пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Стійки, кейси, аксесуари

куточок для корпусу акустичної системи, метал, колір чорний

Ціна:
12 Грн.
Код товару: #11829

фазоінверторний трубка, ø 75 мм

Ціна:
24 Грн.
Код товару: #11833

фазоінверторний трубка, ø 80 мм

Ціна:
29 Грн.
Код товару: #11834

фазоінверторний трубка, ø 100 мм

Ціна:
43 Грн.
Код товару: #11835

ручка для акустичної системи, матеріал пластик

Ціна:
58 Грн.
Код товару: #11831

Тримач мікрофонний, стандартний. виробництво Китай

Ціна:
69 Грн.
Код товару: #26844

Тримач мікрофонний, для бездротових мікрофонів. виробництво Китай

Ціна:
69 Грн.
Код товару: #26845
Ціна:
231 Грн.
116 Грн.
Код товару: #10637

Мікрофонна стійка, настільна

Ціна:
165 Грн.
Код товару: #2865

стакан під колонку

Ціна:
173 Грн.
Код товару: #2857

ручка для акустичної системи, матеріал метал

Ціна:
190 Грн.
Код товару: #11832

Монтажний кронштейн

Ціна:
192 Грн.
Код товару: #32830
Стійки, кейси, аксесуари
Стійки, кейси, аксесуари
 
Інтернет-магазин УкрХіт пропонує широкий вибір стійок, кейсів і аксесуарів від таких відомих світових брендів, як American Audio, Aria, Behringer, Celestion, Gator, HKAudio, Kaifat, Maxton, RockBag, RockCase, RockStand, Sennheiser, Shure і SoundKing. У нашому каталозі представлені стійки, кейси та аксесуари для різного звукового обладнання. Завдяки стійкам, кейсам та аксесуарам ви зможете правильно організувати роботу свого звукотехнічного комплексу і зможете дбайливо зберегти всі його складові елементи. Зокрема, рекові стійки і шафи забезпечують швидкий монтаж звукового обладнання з мінімальною вимогою до місця і зручним підключенням всіх сполучних і кабелів живлення. Сумісність стандарту rackmount-корпусів дозволяє ефективно використовувати і організовувати простір для роботи. Використовуючи звукове обладнання з рековими корпусами, можна легко і в найкоротші терміни зібрати звуковий комплекс навіть самої складної конфігурації.
 
Рекові стійки знаходять своє застосування в студіях, апаратних, при гастролях, для діджейських інсталяцій і в інших сферах музичної, концертної, звукозаписної і звуковідтворювальної діяльності. Відзначимо, що конструкція рекових стійок дозволяє встановити високоефективну вентиляцію, а конструкція рекових шаф дає можливість змонтувати повноцінну кліматичну систему. Крім цього, можна обмежити доступ до звукового обладнання в закритих монтажних шафах. Наступний вид популярних аксесуарів - транспортувальні кейси, призначені для дбайливого зберігання та безпечного транспортування звукового обладнання. Вони здатні захистити від ударів, вологи і перепадів температур. Також в нашому інтернет-магазині ви зможете придбати такі аксесуари для звукового обладнання, як фазоінверторні трубки, куточки для корпусу АС, стійки бонго, склянки під колонку, настільні мікрофонні стійки, мікрофонний тримач, стійку-перехідник між сабвуфером і колонкою, чемоданчик для зберігання мікрофонів та інші. Запрошуємо вас купити стійки, кейси та аксесуари для вашого звукотехнічного обладнання в нашому інтернет-магазині з доставкою.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.