пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
статті
Як вибрати гітару
Як вибрати акустичну гітару? Отже, Ви вирішили купити акустичну гітару. Як вибрати серед величезного розмаїття моделей і виробників? Яка гітара потрібна саме Вам? Нижче ми відповідаємо на найбільш поширені запитання, щоб зробити процес вибору легким і приємним. Які бувають акустичні гітари?
Читати далі
Комбіки Marshall: серія AVT
Всім відомий факт, що найкраще чистий звук можна передати, використовуючи комбопідсилювач на основі транзистора, в той час як для передачі перевантаження більше підходить ламповий комбопідсилювач. Звичайно, є музиканти, яким більше подобається, коли і чистий канал видає теплий звук лампи, недорогі повністю лампові моді
Читати далі
Огляд Dunlop GCB95 Crybaby
Писати про класику завжди було нелегко. Здається, і так все зрозуміло і все вже сказано. До цього розряду можна віднести і Crybaby. Але я все ж спробую рецензувати цю педаль. Не буду стверджувати, що CryBaby від компанії Dunlop була першою (можливо Vox випередили всіх у цьому плані), але, що точно можна стверджувати, вона стояла у самих витоків і до сих пір є однією з кращих жаб.
Читати далі
Типи акустичних систем
Акустичні системи можна розділити на побутові, студійні, концертні, інструментальні та інші по сфері їх застосування. По розташуванню акустичні системи діляться на підлогові, настінні і стельові. Також акустичні системи розрізняються по їх потужності, опору, формі корпусу і багатьом іншим характеристикам.
Читати далі
більше статей