пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Акордеони,баяни,гармоні

В інтернет-магазині Hitonline ви завжди знайдете акордеон, баян, гармонь, а також інші музичні інструменти за дуже привабливою ціною. Своїм клієнтам ми пропонуємо якісну продукцію і надаємо професійну консультацію.
Акордеон є клавишно-духовий інструмент, у якого складна структура і значна кількість складових деталей. Він має ліву і праву частину, які об'єднує міцний хутро. Всі вони діляться на два типи клавіатур:

  • клавишная, яка схожа на аналогічну у фортепіано;
  • кнопкова. У неї є 3-5 рядів кнопок, які розташовуються в хроматическом порядку.

Щоб імітувати звучання будь-якого інструменту, акордеон має регістри, які і змінюють тембр. У процесі руху хутра коливаються численні механічні язички, завдяки яким і утворюється звук.
Хутра - це своєрідне тіло акордеона, за допомогою якого музикант керує тембром, робить звук м'яким або жорстким. У інструменту неймовірна динамічна гнучкість. Акордеон вважається досить новим, активно розвиваються інструментом.
Баян - являє собою язичковий духовий інструмент, що відноситься до гармоніці і у якого повний хроматичний звукоряд, розташований на правій клавіатурі, а баси разом з акордовими акомпанемент на лівій. Свою назву він отримав на честь співака-оповідача Бояна. Витяг звуку відбувається практично за тим же принципом, що і у акордеона. Цікаво, що крім країн СНД у всьому світі такий інсургент є акордеоном.
Гармонь, вона ж гармошка, також може бути куплена в магазині Hitonline. Це духовий музичний інструмент, у якого клавишно-пневматичний механізм. По обох боках інструмента присутні клавіатури: за допомогою правої грається мелодія, а завдяки другій - акомпанемент. Під словом гармоніка варто розуміти цілий ряд інструментів. Серед них є ручні і губні. Звучання в них досягається коливанням металевого язичка повітряним потоком. Ручні моделі обладнані мехой. Цікаво, що словом гармонь називають тільки в пострадянських країнах. Решта світу дізнається узагальнена назва - гармоніка. Якщо порівнювати його з баяном чи акордеоном, у гармоні великі розміри, менше число октав і присутній лише одна тональність - мінор або мажор.
 

статті
Процесор ефектів для електрогітари Line 6 POD 2.0
Продукція Line 6 вже не перший рік використовується музикантами всього світу, і добре зарекомендувала себе. На великій сцені в арсеналі іменитих гітаристів можна часто побачити гітарні процесори Line 6, і це неспроста, адже апаратура цієї марки дійсно перевірена на практиці. У модельних рядах гітарних процесорів Line 6 є
Читати далі
Casio: синтезатори для створення музики
У цьому огляді ми розкриваємо Вам можливості синтезаторів Casio, призначених в першу чергу для творчості, створення і запису музики. Це такі, що користуються популярністю моделі, як Casio PX-410R, Casio WK-3300 і Casio WK-8000. Створюй свою музику сам! Нове покоління домашніх клавішних інструментів. Завдяки новим розробкам
Читати далі
Акустичні системи
Як і електронна техніка, акустичні системи з кожним роком удосконалюються. Розширюється їх функціонал, підвищується потужність, вони стають більш простими та зручними у використанні. При покупці моделей минулих років можна заощадити, оскільки розвиток технічного прогресу забезпечує жорстку конкуренцію серед виробників.
Читати далі
Гітарні ефекти: дисторшн, овердрайв, фузз
Гітарні ефекти, що розглядаються в цій статті називаються гейновими, так як змінюють ступінь посилення (gain) гітарного сигналу, при цьому змінюють її настільки, що електронні ланцюги не можуть коректно його обробити. Результатом цього «перевантаження» стає спотворений сигнал, який починає видавати електроніка.
Читати далі
більше статей