пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Мікрофони для смартфонів

Міні-мікрофон для мобільних пристроїв розроблений компанією JOYO. I-Mic ідеально працює з операційними системами iOS, Android та Windows Phone. Робіть якісні записи будь-де та будь-коли разом з JOYO.

Ціна:
380 Грн.
Код товару: #35462

CKMOVA LCM2 – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон підключається до смартфонів і камер через 3,5 мм TRRS роз'єм, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключити до пристрою та відразу ж насолоджуватися його роботою.

Ціна:
966 Грн.
Код товару: #34173

CKMOVA LCM1 – це всеспрямований петличний мікрофон з продуманою акустичною технологією. Він розроблений на основі високоефективного ECM-приймача, що забезпечує високу чутливість та широку частотну характеристику. Мікрофон оснащений кабелем завдовжки 6 метрів та фільтром низьких частот. CKMOVA LCM1 сумісний з різними пристроями, такими як смартфони з роз'ємом 3,5 мм, дзеркальні та бездзеркальні камери, диктофони та ПК.

Ціна:
1092 Грн.
Код товару: #34174

CKMOVA LCM3 – конденсаторний мікрофон з всеспрямованою діаграмою спрямованості, який має безліч застосувань. Мікрофон працює зі смартфонами та камерами, які мають TRRS роз'єм, а довгий провід дає більшу свободу дії. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключити до пристрою і відразу ж приступати до роботи. Він має компактний розмір і легку вагу, але при цьому володіє високоякісним записом звуку з мінімальним рівнем внутрішніх шумів. Блок керування має один перемикач, який призначений для перемикання між камерою і смартфоном. Восьмиметровий шнур дає можливість застосовувати мікрофон в різних ситуаціях – від студійної зйомки до запису інтерв'ю або ведення відеоблогів.

Ціна:
1428 Грн.
Код товару: #34172

CKMOVA LCM2D – це конденсаторний подвійний петличний мікрофон з всенаправленою діаграмою спрямованості. Мікрофон підключається до смартфонів і камер через 3,5 мм TRRS роз'єм, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключити до пристрою та відразу ж насолоджуватися його роботою.

Ціна:
1512 Грн.
Код товару: #34198

CKMOVA LCM5 – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон працює зі смартфонами та камерами, які мають TRRS роз'єм, а кабель довжиною 8 метрів дає більшу свободу при користуванні. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключити до пристрою та відразу ж насолоджуватися його роботою

Ціна:
1638 Грн.
Код товару: #34189

CKMOVA LCM2C – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон підключається до пристроїв через роз'єм USB Type-C, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключити до пристрою та відразу ж насолоджуватися його роботою.

Ціна:
1701 Грн.
Код товару: #34200

CKMOVA LCM3D – подвійний петличний мікрофон з всеспрямованою діаграмою спрямованості. Він працює зі смартфонами та камерами, які мають TRRS роз'єм, а довгий провід дає більшу свободу дії. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключити до пристрою і відразу ж приступати до роботи. Він має компактний розмір і легку вагу, але при цьому володіє високоякісним записом звуку з мінімальним рівнем внутрішніх шумів. Блок керування має один перемикач, який призначений для перемикання між камерою і смартфоном. 4 метровий шнур дає можливість застосовувати мікрофон в різних ситуаціях – від студійної зйомки до запису інтерв'ю або ведення відеоблогів.

Ціна:
1764 Грн.
Код товару: #34196

CKMOVA SPM3 – це компактний конденсаторний мікрофон із суперкардіоїдною діаграмою спрямованості та зі штекером TRRS, який може повертатись на 180 градусів. Унікальна функція перемикання між DSLR (дзеркальна камера) та смартфоном дозволяє використовувати мікрофон як для камери, так і для смартфона без будь-яких додаткових аксесуарів, що руйнує обмеження традиційних накамерних мікрофонів на ринку.

Ціна:
1764 Грн.
Код товару: #34218

Ультракомпактний мікрофон для запису голосу за допомогою iPhone, iPod touch, iPad і пристроїв типу Android.

Ціна:
1976 Грн.
Код товару: #29458

CKMOVA LCM6 – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон працює зі смартфонами, камерами, та іншими пристроями, які мають TRRS роз'єм, а загальна довжина кабелів дає велику свободу при використанні. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключити до пристрою та відразу ж насолоджуватися його роботою. При повній зарядці акумулятора мікрофон працює близько 40 годин. Загальна довжина шнурів дозволяє застосовувати мікрофон в різних ситуаціях – від студійної зйомки до запису інтерв'ю або ведення відеоблогів.

Ціна:
2184 Грн.
Код товару: #34190

CKMOVA SPM3C – це компактний конденсаторний мікрофон з суперкардіоїдною діаграмою спрямованості зі штекером типу Type-C, який може обертатися на 180 градусів. Мікрофон оптимізований для роботи зі смартфонами, PC та MAC, які мають роз'єм Type-C.

Ціна:
2184 Грн.
Код товару: #34217
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.