пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Струни для акустичної гітари

Струна Framus для акустичної гітари

Ціна:
21 Грн.
Код товару: #25647

Струна Framus для акустичної гітари

Ціна:
21 Грн.
Код товару: #25648

Струна Framus для акустичної гітари

Ціна:
21 Грн.
Код товару: #25649

Струна Framus для акустичної гітари товщина: .010 матеріал: сталь виробництво Корея

Ціна:
21 Грн.
Код товару: #25651

Струна Framus для акустичної гітари

Ціна:
39 Грн.
Код товару: #25523

Струна Framus для акустичної гітари Товщина: .013 Матеріал: сталь виробництво Корея

Ціна:
39 Грн.
Код товару: #25652

Струна Framus для акустичної гітари Товщина: .024 Матеріал: сталь з бронзової навивкой виробництво Корея

Ціна:
39 Грн.
Код товару: #25653

Струна Framus для акустичної гітари Товщина: .030 Матеріал: сталь з бронзової навивкой виробництво Корея

Ціна:
44 Грн.
Код товару: #25654
Струни для акустичної гітари

Для гітар різного виду необхідні різні типи струн, і, звичайно ж, акустична гітара не є винятком. В інтернет-магазині Hitonline Ви можете купити струни для акустичної гітари від відомих багатьом музикантам виробників D'addario, Elixir, Dean Markley. Тут пропонується великий вибір наборів струн з міді, жовтої та фосфористої бронзи, з різними варіаціями товщини. У нас кожен професіонал або любитель зможе підібрати і купити собі найбільш підходящі за звучанням і загальним характеристикам струни.

Бронзові струни для акустичної гітари користуються загальним визнанням завдяки своїй довговічності, а також яскравого, глибокого звуку. Популярні мідні струни являють собою більш економічний варіант, зі своїми особливостями звучання.

Початківцям гітаристам найкраще спробувати грати на струнах середньої товщини такого типу, як Dean Markley 2005 A або D'addario EJ 26 (товщина першої і останньої струни 11-52). Робота з більш товстими наборами вимагає від музиканта більшого вміння і навичок, однак, вони дозволяють досягти по-справжньому насиченого і об'ємного звучання. Грають на таких струнах, можуть звернути увагу на професійні комплекти Elixir PB NW CL, D'addario EXP 16, Elixir AC PW M.

Не слід забувати, що кожен інструмент і кожен музикант індивідуальні, і перш, ніж знайти по-справжньому підходящі струни, музикант може поміняти не один набір, але результат того вартий. Інтернет-магазин Hitonline пропонує купити струни для акустичної гітари, замовивши доставку по території України.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.