пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Вокальні мікрофони

мікрофон вокальний, динамічний, з вимикачем, суперкардіоїда, діапазон 60Гц-16кГц, 500 Ом, колір матовий чорний

Ціна:
942 Грн.
Код товару: #11556

кардіоїдна діаграма 2/3″ діафрагма доступний за ціною максимальний звуковий тиск 150 дБ

Ціна:
4951 Грн.
Код товару: #24516

вокальний динамічний мікрофон, кардіоїдна спрямованість, 50Hz - 15kHz, кабель XLR-1/4 "

Ціна:
1409 Грн.
Код товару: #12320

мікрофон вокальний, динамічний, суперкардіоїда, 30 - 18 000 Гц, кнопка вкл/викл, в комплекті кабель, тримач

Ціна:
2021 Грн.
Код товару: #11962

кардіоїдний конденсаторний вокальний мікрофон, 40-20000Гц

Ціна:
5103 Грн.
Код товару: #2067

Мікрофон вокальний, динамічний, з вимикачем.

Ціна:
1260 Грн.
Код товару: #18559

Динамічний кардіоїдний вокальний / інструментальний мікрофон, 40-20000 Гц, з вимикачем, в комплекті тримач і чохол.

Ціна:
1810 Грн.
Код товару: #26819

SHURE PGA48-XLR мікрофон динамічний, вокальний, з вимикачем + кабель XLR-XLR 4.5 м, тримач, транспортувальний чохол.

Ціна:
2172 Грн.
Код товару: #18910

кардиоидная диаграмма 1 "диафрагма максимальное звуковое давление 155 дБ в комплекте кейс и "паук"

Ціна:
8125 Грн.
Код товару: #24517
Вокальні мікрофони
Вокальні мікрофони
 
Інтернет-магазин музичних інструментів та обладнання ХІТ-онлайн пропонує великий вибір вокальних мікрофонів від декількох десятків світових брендів. За допомогою нашого каталогу ви зможете легко підібрати вокальні мікрофони для живих виступів або записи в студії. Вибір вокального мікрофона індивідуальний і залежить від безлічі необхідних параметрів. Всупереч традиційно сформованій думці, що чим вища ціна вокального мікрофона, тим він буде кращим, потрібно, в першу чергу, спиратися на поставлені завдання. Тільки правильний вибір дозволить заощадити гроші і отримати найкращий вокальний мікрофон з потрібними характеристиками. На початку необхідно визначитися, що потрібно від вокального мікрофона, де і навіщо він буде використовуватися. Це може бути запис в студії або на концерті, запис голосу або голосів, кількох музичних інструментів або тільки одного. Також вокальний мікрофон може бути універсальним або вузькоспеціалізованим. Відзначимо, що величезне значення має узгодженість мікрофона з використовуваним обладнанням, приміщенням і оточуючою обстановкою.
 
Вокальні мікрофони характеризуються великою кількістю унікальних параметрів, точне знання яких допоможе визначитися з вибором. Це зокрема, такі, як діаграма спрямованості, частотна характеристика, чутливість, УЗД, АЧХ, ефект близькості та інші. Діаграма спрямованості визначає область чутливості вокального мікрофона і, відповідно, його здатність до відсікання сторонніх шумів поза діаграми. Існують односпрямовані, двонаправлені і мультідіаграммні вокальні мікрофони. Частотна характеристика показує, в якому діапазоні частот мікрофон буде коректно формувати вихідний сигнал. Чутливість визначає здатність передавати тихі звуки, а УЗД, в свою чергу, гучні. АЧХ показує залежність чутливості вокального мікрофона від частоти. Ефект близькості визначає відстань, з якого максимально чітко виділяються ті чи інші частоти. Як бачите, підбір вокального мікрофона суто індивідуальний і залежить від безлічі факторів.
 
Слід зазначити, що вокальні мікрофони поділяються за своїм виконанням. Основні дві групи - це динамічні і конденсаторні. Динамічні працюють за електромагнітним принципом, навпаки тому, як формується звук в динаміках. Звуковий тиск змушує мембрану, пов'язану з котушкою з тонкого дроту, вібрувати і створювати електромагнітне поле, що впливає на проходження по провіднику струму. Конденсаторні, як яскраво видно з їх назви, формують звук за допомогою двох елементів, що становлять собою обкладки конденсатора. Звуковий тиск змінює відстань між рухомою мембраною і токопроводящей пластиною, змінюючи ємність конденсатора. Дані зміни передаються на мікрофонний підсилювач і, після обробки, на записуючий або звуковідтворювальний пристрій. На відміну від динамічних вокальних мікрофонів, конденсаторним потрібно фантомне живлення. Конденсаторний тип мікрофонів має ще безліч підтипів: стрічкові, шірокомембранні, з бічним прийомом, лампові, узкомембранні, спрямованні, граничного шару і так далі. Вибираючи вокальний мікрофон, слід звертати увагу на використовувані в ньому матеріали, якість виконання, відгуки та рекомендації. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити вокальні мікрофони самих різних видів і підібрати їх згідно з необхідними вам характеристиками.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.