пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
статті
Будова ударної установки
У цій статті ми розглянемо те, як влаштована ударна установка. Складові частини ударної установки зроблені з таких матеріалів, як дерево, метал, пластик, фетр, гума, пластмаса. Корпуси барабанів зроблені з дерева. Як і в гітарах, порода дерева впливає на звучання. Одні деревні породи підсилюють звучання верхніх
Читати далі
Догляд за струнними інструментами (частина 2)
Міняйте струни як мінімум раз на рік - ця рекомендація для кожного музиканта, пов'язаного зі струнним інструментом. Частота процедури, як правило, підбирається індивідуально, залежно від того, як часто ви граєте.
Читати далі
Огляд підлогових гітарних процесорів бюджетного рівня
Коли мова заходить про бюджетний гітарний процесор, зазвичай мається на увазі невеликий агрегат з парою-трійкою педалей перемикання і мінімальним набором основних ефектів, а також з гітарним тюнером. Якщо до цього набору додати ще педаль експресії і трохи розширити набір функцій, вийде трохи дорожча модифікація таких процесорів. У цьому огляді зроблено спробу пролити світло на основні моделі, між якими доведеться вибирати музиканту, і показати їх основні функціональні відмінності.
Читати далі
Огляд педалей для бас-барабана
В питанні вибору педалі найголовніше - самому спробувати і оцінити свої відчуття від гри, які залежать відразу від декількох факторів: техніки гри, особливостей комплекції барабанщика, ну і, нарешті, музичного стилю кожного виконавця. Тому вся ця стаття буде базуватися тільки на загальних критеріях для всіх педалей.
Читати далі
більше статей