пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Спецпропозиції
DJ-обладнання

Програвання музики може бути самим різним – включення композицій один за одним, доповнення треків ефектами і недопущення появи пауз між ними, з плавними переходами і ін. В залежності від маніпуляцій, результат буде відрізнятися від джерела, тому діджеїв часто називають музикантами, а не просто обслуговуючим персоналом звуковідтворюючого пристрою.
Діджеїнг бере свій початок в 60-х роках. У ті далекі часи, в якості професійного обладнання використовувався програвач для платівок і Аудіомікшер. Технології не стоять на місці, через що робота діджеїв істотно змінилася. Зараз на ринку можна зустріти величезний асортимент обладнання, яке надає широкі можливості не тільки для професіоналів, але і любителів. З пристроями для DJ ви легко розкроїте свій творчий потенціал.

Яке буває обладнання для діджеїв

Вся діджеївська апаратура розділяється на цифрову і аналогову. До останньої відносять пристрої, до складу яких не входить ПК. Найчастіше подібний набір складається з:

У цифровий набір апаратури для діджеїнгу входять такі пристрої:

  • комп'ютер, на якому встановлена програма, здатна відтворювати музику;
  • мікшер;
  • DJ-контролер-апарату, який працює з ноутбуком або комп'ютером. Його оснащують звуковою картою, виходом на навушники і входом для мікрофона.

Так як контролер підключається до ПК, зверніть на його мінімальні вимоги до обсягу ОЗУ, продуктивності CPU, швидкості жорсткого диска і версії ОС.
Здійснити вибір і покупку обладнання для DJ досить складно, адже воно повинно бути якісним і коштувати розумні гроші. Розуміючи це, ми пропонуємо вашій увазі лише такі пристрої, які заслуговують пильної уваги. Потрібна порада? Вас з радістю проконсультують наші менеджери. Відвідавши наш сайт, ви не підете без довгоочікуваної покупки.

статті
Як вибрати барабанні палички
Ви вже визначились із моделлю ударної установки? Намагаєтесь підібрати до неї необхідні аксесуари? Інтернет-магазин HitOnline пропонує почати з головного, підібравши барабанні палички. Вони потрібні всім – і новачкам, і професійним музикантам. Причому поряд з робочим комплектом, яким ви користуватиметеся для репетицій, варто мати кілька запасних наборів. А якщо ви часто виступаєте, то ще один сценічний, дорожчий і презентабельний.
Читати далі
Акустичні системи
Як і електронна техніка, акустичні системи з кожним роком удосконалюються. Розширюється їх функціонал, підвищується потужність, вони стають більш простими та зручними у використанні. При покупці моделей минулих років можна заощадити, оскільки розвиток технічного прогресу забезпечує жорстку конкуренцію серед виробників.
Читати далі
Вініл forever: частина 3 - корисні опції і технічне оснащення програвачів
Вибір програвача для вінілових аудіоносіїв безпосередньо залежить від регулярності його запуску і сфери використання. Визначити на перший погляд, наскільки зручною буде обрана модель, досить складно
Читати далі
Огляд дрібносерійних гітар
Йтиметься про електрогітари дрібносерійного класу (як звичайні гітари, так і баси), про яких нашому покупцеві майже нічого не відомо. Пов'язано це з тим, що з певних причин в нашій країні такі інструменти зустрічаються рідко, а в магазинах їх взагалі не зустрінеш. Тому хотілося б трохи розповісти про них і хоча б познайомити з основними фірмами-виробниками цього класу гітар у великому ціновому діапазоні - $ 2000-4000.
Читати далі
більше статей