пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Спецпропозиції
Хіти продажів
статті
Гітари Sсhecter
Ім'я Schecter не є розкрученим або розрекламованим, але тим не менш породжує навколо себе багато дискусій і розмов. Одні вважають ці гітари рідкісними скарбами і не шкодують ні коштів, ні сил для того, щоб володіти ними, інші стверджують, що немає ніякого резону в подібному ажіотажі, так як це звичайний інструмент. Одні не можуть уявити іншого способу перетворити клубок думок і емоцій в глибоке томне звучання переобтяженого звуку, інші ж навіть не здогадуються про їх існування. Гітари Schecter залишаються надбанням відомих і досвідчених музикантів, що цінують тільки справжні інструменти
Читати далі
Огляд педалей для бас-барабана
В питанні вибору педалі найголовніше - самому спробувати і оцінити свої відчуття від гри, які залежать відразу від декількох факторів: техніки гри, особливостей комплекції барабанщика, ну і, нарешті, музичного стилю кожного виконавця. Тому вся ця стаття буде базуватися тільки на загальних критеріях для всіх педалей.
Читати далі
Догляд за струнними інструментами (частина 2)
Міняйте струни як мінімум раз на рік - ця рекомендація для кожного музиканта, пов'язаного зі струнним інструментом. Частота процедури, як правило, підбирається індивідуально, залежно від того, як часто ви граєте.
Читати далі
більше статей