пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Палички

наконечник для паличок, круглий

Ціна:
42 Грн.
Код товару: #5530

наконечник для паличок, нейлон

Ціна:
42 Грн.
Код товару: #5531

наконечник для паличок моделей 5B, 2B, LU, RA, MS, TT, TS, TC, XRB, XRS

Ціна:
42 Грн.
Код товару: #5533

наконечник для паличок, під дерево

Ціна:
47 Грн.
Код товару: #5532

наконечник для паличок моделей 5B, 2B, LU, RA, MS, TT, TS, TC, XRB, XRS

Ціна:
47 Грн.
Код товару: #5650

наконечник для паличок моделей 5B, 2B, LU, RA, MS, TT, TS, TC, XRB, XRS

Ціна:
56 Грн.
Код товару: #5653

Набір бюджетних барабанних паличок

Ціна:
135 Грн.
Код товару: #36002

Змінний конус для моделей 7A, 5A, JJ1, 5ABC, 5ABS, S7A, XRA (пара)

Ціна:
164 Грн.
Код товару: #5535

Змінний конус сріблястого кольору для моделей 5В, RA, LU, MS, TT, XRB (пара)

Ціна:
164 Грн.
Код товару: #5648

Змінний конус сріблястого кольору для моделей 7A, 5A, JJ1, 5ABC, 5ABS, S7A, XRA (пара)

Ціна:
164 Грн.
Код товару: #5649

змінний конус для моделей 5BR, RK, TS, TC (пара)

Ціна:
164 Грн.
Код товару: #5651

змінний конус сріблястого кольору для моделей 5BR, RK, TS, TC (пара)

Ціна:
164 Грн.
Код товару: #5652
Палички
Барабанні палички
 
Запрошуємо Вас купити барабанні палички в інтернет-магазині Hitonline виробництва таких компаній, як AheadPro MarkVATER Percussion і Vic Firth. У нашому каталозі Ви знайдете широкий вибір дерев'яних барабанних паличок, барабанних паличок зі змінними конусами і головками, у тому числі іменні моделі, змінні конуса, накінечники для паличок, висувні металеві та нейлонові щітки, палички перкусійні, включаючи підписні моделі, а також різноманітні набори барабанних паличок. Якщо Ви вибираєте барабанні палички вперше, то вам буде необхідно знати, які саме щонайкраще підійдуть для вашого стилю гри. Відомо, що існують моделі барабанних паличок, спеціально створені для гри метала, джазу, важкого року та інших стилів. Палички для барабана відрізняються за своїми розмірами, матеріалами виготовлення, наконечникам (головкам) і покриттям.
 
 
При виготовленні дерев'яних барабанних паличок використовують в основному дерево трьох видів: клена, горіха і дуба. Барабанні палички з клена відрізняються легкістю і гнучкістю. Вони чудово підходять для енергійного виконання, відмінно поглинаючи енергію ударів. Це хороший варіант для навчання, оскільки руки менше будуть відчувати віддачу. За своїми властивостями з кленом співставні барабанні палички з горіха. Дуб, навпаки, є матеріалом, погано поглинає енергію, але при цьому барабанні палички з дуба дуже міцні і тому самі довговічні. Барабанні палички зі змінними головками можуть мати два основних типи кінчиків: з нейлону або дерева. Дерево має швидкої зношуваності, нейлонові більш довговічні і забезпечують хороший відскік і яскравий звук по тарілках. Останнім часом стають популярними гумові барабанні палички, однак, ціна їх ще досить істотна.
 
Наступне поділ паличок для ударної установки за розміром визначає такі параметри, як легкість і відповідне витяг звуку. Найтоншими є барабанні палички розміру 7A. Вони добре підійдуть для навчання і виконання джазу. Найпоширеніші - палички для барабана розміром 5A, підходящі для виконання рока. Для метала і важкого року, ідеальні барабанні палички 5B - товсті і 2B - особливо товсті. Покриття барабанних паличок визначає те, як легко вони будуть ковзати по руці. Всі представлені в цьому невеликому огляді барабанні палички купити з швидкої і зручної доставкою Ви можете в інтернет-магазині Hitonline.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.