пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Вибрати параметри
Ціна
Розмір (в дюймах)
Кількість педів
Бренди

Тренувальні установки та педи

пед тренувальний 12 "

Ціна:
351 Грн.
Код товару: #11996

Тренувальний пед 6 "

Ціна:
455 Грн.
Код товару: #22659

пед тренувальний 14 "

Ціна:
578 Грн.
Код товару: #11997

6" односторонній пед Evans RealFeel Mountable Pad

Ціна:
741 Грн.
Код товару: #31496

6" двохстронній пед Evans RealFeel

Ціна:
828 Грн.
Код товару: #31495

Тренувальний пед, діаметр 6 ", колір чорний

Ціна:
852 Грн.
Код товару: #27125

Репетируйте не заважаючи сусідам - ​​спеціально розроблена сітка зменшує рівень шуму на 99%! QTM10 відрізняється малою вагою і забезпечує реалістичні відчуття при грі. Комплектний обруч дозволяє відпрацьовувати рімшоти як ніби ви граєте на справжньому барабані, а регульований натяг робочої поверхні дає можливість налаштувати відскік паличок для різних стилів гри. QTM10 можна поставити на стіл або барабан і навіть встановлювати на стандартну стійку для малого барабана.

Ціна:
945 Грн.
Код товару: #31492

Репетируйте не заважаючи сусідам - ​​спеціально розроблена сітка зменшує рівень шуму на 99%! QTM14 відрізняється малою вагою і забезпечує реалістичні відчуття при грі. Комплектний обруч дозволяє відпрацьовувати рімшоти як ніби ви граєте на справжньому барабані, а регульований натяг робочої поверхні дає можливість налаштувати відскік паличок для різних стилів гри. QTM14 можна поставити на стіл або робочий барабан і навіть встановлювати на стандартну стійку для малого барабана.

Ціна:
1181 Грн.
Код товару: #31493

12" односторонній тренувальний пед Evans RealFeel Speed ​​Pad

Ціна:
1187 Грн.
Код товару: #31500
Ціна:
1832 Грн.
1191 Грн.
Код товару: #9376

Meinl MPP-12-TL - тренувальний пед для рук, іменна модель Thomas Lang

Ціна:
1389 Грн.
Код товару: #28115

MEINL MPP-12-BG - тренувальний пед для рук, іменна модель Benny Greb

Ціна:
1389 Грн.
Код товару: #28119
Тренувальні установки та педи
Завдяки тренувальним ударним установкам і педам ви зможете репетирувати в домашніх умовах, не створюючи дискомфорту для оточуючих. Їх конструкція спеціально розроблена для тихих тренувань барабанщиків. Тренувальні установки і педи мають суттєві технологічні переваги, надаючи музикантові ідентичні відчуття при грі, як ніби він репетирує на справжній ударній установці. У покритті мембрани барабанів тренувальних установок використовуються особлива гума і пластик, максимально імітують відскік паличок і віддачу від педів. Еластичні властивості мембран повторюють акустичні барабани, тому репетирувати на тренувальних установках дуже комфортно для самого барабанщика.
 
Ви можете вигідно купити тренувальні установки і педи в інтернет-магазині Hitonline і підібрати для себе ідеальний портативний комплект для репетицій чи занять. Відмінні звукопоглинальні властивості матеріалів, використовуваних при виготовленні тренувальних установок і педів, дозволяють грати навіть в приміщеннях з поганою звукоізоляцією, не викликаючи дискомфорту у оточуючих. Вони являють собою найкращий компромісний варіант, оскільки ціна тренувальних установок і педів набагато нижча, ніж електронних ударних. Легко відпрацювати прийоми гри в домашніх умовах ви зможете, якщо купити тренувальні установки і педи з доставкою в інтернет-магазині hitonline.ua. У нашому каталозі ви знайдете продукцію від таких добре зарекомендували себе брендів, як AquarianMaxtoneRockBagVATER Percussion і Pro Mark.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.