пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Розмір (в дюймах)
Кількість педів
Бренди

Тренувальні установки та педи

Тренувальна, безшумна сітка для встановлення на акустичний барабан. Для тихих занять вдома або створення педів для електронної ударної установки. Розмір: 16".

Ціна:
450 Грн.
Код товару: #33620

Змінна накладка для педа RealFeel RF BASS

Ціна:
568 Грн.
Код товару: #31497

пед тренувальний 14 "

Ціна:
620 Грн.
Код товару: #11997

7" односторонній пед APPRENTICE PAD, з 8 мм різьбою для кріплення на стійку

Ціна:
788 Грн.
Код товару: #31494

6" односторонній пед Evans RealFeel Mountable Pad

Ціна:
794 Грн.
Код товару: #31496

6" двохстронній пед Evans RealFeel

Ціна:
887 Грн.
Код товару: #31495

Репетируйте не заважаючи сусідам - ​​спеціально розроблена сітка зменшує рівень шуму на 99%! QTM10 відрізняється малою вагою і забезпечує реалістичні відчуття при грі. Комплектний обруч дозволяє відпрацьовувати рімшоти як ніби ви граєте на справжньому барабані, а регульований натяг робочої поверхні дає можливість налаштувати відскік паличок для різних стилів гри. QTM10 можна поставити на стіл або барабан і навіть встановлювати на стандартну стійку для малого барабана.

Ціна:
1114 Грн.
Код товару: #31492

Тренувальний пед, діаметр 6 ", колір чорний

Ціна:
1160 Грн.
Код товару: #27125

12" односторонній тренувальний пед Evans RealFeel Speed ​​Pad

Ціна:
1272 Грн.
Код товару: #31500

Репетируйте не заважаючи сусідам - ​​спеціально розроблена сітка зменшує рівень шуму на 99%! QTM14 відрізняється малою вагою і забезпечує реалістичні відчуття при грі. Комплектний обруч дозволяє відпрацьовувати рімшоти як ніби ви граєте на справжньому барабані, а регульований натяг робочої поверхні дає можливість налаштувати відскік паличок для різних стилів гри. QTM14 можна поставити на стіл або робочий барабан і навіть встановлювати на стандартну стійку для малого барабана.

Ціна:
1401 Грн.
Код товару: #31493
Ціна:
2225 Грн.
1447 Грн.
Код товару: #9376

Meinl MPP-12-TL - тренувальний пед для рук, іменна модель Thomas Lang

Ціна:
1885 Грн.
Код товару: #28115
Тренувальні установки та педи
Завдяки тренувальним ударним установкам і педам ви зможете репетирувати в домашніх умовах, не створюючи дискомфорту для оточуючих. Їх конструкція спеціально розроблена для тихих тренувань барабанщиків. Тренувальні установки і педи мають суттєві технологічні переваги, надаючи музикантові ідентичні відчуття при грі, як ніби він репетирує на справжній ударній установці. У покритті мембрани барабанів тренувальних установок використовуються особлива гума і пластик, максимально імітують відскік паличок і віддачу від педів. Еластичні властивості мембран повторюють акустичні барабани, тому репетирувати на тренувальних установках дуже комфортно для самого барабанщика.
 
Ви можете вигідно купити тренувальні установки і педи в інтернет-магазині Hitonline і підібрати для себе ідеальний портативний комплект для репетицій чи занять. Відмінні звукопоглинальні властивості матеріалів, використовуваних при виготовленні тренувальних установок і педів, дозволяють грати навіть в приміщеннях з поганою звукоізоляцією, не викликаючи дискомфорту у оточуючих. Вони являють собою найкращий компромісний варіант, оскільки ціна тренувальних установок і педів набагато нижча, ніж електронних ударних. Легко відпрацювати прийоми гри в домашніх умовах ви зможете, якщо купити тренувальні установки і педи з доставкою в інтернет-магазині hitonline.ua. У нашому каталозі ви знайдете продукцію від таких добре зарекомендували себе брендів, як AquarianMaxtoneRockBagVATER Percussion і Pro Mark.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.