пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Сабвуфери

CLUB.18SUB - це компактний фазоінверторний сабвуфер, який використовує 18-дюймовий низькочастотний НЧ-динамік з 3-дюймовими котушками та магнітом 65 унцій. Чорна, перфорована сталева решітка та сталеві куточки забезпечують захист та професійний зовнішній вигляд, а міцні сталеві ручки дозволяють легко його транспортувати.

Ціна:
7250 Грн.
Код товару: #30492

активний сабвуфер

Ціна:
9795 Грн.
Код товару: #27207
Ціна:
9856 Грн.
Код товару: #1673

Активний сабвуфер. Сабвуфери серії GVX відрізняє неповторний дизайн і якість звуку. Новий компактний корпус є оригінальною розробкою компанії Gemini. Серія акустики і сабвуферів GVX була повністю перероблена з урахуванням високих вимог професіоналів до якості звуку. Корпуси систем виготовлені з легкого MDF, що забезпечує портативність, але в той же час і висока якість звуку. Чорна водовідштовхувальна фарба захищає акустику від впливу навколишнього середовища.

Ціна:
10456 Грн.
Код товару: #24521

12 "двухкатушечний пасивний сабвуфер для застосування спільно з корпусними або вбудованими акустичними системами.

Ціна:
13739 Грн.
11550 Грн.
Код товару: #31437

Активний сабвуфер 18 ".

Ціна:
11588 Грн.
Код товару: #21737

Активний цифровий супер бас нового покоління

Ціна:
11890 Грн.
Код товару: #24755

Electro-Voice EVID 40S - пасивний інсталяційний сабвуфер з 8-дюймовим вуфером, вбудованим кросовером, потужністю 200 Вт і частотним діапазоном 42 - 300 Гц, чорного кольору.

Ціна:
12566 Грн.
Код товару: #23342

Electro-Voice EVID 40S - пасивний інсталяційний сабвуфер з 8-дюймовим вуфером, вбудованим кросовером, потужністю 200 Вт і частотним діапазоном 42 - 300 Гц, чорного кольору.

Ціна:
12566 Грн.
Код товару: #23343

Монолітна основа твого звучання Частенько буває так, що твоєї звукопідсилювальної системі не вистачає низів і "подачі", для отримання потужного "качає" звучання. Спеціально для таких ситуацій компанія Alto Professional з гордістю представляє активний сабвуфер TX212S. Ця модель розширює низькочастотний діапазон практично будь-який акустичної системи, звільняючи її від складного завдання відтворення глибоких басів, і зменшуючи навантаження на неї.

Ціна:
12656 Грн.
Код товару: #28748

Активний професійний сабвуфер RCF Ayra 10 Sub

Ціна:
13432 Грн.
Код товару: #23126

Активний цифровий супер бас нового покоління

Ціна:
13920 Грн.
Код товару: #24756
Сабвуфери
Сабвуфери
 
Спеціалізований музичний інтернет-магазин HitOnline.ua пропонує великий асортимент сабвуферів від провідних світових брендів: Alto Professional, American Audio, B-52, Behringer, Biema, HK Audio, HL Audio, JBL, Kustom, Line 6, M-Audio, Mackie, Martin Audio, Phonic, QSC, SoundKing і Yamaha. У нас в каталозі ви зможете знайти необхідні вам активні і пасивні сабвуфери для організації якісної домашньої, автомобільної або професійної акустичної системи. Сабвуфер є елементом акустичної системи, який розрахований на відтворення діапазону низьких частот і навіть може відтворювати діапазон інфразвуку. За допомогою даного акустичного елемента можна створити переконливо-виразне звучання низьких частот, передаючи їх потужність і глибину баса. Зазвичай в якісно акустичної системі присутній один сабвуфер, локалізується в собі низькочастотний діапазон і використовується в конфігурації з середньо і високочастотними колонками. Для узгодження АЧХ і ФЧХ сабвуфера з сателітами, перший може мати підстроювання граничних фаз і частоти.
 
В даний час виробники випускають активні і пасивні сабвуфери, які в основному відрізняються наявністю електронної схеми посилення, регулювання і розподілу звуку в активних сабвуферах. Пасивний сабвуфер має колонку з випромінювачем і фільтром частот, що виділяють низькочастотну складову. У підсилювачах потужності може бути присутній окремий вихід для підключення сабвуфера, що найбільш переважно при створенні якісної акустики професійного рівня. Вибір пасивного або активного сабвуфера для акустичної системи залежить від наявного устаткування і вимог до підключення, конфігурації та інших факторів. Зокрема активний сабвуфер більш простий в установці і вимагає мінімальних знань по конфігурації, налаштуванню, а також мінімум витрат часу. Пасивний сабвуфер, в свою чергу, дозволяє створити професійну систему високого рівня, але при цьому він вимогливий до місця розміщення і потребує тривалого налаштування з пошуком «хорошого басу». У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки купити сабвуфери, а й отримати кваліфіковану консультацію по підбору найбільш підходящою для ваших завдань моделі.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.