пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Аксесуари та комплектуючі для мікрофонів

вітрозахист для мікрофона

Ціна:
23 Грн.
Код товару: #29770

Вітрозахист для мікрофона

Ціна:
55 Грн.
Код товару: #6493
Ціна:
120 Грн.
Код товару: #11579

Тримач мікрофона для бездротових мікрофонів (збільшений діаметр)

Ціна:
131 Грн.
Код товару: #30051

Maximum Acoustics HERON.18 - легка мікрофонна стійка, яка ідеально підійде для домашнього запису і подкастингу. Затиск сумісний з більшістю ручних мікрофонів, а несковзкі гумові ніжки мінімізують поверхневий шум. Займе мінімум місця на Вашому столі.

Ціна:
138 Грн.
Код товару: #33020

Тримач мікрофона типу "прищіпка", колір чорний

Ціна:
161 Грн.
Код товару: #28925
Ціна:
171 Грн.
Код товару: #11563

Мікрофонний тримач для S502, PRA318L або схожих Ø20.8 ~ 24 мм.

Ціна:
177 Грн.
Код товару: #29593

Gravity GMSCLMP 25 сумісний з більшістю портативних динамічних мікрофонів і поєднує стрижні діаметром від 24 до 35 мм. Непорушна кліпса надійно утримує ваш мікрофон на місці і повертає, щоб націлювати його в міру необхідності. Мікрофонний затиск включає 3/8 "адаптер.

Ціна:
198 Грн.
Код товару: #32139
Ціна:
238 Грн.
Код товару: #11564
Аксесуари та комплектуючі для мікрофонів
Аксесуари для мікрофонів
 
В інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання УкрХіт представлений великий вибір аксесуарів для мікрофонів від Sennheiser, Shure, AKG, Beyerdynamic, Superlux, Yamaha, Audix і інших брендів. За допомогою нашого каталогу ви зможете підібрати якісні аксесуари для мікрофонів згідно необхідних завдань. Всі, хто працює зі звуком і використовує мікрофонне обладнання, так чи інакше, стикаються з необхідністю придбання додаткових аксесуарів. Вони дозволяють істотно поліпшити роботу і отримати нові необхідні параметри. Одними з найбільш використовуваних аксесуарів для мікрофонів є:
  • капсулі;
  • блоки фантомного живлення;
  • кабелі;
  • ветрозахист;
  • тримачі, кріплення;
  • поп-фільтри;
  • адаптери;
  • сітки;
  • стійки;
  • cумки і так далі.
До цієї категорії входить досить велика група аксесуарів, що роблять істотний вплив на комфортність і якість використання мікрофонів. З їх допомогою забезпечується найкраща експлуатація, правильне зберігання, розміщення, захист, живлення, швидкий монтаж та інші функціональні особливості роботи з мікрофонним обладнанням. Завдяки аксесуарам для мікрофонів можна уникнути багатьох труднощів і затримок під час роботи в студії, на концерті або при проведенні будь-якого заходу. Можна сказати, що якість запису і комфортність роботи безпосередньо залежать від наявності необхідних додаткових аксесуарів. Кожен вид аксесуарів для мікрофонів виконує певну функцію, захищаючи обладнання від ударів, погодних умов, шумів і інших сторонніх чинників. Таким чином, правильний підбір і використання допоміжних пристроїв гарантуватиме тривалу, бездоганну та надійну експлуатацію пристроїв. Запрошуємо вас купити аксесуари для мікрофонів з доставкою в нашому інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання HitOnline.ua.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.