пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Сценічні конструкції

Ціна:
27 Грн.
Код товару: #2826
Ціна:
33 Грн.
Код товару: #2829
Ціна:
73 Грн.
Код товару: #2827
Ціна:
95 Грн.
Код товару: #2830

гак-зажим для труб ø16-32мм, оцинкована сталь

Ціна:
331 Грн.
Код товару: #2832
Ціна:
383 Грн.
Код товару: #2825

1/2 конічного з'єднувача для ферм DKB 290

Ціна:
415 Грн.
Код товару: #11850
Ціна:
523 Грн.
Код товару: #2828

з'єднувач для ферм з квадратом 290см під кутом 90º регульованого подовження

Ціна:
1190 Грн.
Код товару: #2834

з'єднувач для ферм з квадратом 290см під кутом 90º фіксованого подовження

Ціна:
1351 Грн.
Код товару: #2833

система з'єднання ферм типу: трикутник підставу 150мм

Ціна:
2451 Грн.
Код товару: #2837

база-підставу для DKB 2203

Ціна:
2529 Грн.
Код товару: #2835
Сценічні конструкції
Сценічні конструкції
 
Спеціалізований інтернет-магазин музичного обладнання та інструментів HitOnline.ua пропонує великий асортимент сценічних конструкцій від відомого світового бренду - SoundKing. Ви зможете легко створити сценічні конструкції за допомогою пропонованих нами елементів. У нашому каталозі ви знайдете: алюмінієві ферми, алюмінієві куточки, візки для транспортування, сходи-сходинки, елементи підлоги сцени, ферми алюмінієві кругові, комплекти підйомного пристрою з ручною лебідкою, страхувальні R-пружини для ферм, центрувальні втулки для ферм, гаки-затискачі для труб, конічні з'єднувачі для ферм, струбцини для "голів", з'єднувачі для ферм і багато іншого. За допомогою елементів сценічних конструкцій ви зможете створити необхідне вам рішення для нічного клубу, дискотеки, концертного залу, сцени для виступів, подіуму, каркаса для декорацій, мобільного сценічного комплексу, виставкового стенду та інших каркасно-тентових конструкцій. Завдяки ідеальному погодженню всіх елементів сценічні конструкції збираються за дуже короткий час. Складовими сценічних конструкцій є алюмінієві профілі і ферми, які мають легку вагу. Тому збірка необхідного вам сценічного комплексу може проводитися без застосування спеціальної техніки та механізмів.
 
Сценічні конструкції з алюмінію мають високу міцність, практичність і тривалу зносостійкість, при цьому витримуючи досить великі динамічні і статичні навантаження. Збірні сценічні комплекси демонструють привабливий зовнішній вигляд і композиційну цілісність. Швидкозбірні системи можуть проводитися з профілю плоского, квадратного і трикутного перетину. Монтаж сценічних конструкцій досить простий і інтуїтивно зрозумілий. Зазвичай збірка проводиться за кілька годин, забезпечуючи високу інтенсивність проведення заходів, що грає істотну роль, наприклад, при проведенні гастролей. Серед інших переваг швидкосбірних сценічних конструкцій потрібно відзначити прийнятну вартість і швидку окупність при їх використанні прокатними компаніями. Запрошуємо вас купити сценічні конструкції з доставкою в нашому інтернет-магазині. При необхідності наші фахівці нададуть кваліфіковану консультацію в підборі всіх необхідних елементів сценічної конструкції, згідно поставлених перед вами завданнями.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.