пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Розмір (в дюймах)
Кількість педів
Бренди

Тренувальні установки та педи

Тренувальна, безшумна сітка для встановлення на акустичний барабан. Для тихих занять вдома або створення педів для електронної ударної установки. Розмір: 16".

Ціна:
450 Грн.
Код товару: #33620

Тренувальна, безшумна сітка для встановлення на акустичний барабан. Для тихих занять вдома або створення педів для електронної ударної установки. Розмір: 13".

Ціна:
471 Грн.
Код товару: #33615

пед тренувальний 12 "

Ціна:
534 Грн.
Код товару: #11996

Тренувальна, безшумна сітка для встановлення на акустичний барабан. Для тихих занять вдома або створення педів для електронної ударної установки. Розмір: 14".

Ціна:
573 Грн.
Код товару: #33619

Змінна накладка для педа RealFeel RF BASS

Ціна:
758 Грн.
Код товару: #31497

Найпопулярніший пед, в основному завдяки своїй безкомпромісній міцності та низькій ціні. Такий пед служитиме вам вірою і правдою безстроково! Виготовлений із твердої гуми Діаметр - 20 см. (8").

Ціна:
785 Грн.
Код товару: #33617

пед тренувальний 14 "

Ціна:
844 Грн.
Код товару: #11997

Тренувальна, безшумна сітка для встановлення на акустичний барабан. Для тихих занять вдома або створення педів для електронної ударної установки. Розмір: 20".

Ціна:
898 Грн.
Код товару: #33614

Комплектація: пара дерев'яних паличок Peace 5A та гумовий пед.

Ціна:
1035 Грн.
Код товару: #33618

Тренувальна, безшумна сітка для встановлення на акустичний барабан. Для тихих занять вдома або створення педів для електронної ударної установки. Розмір: 22".

Ціна:
1046 Грн.
Код товару: #33616

7" односторонній пед APPRENTICE PAD, з 8 мм різьбою для кріплення на стійку

Ціна:
1117 Грн.
Код товару: #31494

6" односторонній пед Evans RealFeel Mountable Pad

Ціна:
1124 Грн.
Код товару: #31496
Тренувальні установки та педи
Завдяки тренувальним ударним установкам і педам ви зможете репетирувати в домашніх умовах, не створюючи дискомфорту для оточуючих. Їх конструкція спеціально розроблена для тихих тренувань барабанщиків. Тренувальні установки і педи мають суттєві технологічні переваги, надаючи музикантові ідентичні відчуття при грі, як ніби він репетирує на справжній ударній установці. У покритті мембрани барабанів тренувальних установок використовуються особлива гума і пластик, максимально імітують відскік паличок і віддачу від педів. Еластичні властивості мембран повторюють акустичні барабани, тому репетирувати на тренувальних установках дуже комфортно для самого барабанщика.
 
Ви можете вигідно купити тренувальні установки і педи в інтернет-магазині Hitonline і підібрати для себе ідеальний портативний комплект для репетицій чи занять. Відмінні звукопоглинальні властивості матеріалів, використовуваних при виготовленні тренувальних установок і педів, дозволяють грати навіть в приміщеннях з поганою звукоізоляцією, не викликаючи дискомфорту у оточуючих. Вони являють собою найкращий компромісний варіант, оскільки ціна тренувальних установок і педів набагато нижча, ніж електронних ударних. Легко відпрацювати прийоми гри в домашніх умовах ви зможете, якщо купити тренувальні установки і педи з доставкою в інтернет-магазині hitonline.ua. У нашому каталозі ви знайдете продукцію від таких добре зарекомендували себе брендів, як AquarianMaxtoneRockBagVATER Percussion і Pro Mark.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.