пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
статті
MXR M80 - бас-гітарний директ-бокс
Музична культура і освіченість в наш час піднялася досить високо, тому навіть серед початківців твердо вкоренилось правильне розуміння важливості бас-гітари, як одного зі «стовпів» хорошого міксу. Для того, щоб бас звучав добре, мало просто включити його в лінію. Саме тому все більше і більше музикантів приходять до думки про необхідність використання басових комбопідсилювачів, а також більш специфічних приладів для підключення в лінію. До них відносяться преампи, директ-бокси та інші. Саме про пристрій цього класу піде мова даній статті. Ми розглянемо девайс M80, який випускається Jim Dunlop під торговою маркою MXR. Виробник визначає його як di-box / preamp.
Читати далі
Гітарні ефекти: хорус, фленджер, фазер, леслі, тремоло
Моделюючі ефекти можна назвати самими «ефектними», так як саме їх використання перетворює звучання гітари в зовсім інший,булькаючий, коливаючий або мявкаючий звук. Ефектами цього типу є хорус (chorus), фленджер (flanger), зсув фази (phase shifter), що обертаючий динамік (rotating speaker), тремоло (tremolo) і вібрато (vibrato)
Читати далі
Все, що потрібно знати про струни для бас-гітар
Граєте на бас-гітарі, і хочете домогтися бездоганного звучання? Доведеться не тільки регулярно налаштовувати інструмент, але і стежити за станом струн. У кожного поважаючого себе музиканта завжди є під рукою 1-2 запасних комплекти. Причому фірмових, а не куплених «за нагодою» де-небудь на ринку або у метро.
Читати далі
Огляд USB-мікшерів
Час невпинно йде вперед, а за ним змінюються і розвиваються сучасні технології. Музична сфера також прогресує, і завдяки цьому постійному процесу майже щороку ринок музичної апаратури та інструментів оновлюється, радуючи споживача всілякими нововведеннями і ексклюзивами. Відносно недавно на полицях музичних магазинів з'явилися мікшерні пульти з виходом USB, які суміщають (або, принаймні, повинні поєднувати) в собі сам мікшер і комп'ютерний USB-інтерфейс для запису.
Читати далі
більше статей