссовери, в яких проводиться посилення в областях низьких, середніх і високих частот. Випускаються і 4-смугові моно кросовери, в яких присутнє також регулювання смуги наднизьких частот. Завдяки використанню кросоверів створюється система звукопідсилення високої якості, оскільки кожна смуга частот посилюється окремо і звук в результаті подається на відповідну акустичну систему.
 
Історично поява кросоверів і принципу роздільного посилення пов'язано з еволюцією акустичних систем. Якщо раніше використовувалися акустичні системи були переважно широкосмуговими і підключалися до одного каналу підсилювальної системи, то перехід на багатосмугову акустику висунув свої вимоги до якості звукопідсилення. Саме роздільне посилення кожної смуги із застосуванням кросоверів дозволило отримати високу якість звукового сигналу. Одним з перших кросоверів, що використовувалися був пасивний розподільний фільтр. Зараз виробники пропонують широкий вибір самих різних моделей кросоверів, які бувають також більш культурними та пасивними. У пасивних кросоверів всі параметри строго фіксовані на апаратному рівні і користувач не може внести свої корективи. Активні кросовери, в свою чергу, випускаються, як окремі блоки або можуть являти собою частину аудіопроцессорного модуля. У активних кросоверів можна регулювати частоту поділу по кожній смузі і крутизну зріза фільтров.В нашому інтернет-магазині ви зможете вигідно купити кросовери з необхідним вам набором параметрів в широкому ціновому і модельному діапазоні.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.