пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Спецпропозиції
Хіти продажів
статті
Огляд Dunlop GCB95 Crybaby
Писати про класику завжди було нелегко. Здається, і так все зрозуміло і все вже сказано. До цього розряду можна віднести і Crybaby. Але я все ж спробую рецензувати цю педаль. Не буду стверджувати, що CryBaby від компанії Dunlop була першою (можливо Vox випередили всіх у цьому плані), але, що точно можна стверджувати, вона стояла у самих витоків і до сих пір є однією з кращих жаб.
Читати далі
Огляд мікшерних пультів Kaifat
Відомий світовий виробник недорогого, але тим не менш, дуже якісного музичного обладнання - китайська компанія Kaifat пропонує серію доступних за вартістю мікшерних пультів, призначених для достатньо широкого кола споживачів. Вашій увазі ми пропонуємо огляд найбільш популярних виробів даного напрямку на українському ринку.
Читати далі
Характеристика акустичних систем
У цій статті Ви можете ознайомитись з основними характеристиками акустичних систем, а також дізнатися, на що вони впливають. Якщо Ви хочете придбати акустичні системи або комплект звуку, Ви можете знайти додаткову інформацію в статті "Вибір звукового комплекту" і в розділі "Звукове обладнання"
Читати далі
Як стати діджеєм
Час тече, все змінюється ... І якщо ще 30 років тому більшість дітей мріяло стати космонавтами або лікарями, то нинішні діти мають зовсім інші життєві цілі. У наш час багато молодих людей мріє реалізувати себе в нових професіях. Саме про одну з них ми і поговоримо в нашій статті. Діджеїнг набирає обертів, і
Читати далі
більше статей